Opinie o Peter Renz Sp. z o.o. w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Peter Renz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Peter Renz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peter Renz Sp. z o.o. w Grójec

* Nowy wpis

Ten awansuje kto podpierdziela innych tak jak zastępca dyrektora handlowego. Poza tym kadra w wieku emerytalnym trzęsącą tyłkiem przed szefem, który poniża każdego i traktuje jak służbę gdy tylko ma gorszy dzień. Umowy tak skonstruowane żeby urwać pracownikowi w razie gorszego miesiąca dla firmy. Nie polecam.

Wiecie może, czy w Peter Renz Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

idol Nowy wpis

Praca na warsztacie wporzo, ludzie super. Nie płacą za nagdodziny ale mozna odebrać. Jeśli chodzi o biuro tragedia, wszyscy a szczególnie zarząd skaczą wokół właściciela który uważa się się za pana i władcę. Pensje jak na aktualne czasy raczej na poziomie minimum, poza tym firma się nieźle zabezpiecza podstawa totalne minimum lub mniej + premia którą łatwo urwać.

Hej, czy w firmie Peter Renz Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Exworker

Witaj. Zapomnij ...

@Exworker

Oznacza to, że raczej nie. Czy jednak można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Wiele firm stosuje takie rozwiązanie, więc chętnie dowiem się jak to wygląda w Peter Renz.

Smalec
@Adam

Nadgodziny jak najbardziej można odebrać w dowolnym terminie

dede Nowy wpis

Nie płacą, odbierasz sobie nadgodziny.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Peter Renz Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bartek

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Warto w ogóle aplikować?

Anky88
@Bartek

Rekrutacja jak najbardziej trwa obecnie..

Jakie narzędzia pracy zapewnia Peter Renz Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zz

O samochodzie służbowym do celów prywatnych zapomnij...

erf

hej to jest to ryzyko ze bedziemy zatrudnieni tylko wtedy kiedy dana osoba bedzie na zastepstwie a potem to nikt nam raczej nie zagwarantuje ze ebdziemy w danej firmie na dluzej zatrudnieni niestety..

Jaś

Rozwój firmy jest, fakt a co do rekrutacji to wydaje mi się, że trzeba wysyłać CV, jeśli akurat będzie zapotrzebowanie to jest szansa. Na stronie są podane dane do kontaktu, więc zwyczajnie trzeba próbować.

gal

@amra Twoja opinia jest strasznie stronnicza, z tego co piszesz wynika, że miałem umowę na okres próbny. Równie dobrze mogłeś się nie sprawdzić, jaka jest prawda w Twoim przypadku? Nie mam zielonego pojęcia i jestem daleki od oceniania.

amra

Kiedys pracowałem 3 miechy w tej firmie ,nie wiedziałem,że będę tam tylko na zastępstwo ,nikt mnie nie poinformował ,osoba wróciła i mnie zwolniono.Nie polecam

machniom

Trochę z innej beczki, ale mam nadzieję ze mi wybaczycie i że będę mógł liczyć na waszą pomoc jeśli jesteście zorientowani - powiedzcie mi czy kupował ktoś moze z was w Peter Renz podnośniki kolumnowe ale takie z zastosowaniem ich do komunikacji miejskiej i serwisów samochodowych. Licze na opinie o sprzęcie

jacek

to znaczy, ze jaki to jest proces rekrutacyjny? jakieś milion etapów @tomek? Jstem zielony w tej sprawie, bo zawsze jak szukałem pracy to tylko jeden był etap rozmowy, potem to już tylko mnie brali na romowe o konkretnych wrunkach jeśli chcieli mnie przyjąć do pracy, a tutaj no prosze... sma nie wiem czy teraz do nich rekrutowac.

tomek

no jest rozwój widać, że jest tak, że firma jednak stawia na rozwój ich i to konkretny, nie wiem czy jednak nie jest tak, że firma się rozwija nie tylko internetowo, ale ogólnie również i to całkiem dobrze jak sądzę. Poza tym na pewno jest tak, że musisz przejść jakiś proces cały rekrutacyjny, ato pewnie różnie wygląda.

marcin

No prosze sklep internetowy, mają rozwój jednak, coś jeszcze ostatnio pozmieniali, czy tylko ten sklepik otworzyli?

klient

Ci wszyscy tzw. specjaliści z tej firmy to \"śmiech na sali\". Większość z nich to ludzie z ulicy, albo znajomi kierownictwa bez żadnego przygotowania... , tych rzetelniejszych się pozbywają, albo degradują. Jak nie (usunięte przez moderatora) nie pojedziesz daleko. (usunięte przez moderatora)

tygrys

Zarząd sam wykazuje duże braki zarówno w wykształceniu jak i w działaniu, he he- \"wielka improwizacja\". Główna księgowa też ma dobre odzywki..., szczególnie jak nie wie o co chodzi..., a przeważnie nie wie...

Ten (usunięte przez moderatora)dobrze ściemnia i dlatego jeszcze zarząd nie zorientował się kogo zatrudnił:D.

zgadzam się z przedmówcą. Zostałem ostatnio tak potraktowany przez tę tzw. sekretarkę, że moje zainteresowanie tą firmą jest równe "0". Są inne firmy, gdzie człowiek również się zaopatrzy. Ciekawe co zyskuje firma trzymając takiego (usunięte przez moderatora)? jedno jest pewne- firma traci potencjalnych klientów...

klient

Renomowana, znana firma, a sekretarka? Opryskliwa, wyniosła, rzuca słuchawką, co to ma być?

mirek skwara

uwaga. wietrzenie załogi. zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Peter Renz Sp. z o.o. - Grójec

• Jak się pracuje w Peter Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peter Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Peter Renz Sp. z o.o.