Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

cala prawda

Panie dyrektorze bardzo chcialbym aby Pan wreszcie ukrócił tego gościa Pana koordynatora z giętarek co myśli, że jest nie do ruszenia. Szantażować podwyżką za te nieróbstwo i mobbing to sobie on może ale u siebie na wsi we Wronkach. Gość który jest niewykształcony, niekulturalny a wręcz chamski do pracowników myśli że jest panem i władcą na dziale krawedziarek, a tak naprawde gdyby nie zwolnili sie poprzedni koordynatorzy jeszcze za czasów mefy toby był zwyklym robolem takim jak my. To jest sprzedawczyk Ojca Mateusza sam podkablowal i Mateusz wylecial co bylo panu na rekę. Sam Pan wie ze nie ma ludzi niezastapionych i ten kit co panu wciska ze tylko on z Areczkiem potrafia ustawiac maszyny i gdyby nie oni to dzial gięcie by stanął to to jest pic na wode. Kazdego operatora koordynatora mozna zastapic i napewno byloby to z korzyscia dla tej firmy. i jeszcze ta jego prawa reka Sancho Pancho co dostal 250 zł. podwyzki......za co pytam sie za co????!!!! przeciez on tylko potrafi kątowniczki ustawic a reszte to mu koordynator ustawia a jak go nie ma t leci do Marka lub Kuby i błaga o pomoc bo trzy gięcia ustawic to juz jest wyzwanie a nie daj boże jeszcze inne kąty niz 90 stopni...a propo koordynatora czemu razem z Wieslawem tak dobrze sie dogaduja?? bo jeden drugiego jest warty.....i na koniec dodam ze niech bron boze nie daje pan soboty dla tych dwoch gosci koordynatorow bo nic nie robia tylko biora kogos na beylera i ten zapieprza za nich a oni lalalal hulaj dusza a I....ek to sobie grywa w pokera( przejebuje kase) korzystajac z komputera i internetu firmowego

nszz solidarnosc

Zwiazek zawodowy wiął sie dyrektorowi do czterech liter... inspekcja pracy caly czas ich meczy a to ponoc nie koniec, zwiazki zawodowe zapanuja nad dyrekcja ktora urzadza sobie samowolki, wiwat nszz solidarnosc :) w waszych rekach cala nadzieja a by w tej firmie zaczelo dziac sie lepiej , informujcie strone niemiecka co sie wyprawia w tej firmie moze w koncu sie polepszy...

yedi

super, ale wklej ten tekst we właściwym miejscu bo tutaj mowa jest o firmie produkującej skrzyni pocztowe.

Traw

Powiem tak pracowałem w Renz 3 miesiące ta firma to kompletne dno koordynatorzy (usunięte przez administratora) którzy nie maja POJECIA O ROBOCIE Mistrz Wieslaw to zwykly łeb ciagle pogania norma,norma a tak naprawdę to nie jesteś w stanie jej wyrobić .Kadrowa jest zaklamana obiecuje umowę a ty robisz,robisz i umowy nie ma ogolnie szkoda czasu i nerwow.Wyplata to niecale 1400 na reke

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nowy

tam sie pracuje do dzis za najnizsza ,mam oferte na jutro niby dobra b dobra ale jak jest teraz ?to prawda jak wyzej?

nowa

poprosze info jak wyglada praca w biurze? tez takie negatywne opinie?

ziomek

Lary certyfikaty? historia firmy? może robi to wrażenie na klientach, ale gdybyś miał tyrać za 1600zł to przejmowałbyś się takimi rzeczami ? :) Po za tym jest Pan zapewne osobą z firmy której zadaniem jest poprawa wizerunku publicznego. Stąd też te bzdury

antyWiechu

(usunięte przez administratora) w firmie tej panuje [usunięte przez moderatora] Pani koordynator chce miec nad każdym kontrole prócz murzyna i P wszystkowiedzacej (usunięte przez administratora)która wszedzie była i wszystko wie. - te 3 osoby połowe czasu pracy spedzaja na [usunięte przez moderatora], w kublu lub(usunięte przez administratora)na ćmiku w szatni! Jeden drugiemu [usunięte przez moderatora] rąbię, ale tylko po to zeby zaraz mu w nią wejść :) Mistrz zmianowy? ziomek którego najczęsciej zauważyć mozna za piecem na ćmiku, lub przy wierceniu dziury w [usunięte przez moderatora], bo to taki jego nawyk :) po czym chodzi i z każdym się wita :) Drugi Mistrz zmianowy ? Żyje tylko oczekiwaniem na emeryturke na każde pytanie bądź problem odpowiada 'nie wiem' bądz ' no ni ma'. Teraz coś o pracownikach. Jest pare osób które na prawdę są w porzadku, ale wiekszosć? typowe bambry nie mające o niczym pojęcia! po pierwszej wizycie w firmie, miałem wrażenie ze odwiedziłem elektownie, bo niektore osobniki wyglądaja jak z pod reaktora w Czarnobylu. Firma juz nawet bezdomnych zatrudnia ! bo każdy normalny czlowiek w tym towarzystwie po paru godzinach ma dość ! Apeluję do P. Dyrektora aby bardziej przyjrzał się atmosferze panującej w firmię ponieważ jest to jedna z głownych powodów dla których pracownicy z doświadczeniem stamtąd uciekają ! Pozdrawiam

