Ideal Pflege

Opinie o Ideal Pflege

Ideal Pflege
pracodawca

Poszukujemy nowych opiekunek/opiekunów dla naszych podopiecznych w NIEMCZECH- sprawdź sam lub poleć ofertę znajomym!

PAN WALTER Z KÖNGEN
Data wyjazdu: 21.08.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce:73257 Köngen
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczonego Opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 92-letni Pan Walter, który waży 62 kg i ma 170 cm wzrostu. Senior zmaga się początkami demencji, porusza się przy pomocy balkonika. Senior karmiony jest przy pomocy sondy żołądkowej PEG. Dodatkowo do Podopiecznego codziennie przychodzi Pflegedienst.
Senior mieszka wraz z samodzielną żoną, która pomaga Opiekunowi na miejscu. Szczegółowe informacje o ofercie na stronie http:://idealpflege.pl/pan-karl-z-bruckmuhl-nowa-oferta-od-11-08/  lub pod numerem kontaktowym: +48 883 357 377.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Ideal Pflege? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Maria

Idealni :) to może zawsze nie są, ale generalnie jestem zadowolona. Pracowalam z dużo gorszymi agencjami. Poki co mam dobra stelle, placą ok i mam dobry kontakt z nimi.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Ideal Pflege? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Iza

Jak komuś nie po drodze z ciężką praca to szuka wymówek. Żeby zarobić trzeba pracować!!!

Teresa

Do mnie dzwonili zawsze tylko dwa razy , na początku czy dojechałam i pod koniec w sprawie rezerwacji busa. Zero zainteresowania kontraktem , ani stanem zdrowia podopiecznego. W ofertach podają też nieprawdziwe dane np że podopieczny nie ma demencji, a na miejscu jest co innego . Miało być 70 kg a na miejscu ponad 100 kg. Ja byłam już na 5 kontraktach i odchodzę , bo w umowie mam tylko 36 godzin, podczas gdy koleżanki z innych firm mają w umowie 48 godzin lub 44. Wypłata jest w zaliczkach , co skutkuje tym, że tylko raz odprowadzony jest ZUS za dany kontrakt .Pracuje się dwa czy 3 miesiące, a tylko w jednym miesiącu zapłacony jest ZUS ! Byłam i sprawdzałam w ZUSie. Od zadeklarowanej kwoty netto w kontrakcie są potrącenia za ubezpieczenie i nie wiadomo jeszcze za co ... chyba za kurs Euro, bo taka jest informacja przy wystawionej kwocie netto w danym kontrakcie. Nie wiadomo nawet ile się zarobi ... ? Otrzymuję zawsze poniżej moich obliczeń. Nie polecam , sama żegnam już tę firmę ! Chcę mieć w umowie przynajmniej więcej godzin, z IdealPflege nawet stażu pracy nie będzie ! Już dość czasu straciłam :(

Aaaa
@anonymous 17.11.2017 21:12

to prawda

Ela

Mają dobrych koordynatorów i fajne stele w rejonach Stuttgartu. Opiekowałam sie z nimi tam juz 3 osobami i ani razu nie nie trafiłam na warunki inne niż mówili. Raz rodzina była dosyć ciezka, ale babcia cudowna. Czasami może mogliby sie jeszcze czesciej odzywać, ale jak sie ich poprosi o cos to zalatwią.

Bogusia

Ja tam jestem z nich zadowolona. Dobra stele mam, wszystko mi organizuja, na czas placa.

Grażka

O czym wy gadacie - nie rozumiem. Jak się cos nie podoba to przeciez zawsze mozemy zmieniac, nie? A nie tyklo narzekać. Ja 8 lat juz jezdże i agencji miałam już lekko 10 :). I miałam agencje ktore mialy byc takie super a okazywały sie niesolidne, kłamały itd. Po prostu je zmieniałam. Tak samo miałam agencje, co do których naprawdę sie bałam, ale byłam w potrzebiue i ryzykowałam. I w wiekszosci sie nie zawiodłam. Z Idealem pracowałam w zeszlym roku 2 razy. Poecila mi ich jedna kobietka jak wracałam busem z Stuttgartu. No i generalnie było ok. Zawsze mozna sie do czegos przyczepic, ale stele mialam niezlą, z umowy sie wywiazywali. Babcia jednak zeszła i zmieniłam ich na inną agencje bo nie mieli dla mnie wtedy ciekawego zlecenia za dobrą kaskę :)

Anna

Potwierdzam

Mania

Trudno wyrobić sobie zdanie o agencji Ideal Pflege ponieważ zdania na ich temat są bardzo skrajnie różne.

Magda

Przeszłam do Ideal od niemickiej agencji i jestem w końcuu zadowolona. Pieniądze na czas i tyle ile miało być, ciekawe oferty i mili koordynatorzy w Niemczech. No i jak mówią że jak dziadkowi czy babci dolega to czy tamto to tak rzeczywiście jest a nie ze człowiekj przyjezdza a tam zupelnie co innego niz obiecywali. Trochę czasami trudno sie dodzwonić ale zaraz oddzwaniaja i załatwiaja wszystko prawie od reki. Tak dalej trzymac :)

Mańka

Ideal Pflege może nie są idealną agencją ale to spoko firma.

