Ideal Pflege

Opinie o Ideal Pflege

Miśka

Wiola, nie rozpaczaj, na pewno znajdziesz cos dla siebie. ja dostaje od nich majle z nowymi ofertami i dzwonie jak cos ciekawego

@Miśka 13.09.2018 07:43

Już znalazłam. Właśnie jadę do podopiecznego do stolicy Niemiec do luksusowej dzielnicy w której ulokowane są ambasady etc. Co do lokalizacji, to dopięłam swego.

Wioletta

Od dawna mówisz im że chcesz pracować w mieście X i w końcu pojawia się oferta właśnie tam, ale oni nie informują Cię o tym. Gdy Ty pytasz o to konkretne miejsce, to nawet nie raczą Ci odpowiedzieć. Pani przeprowadzająca weryfikację językową tak szybko zadawała pytania, jakby się u niej paliło (dobrze, że zdążyłem z odpowiedzią).

Aśka
@Wioletta 05.09.2018 10:56

Żeby to wszyscy mieli tylko takie problemy ;) Może mieli lepsze kandydatki, a może stela niepasowała dla ciebie ...

@Aśka 11.09.2018 04:53

Możliwe i dlatego szukam dosłownie wszędzie (firm opiekuńczych są w Polsce setki) i sama prywatnie również szukam. Nie ma się co ograniczać. Zawsze jest wybór.

Ideal Pflege
pracodawca
Poszukujemy nowych opiekunek/opiekunów dla naszych podopiecznych w NIEMCZECH- sprawdź sam lub poleć ofertę znajomym!

PAN WALTER Z KÖNGEN
Data wyjazdu: 21.08.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce:73257 Köngen
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczonego Opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 92-letni Pan Walter, który waży 62 kg i ma 170 cm wzrostu. Senior zmaga się początkami demencji, porusza się przy pomocy balkonika. Senior karmiony jest przy pomocy sondy żołądkowej PEG. Dodatkowo do Podopiecznego codziennie przychodzi Pflegedienst.
Senior mieszka wraz z samodzielną żoną, która pomaga Opiekunowi na miejscu. Szczegółowe informacje o ofercie na stronie http:://idealpflege.pl/pan-karl-z-bruckmuhl-nowa-oferta-od-11-08/  lub pod numerem kontaktowym: +48 883 357 377.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Ideal Pflege? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Maria

Idealni :) to może zawsze nie są, ale generalnie jestem zadowolona. Pracowalam z dużo gorszymi agencjami. Poki co mam dobra stelle, placą ok i mam dobry kontakt z nimi.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Ideal Pflege? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Iza

Jak komuś nie po drodze z ciężką praca to szuka wymówek. Żeby zarobić trzeba pracować!!!

Teresa

Do mnie dzwonili zawsze tylko dwa razy , na początku czy dojechałam i pod koniec w sprawie rezerwacji busa. Zero zainteresowania kontraktem , ani stanem zdrowia podopiecznego. W ofertach podają też nieprawdziwe dane np że podopieczny nie ma demencji, a na miejscu jest co innego . Miało być 70 kg a na miejscu ponad 100 kg. Ja byłam już na 5 kontraktach i odchodzę , bo w umowie mam tylko 36 godzin, podczas gdy koleżanki z innych firm mają w umowie 48 godzin lub 44. Wypłata jest w zaliczkach , co skutkuje tym, że tylko raz odprowadzony jest ZUS za dany kontrakt .Pracuje się dwa czy 3 miesiące, a tylko w jednym miesiącu zapłacony jest ZUS ! Byłam i sprawdzałam w ZUSie. Od zadeklarowanej kwoty netto w kontrakcie są potrącenia za ubezpieczenie i nie wiadomo jeszcze za co ... chyba za kurs Euro, bo taka jest informacja przy wystawionej kwocie netto w danym kontrakcie. Nie wiadomo nawet ile się zarobi ... ? Otrzymuję zawsze poniżej moich obliczeń. Nie polecam , sama żegnam już tę firmę ! Chcę mieć w umowie przynajmniej więcej godzin, z IdealPflege nawet stażu pracy nie będzie ! Już dość czasu straciłam :(

Krytyczna
@Teresa 07.09.2017 08:38

He he to ty chcesz mieć wiecej godzin pracy? O jakim stażu pracy ty m ówisz - to jest pewnie praca na umowe zlecenie, jak we wszystkich agencjach. Chyba pomyliłas umowy :) radze czytac dokładnie co sie podpisuje a nie patrzyc tylko na kase. jak mozna niezadowolonym jezdzic z kims 5 razy?