Tomasz Bartkowiak

Bardzo mi zależało na tej pracy złapałem ją przez agencje z ul Czesława w Poznaniu.Praca fajna ,co prawda byłem na pakowaniu wyrabiałem się nieźle nie ściemniałem wkładałem siały by było ok. bez ściemy Ale po jednym dniu zniechęcił mnie jebany parszywy mistrz zmianowy nie jaki Wiesław Gość jest tak debilny ,że szok Poszło o przerwę ,która jest o 9,30 do 9,45 Jako nowy pracownik na "zbiórce" przed wyznaczeniem zadań wzioł nas w trójkę od swojego biurka nic nie powiedział ciekawego o warunkach pracy Wypytał sie tylko kto co robił do sadził się ,że nie mamy rzeczy na przebranie Nie powiedział co wymaga nie poinformował o przerwie A potem się sadził Miłe słowa kieruje do pani Agnieszki odpowiedzialnej z zlecenia osoba kompetentna z podejściem nie to co ten buc

trener

Witam Firma ciekawa ma plusy ma minusy a najgorsi sa wscipsy pracownicy co zazdroszcza wszsytkiego heheeh takich zatrudnic do obozu pracy gdzie tasma jest na czas np Samsung wolswagen zapraszam jesli wam w du.. zle mniencie prace poszukajcie lepszej , lepiej platnej. Widac brak inteligencji by ktos zatrudnil was hehe :P

kub

Jutro składam podanie Zobaczymy co bedzie znam gorsze firmy.

kop

He he he ten rambo 3 posty w tej samej godzinie he he chyba jakiś desperat.

mati

Super firma

przyrom

To firma która obiecuje podpisanie umowy,a później wykopują ,albo przenoszą na najgorszy dział Starszy pracownik z doświadczeniem to zrozumie ,ale nie młody człowiek u którego to pierwsza praca Jak może być dobrze w "tej" firmie kiedy młodemu człowiekowi obiecuje się podpisanie umowy po 2,5 miesiącach słyszy same opinie pozytywne ,a jak jego "trener" się zwalnia (6 lat pracy) to dzień później go przenoszą Chłopak nie wytrzymał tego Chyba również chodziło o "SOLIDARNOŚĆ" nie potrzebnie dał się wciągnąć Pani Kasiu!Panie Wiesławie! Gratuluję podejścia do bardzo młodych pracowników

Robol120

Mi się tam podobało(usunięte przez administratora) tam codziennie po 12 h i miałem 1400 zł brutto. Mistrz zmianowy ma tyle pojęcia o robocie co o pisaniu dramatów. Jak chcesz iść do ubikacji to musisz wypisać wniosek , odpowiedź dostaniesz na drugi dzień... albo i nie. Po za tym co jest wspomniane wcześniej to prawda. Wykorzystują ludzi jak tylko mogą, nie patrzą czy komuś się może coś stać, czy się źle cczujesz, czy jak zmiażdżysz sobie rękę albo jak rozbijesz głowe... to norma ma być zrobiona a harmonogram wykonany... ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podstawowe zarobki na początku to 6zł/h netto/mieś. + ekwiwalent za pranie 15 zł brutto... nieźle nie??

pracus

A jaka atmosfera panuje na bendingu? , mam doswiadczenie na gietarkach , chcialbym zlozyc podanie na ten dzial i czy na tych dzialach dobrze sie zarabia?

ODP

Nie placa i jest coraz gorzej

zuchwały

Aaa... I czy nadal robią dla MEFY, czy już na własną kieszeń?

zuchwały

Jak tam jest obecnie, bo chciałbym tam złożyć CV? Czy nadal za nadgodziny nie płacą, czy w weekendy jest mus pracować? I czy w ogóle płacą na czas (nie w ratach)? Pozdrawiam

rambo

pracowałem 3lata na będingu czyli gięciu tam to jest mobing koordynator goni i straszy krzyczy kara a sam 8gonzin spędza w internecie na sex portalach albo gra w internetowym kasynie.

Szef
@rambo

Możecie sobie wypisywać co chcecie ja i tak jestem nie do ruszenia. Boi się mnie nawet sam P.D. beze mnie gięcie stoi!!

czyściciel
@rambo

witam wszystkich co czytają ten wpis zacznę odrazu proszę o przekazanie panu Wiesławowi ze ma to przeczytać Wiesław dostajesz jedno jedyne oszczerzenie jesli nie zmienisz podejścia do kobiet i lepszeo traktowanie masz wjazd do domu i twój gróbasek jest potraktowany jak piesek którego wyprowadzasz na spacer przemysl to dobrze przeginasz gościu

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.