Tereza

Słusznie ktoś zauważył, że wszędzie zdarzają się gorsze sytuacje ale to nie jest powód żeby odchodzić z firmy. Ideal Pflege to spoko firma i dobrze mi się pracuje.

Agata

@Mariola, tak jak widzisz na forum jest wiele opinii osób, które z Ideal Pflege wyjeżdżały. Jedni sobie chwalą, inni niekoniecznie. Na pewno wiele zależy tutaj od danego projektu i miejsca. Dlatego dodając opinię warto pamiętać o dokładnym podaniu takich informacji, ze względu na ilość ofert, umożliwi to lepszą komunikację osobom zainteresowanym pracą.

Bartek

Każdy może wybrać gdzie chciałby pracować i jaka umowę podpisuje. Wszystkie warunki sa zawsze uzgadniane na samym początku dlatego nie rozumiem niektórych osób. Narzekanie to prawie już plaga, może komuś lżej ?

Mariola

Niestety nigdy na 100% nie wiadomo komu wierzyc - a szkoda. Nic tylko trzeba rozmawiać i pytać sie agencje. Na każdą agencje można cos napisać. Nie tak, że się czasami nie należy ale czasami obiektywnie koleżanki też przesadzają. Mi poleciła ich znajoma, kiedyś z nimi rozmawiałam ale nic nie wyszło. Sprawiali dobre wrażenie. Dostałam ostatnio kilka maili od nich z różnymi propozycjami, znajoma jezdzi dalej z nimi. Pogadam z nimi i zobaczymy co mają do powiedzenia i co zaoferują ;)

Norbert

Sądzę, że zdania o agencji Ideal Pflege są bardzo rozbieżne!

Agata

@inspektor, to zależy o jaką pracę pytasz bo Ideal Work, oferuje pracę stałą, tymczasową, czy pracę za granicą. Musisz sprecyzować o co dokładnie chodzi, tak żeby osoby, które są związane z firmą mogły rzetelnie odpowiedzieć na zadane pytanie.

Inspektor

Kto mi napisze od jakiej kwoty firma odprowadza podatek na składki emerytalno-rentowe?Jak wygląda umowa, jako kto będziecie pracować itd.

Agata

@Marek w tej chwili nie widać aktualnych ofert pracy, ale warto przeglądać serwis codziennie - w przypadku firm, takich jak Ideal Pflege - wszystko dynamiczne się zmienia. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Marek

Czy Ideal Pflege ma jakieś aktualne ofert pracy? Szukam przede wszystkim dobrego pracodawcy a o nich to słyszałem!

Joanna

super firma, w porównaniu do poprzedniej czuć że dbają o mnie. Miałam problemy z synami podopiecznego którzy co chwila się wtrącali i wcale nie dbali o dziadka, zglosilam to do biura i zajęli się tym. Dzwonili do synów, pojawił sie ich przedsyawiciel i wszytsko złatwili. Dzwonia, pytają jak podopieczny, co u mnie. Po prostu szok. We wczesniejszej agencji dzwonili do mnie tylko 2 razy przez 4 miesiace, po przyjezdzie i przed wyjazdem. Widac można innaczej. Tak trzymac Ideal.

Agata

@Iza rekrutacja na stanowisko, o które pytasz nadal trwa - firma nadal utrzymuje takie ogłoszenie o pracy w sieci, więc warto aplikować. A może ktoś brał już w niej udział i zna konkrety na temat tej posady?

Iza

Czy oferta dla recepcjonistki jest jeszcze aktualna? Może ktoś wie i mógłby podzielić się na forum? Jak sie pracuje , w jakiej atmosferze? Proszę o kilka informacji.

Renata G.

Od jakiej kwoty Ideal Pflege płaci składki? I czy przelewają całą należność, czy w formie diet?

Mobilek

@Michal Czy jesteś pewny, że w firmie pracują tylko osoby niezadowolone? Może akurat Tobie ta praca nie odpowiada ale nie narzucaj innym co ma się im podobać. Ja pracuję i nikt mi nie kazał pisać żadnej opinii. Oceniasz i wymieniasz ludzi na forum to zupełnie nie wypada.

Mobil

Jak zawsze jedne osoby są bardzo zadowolone z pracy a inne bardzo negatywnie się wypowiadają i jak mam teraz myśleć o firmie. Słyszałem sporo dobrego o nich a tu taka niespodzianka! Sądzę, że prawda jest pośrodku.

Marek
@Mobil 02.07.2017 21:18

Masz rację - to jak z historią o weselu. Na weselu gości masa, wszyscy się bawią, jedzą, piją tylko jedna osoba w kącie siedzi niezadowolona bo jej albo kotlety nie smakują, albo muzyka gra za głośno ... albo inne coś jej przeszkadza. Jaki komentarz taki niezadowolony gość wystawi można przypuszczać - ale czy to znaczy że wesele było nieudane, że wszyscy byli niezadowoloeni ... ?

Mobil

Mam pytanie jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać pracę młodszego konsultanta ds. rekrutacji pracowników tymczasowych za granicę? Podpowiedzcie coś

Norbi

Bardzo zainteresowała mnie oferta pracy dla konsultanta ds. rekrutacji pracowników za granicę. Jakie wymagania stawia firma kandydatowi? Jeśli ktoś wie proszę o info.

Zostaw opinię o Ideal Pflege - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Pflege