anonymous

to prawda

Madzia
@Teresa 07.09.2017 08:38

Byłam z Ideal też na kilku zleceniach - teraz jezdze już prywatnie. Do mnie zawsze dzwonili co najmniej po kilka razy jak byłam w Niemczech, wiec moze Ciebie Tereeska nie lubią :) ze tak rzadko dzwonia. ZUS rozliczają tak jak w wiekszości agencji - porownywałam bo tez nie byłam pewna czy jest ok. I w ZUS tez sprawdzałam i u mnie powiedzieli zę wszystko jest w porzadku. Sprawdz te ubezpieczenia ktore piszesz ze potracaja, bo to jest wydaje mi sie dodatkowe ubezpieczenie w Generali. Raz z tego korzystałam jak mnie pies pogryzl u dziadka pod Frankfurtem a nie przyslali jeszcze ekuz. Najwazniejsze ze nie musiałam nic płacić za lekarza, a była i karetka i potem mormalne wizyty u lekarza. Trochę potem tylk z papierami trzeba było załatwiać ale w sumie warto było. Nie rozumiem o co chodzi tobie z tymi godzinami, przecież i tak jesteś na zleceniu i to sie ni liczy do stazu. A z rozliczeniami miałam ze 2 razy do nich pytania o roznice ale dostałam paski i wsyztsko wyjasnili - ciekawe kto z was dziewczyny rozumie jak te paski czytac :)) masakra Moja rada Tereska - idź na swoje. Z agencją jest ok jak nie ma zleceń i pamiętaj że zawsze możesz trafić na gorsza agencje, a ich przynajmniej znasz no i jak piszesz 5 razy z Idealem byłas. Powodzenia

Aaaa
@anonymous 17.11.2017 21:12

to prawda

Ela

Mają dobrych koordynatorów i fajne stele w rejonach Stuttgartu. Opiekowałam sie z nimi tam juz 3 osobami i ani razu nie nie trafiłam na warunki inne niż mówili. Raz rodzina była dosyć ciezka, ale babcia cudowna. Czasami może mogliby sie jeszcze czesciej odzywać, ale jak sie ich poprosi o cos to zalatwią.

Bogusia

Ja tam jestem z nich zadowolona. Dobra stele mam, wszystko mi organizuja, na czas placa.

Grażka

O czym wy gadacie - nie rozumiem. Jak się cos nie podoba to przeciez zawsze mozemy zmieniac, nie? A nie tyklo narzekać. Ja 8 lat juz jezdże i agencji miałam już lekko 10 :). I miałam agencje ktore mialy byc takie super a okazywały sie niesolidne, kłamały itd. Po prostu je zmieniałam. Tak samo miałam agencje, co do których naprawdę sie bałam, ale byłam w potrzebiue i ryzykowałam. I w wiekszosci sie nie zawiodłam. Z Idealem pracowałam w zeszlym roku 2 razy. Poecila mi ich jedna kobietka jak wracałam busem z Stuttgartu. No i generalnie było ok. Zawsze mozna sie do czegos przyczepic, ale stele mialam niezlą, z umowy sie wywiazywali. Babcia jednak zeszła i zmieniłam ich na inną agencje bo nie mieli dla mnie wtedy ciekawego zlecenia za dobrą kaskę :)

Anna

Potwierdzam

Mania

Trudno wyrobić sobie zdanie o agencji Ideal Pflege ponieważ zdania na ich temat są bardzo skrajnie różne.

Magda

Przeszłam do Ideal od niemickiej agencji i jestem w końcuu zadowolona. Pieniądze na czas i tyle ile miało być, ciekawe oferty i mili koordynatorzy w Niemczech. No i jak mówią że jak dziadkowi czy babci dolega to czy tamto to tak rzeczywiście jest a nie ze człowiekj przyjezdza a tam zupelnie co innego niz obiecywali. Trochę czasami trudno sie dodzwonić ale zaraz oddzwaniaja i załatwiaja wszystko prawie od reki. Tak dalej trzymac :)

Mańka

Ideal Pflege może nie są idealną agencją ale to spoko firma.

Tereza

Słusznie ktoś zauważył, że wszędzie zdarzają się gorsze sytuacje ale to nie jest powód żeby odchodzić z firmy. Ideal Pflege to spoko firma i dobrze mi się pracuje.

Agata

@Mariola, tak jak widzisz na forum jest wiele opinii osób, które z Ideal Pflege wyjeżdżały. Jedni sobie chwalą, inni niekoniecznie. Na pewno wiele zależy tutaj od danego projektu i miejsca. Dlatego dodając opinię warto pamiętać o dokładnym podaniu takich informacji, ze względu na ilość ofert, umożliwi to lepszą komunikację osobom zainteresowanym pracą.

Bartek

Każdy może wybrać gdzie chciałby pracować i jaka umowę podpisuje. Wszystkie warunki sa zawsze uzgadniane na samym początku dlatego nie rozumiem niektórych osób. Narzekanie to prawie już plaga, może komuś lżej ?

Mariola

Niestety nigdy na 100% nie wiadomo komu wierzyc - a szkoda. Nic tylko trzeba rozmawiać i pytać sie agencje. Na każdą agencje można cos napisać. Nie tak, że się czasami nie należy ale czasami obiektywnie koleżanki też przesadzają. Mi poleciła ich znajoma, kiedyś z nimi rozmawiałam ale nic nie wyszło. Sprawiali dobre wrażenie. Dostałam ostatnio kilka maili od nich z różnymi propozycjami, znajoma jezdzi dalej z nimi. Pogadam z nimi i zobaczymy co mają do powiedzenia i co zaoferują ;)

Norbert

Sądzę, że zdania o agencji Ideal Pflege są bardzo rozbieżne!

Agata

@inspektor, to zależy o jaką pracę pytasz bo Ideal Work, oferuje pracę stałą, tymczasową, czy pracę za granicą. Musisz sprecyzować o co dokładnie chodzi, tak żeby osoby, które są związane z firmą mogły rzetelnie odpowiedzieć na zadane pytanie.

Inspektor

Kto mi napisze od jakiej kwoty firma odprowadza podatek na składki emerytalno-rentowe?Jak wygląda umowa, jako kto będziecie pracować itd.

Agata

@Marek w tej chwili nie widać aktualnych ofert pracy, ale warto przeglądać serwis codziennie - w przypadku firm, takich jak Ideal Pflege - wszystko dynamiczne się zmienia. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Marek

Czy Ideal Pflege ma jakieś aktualne ofert pracy? Szukam przede wszystkim dobrego pracodawcy a o nich to słyszałem!

Joanna

super firma, w porównaniu do poprzedniej czuć że dbają o mnie. Miałam problemy z synami podopiecznego którzy co chwila się wtrącali i wcale nie dbali o dziadka, zglosilam to do biura i zajęli się tym. Dzwonili do synów, pojawił sie ich przedsyawiciel i wszytsko złatwili. Dzwonia, pytają jak podopieczny, co u mnie. Po prostu szok. We wczesniejszej agencji dzwonili do mnie tylko 2 razy przez 4 miesiace, po przyjezdzie i przed wyjazdem. Widac można innaczej. Tak trzymac Ideal.

Agata

@Iza rekrutacja na stanowisko, o które pytasz nadal trwa - firma nadal utrzymuje takie ogłoszenie o pracy w sieci, więc warto aplikować. A może ktoś brał już w niej udział i zna konkrety na temat tej posady?

Iza

Czy oferta dla recepcjonistki jest jeszcze aktualna? Może ktoś wie i mógłby podzielić się na forum? Jak sie pracuje , w jakiej atmosferze? Proszę o kilka informacji.

Renata G.

Od jakiej kwoty Ideal Pflege płaci składki? I czy przelewają całą należność, czy w formie diet?

Mobilek

@Michal Czy jesteś pewny, że w firmie pracują tylko osoby niezadowolone? Może akurat Tobie ta praca nie odpowiada ale nie narzucaj innym co ma się im podobać. Ja pracuję i nikt mi nie kazał pisać żadnej opinii. Oceniasz i wymieniasz ludzi na forum to zupełnie nie wypada.

Mobil

Jak zawsze jedne osoby są bardzo zadowolone z pracy a inne bardzo negatywnie się wypowiadają i jak mam teraz myśleć o firmie. Słyszałem sporo dobrego o nich a tu taka niespodzianka! Sądzę, że prawda jest pośrodku.

Marek
@Mobil 02.07.2017 21:18

Masz rację - to jak z historią o weselu. Na weselu gości masa, wszyscy się bawią, jedzą, piją tylko jedna osoba w kącie siedzi niezadowolona bo jej albo kotlety nie smakują, albo muzyka gra za głośno ... albo inne coś jej przeszkadza. Jaki komentarz taki niezadowolony gość wystawi można przypuszczać - ale czy to znaczy że wesele było nieudane, że wszyscy byli niezadowoloeni ... ?

Zostaw opinię o Ideal Pflege - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Pflege