Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

L.

Spróbuj przez In temporis przy ul. św.Czesława to jest Agencja Pracy, przez nią przyjmują do Renza, ja pracuję tak prawie miesiąc i jestem zadowolona. Praca fajna, ludzie świetni.

tadeusz

Osobiście nie polecam tej firmy( brak jaki kolwiek szacunek dla pracownika) kompletnie nie przestrzegane przepisy BHP.

dziadzia

grzesio-Jeżeli Ci zależy to jedź tam i porozmawiaj z kadrową. Ja z czystym sumieniem polecam tą Firmę. Bardzo dobra atmosfera (no, może nie w każdym obszarze), super ludzie, wypłata na koncie chyba najszybciej w Polsce! Warto spróbować.

Mmm

Jak twoim celem zyciowym jest zarabianie 2000nareke to gratuluje...pewnie jestes na wianuszku mamusi....zaloz rodzine wez mieszkanie lub dom na kredyt i utrzymaj dzieciaki za ta astronomicznie wysoka wyplate 2000netto...powodzenia......ludzie ku...a zacznijcie sie wkoncu cenic ja bylem na ponad 100rozmowach i wkoncu znalazlem prace za godna stawke jak na warunki polskie...cencie sie bo tak pracodawcy dalej beda znajdowac talich jeleni co za grosze beda im zapiep...ac fizycznie a oni korzystac z zycia...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

prostuję...

żeby ci trochę rozjaśnić to informuję, że wymądrzasz się w temacie firmy Renz zajmującej się produkcją skrzynek pocztowych.

z

Perfumy z marketu niemieckiego he he

x

Ponoc ktos z magazynu załatwia cos na lewo ponoc ktos z kórnika

y
@x

ponoć są to jaja

ta ona...

no cóż Panie i Panowie ten cały precedens ,który panuje nie tylko w tej firmie,ponieważ czytałam opinie o innych firmach i wszędzie powtarza się ten sam problem.Czyli pracownicy to plebs ktory musi pracować na pasibrzuchów z "góry"a ten precedens to nic innego jak NIEWOLNICTWO 21 WIEKU,a od tamtego wcześniejszego niewolnictwa ,gdzie tam na tych plantacjach bawełny...różnią sie tylko chyba trzema rzeczami od dzisiejszego tj.nie zakuwają nam nóg w łańcuchy(narazie...:-)),wypłacają jałmużnę żebyś nie zdechł z głodu i mógł pracować dalej no i na koniec masz prawo wyboru...bo gdy tylko coś jest nie tak to natychmiast słyszysz"jak się nie podoba to wynocha"nawet nie próbuja rozwiązać problemu i porozmawiać z człowiekiem po ludzku,ale też i po co ,przecież z plebsem się nie rozmawia.To przykre ,bo przecież jesteśmy tym samym gatunkiem a tak się traktujemy...w świecie zwierząt nie ma tego zjawiska i tylko pozazdroscić.Jeszcze tylko nadmienię ,że moja córka jakiś czas temu była na szkoleniu dla menagerów,liderów,kierownikow itd.i wróciła do domu pod wrażeniem.To szkolenie prowadził gość-biznesmen ,który przyjechał ze Stanów,posiada tam prężną i potężną firmę i jego tajemnica sukcesu do jakego doszedł jest bardzo prosta i nie skomplikowana on postawił na swoich pracownikow bo wiedział już na samym początku,żę to oni są głownym motorem ,postanowił im zaufać i uszanować ich prawa i ich samych jako ludzi i to zadziałało w drugą stronę,ponieważ pracowali wydajnie,uczciwie i nikt nie odchodził z firmy no chyba że umarł.Szkoda tylko że w naszej biednej Polszcze to nie działa,toby było na tyle Dzięki

zniesmaczony

Skoro koordynator daje przyklad ze siedzi na telefonie w internecie lub w internecie na komp firmowym to co sie dziwisz ze reszta ekipy sie opierdala i robia to samo.Pracownik zarabiajacy 2 tys nie bedzie sie pocil gdzie opierdalajacy sie koordynator odbiera 4-5kola. W intensywnych nadgodzinach dobijali do 7kola i za co? he he. Dyrektor powinien poslac tam Bartka technologa lub kogos innego do optymalizacji czasow. Odrazu by wyszlo ze tam zadnych nadgodzin nie potrzeba. Sztucznie nabijaja firme robiac pomalu by w weekendy przychodzic na nadgodziny. Podsumowujac Firma udaje ze dobrze wynagradza pracownikow a pracownicy udaja ze dobrze pracuja... ha ha ha taka prawda.

niemamocny

Z tresci z ktora tu czytam wynika ze czesc osob ktora umieszcza tu swe opinie sa nadal pracownikami . Ciekawe macie zajecia hehe by szpiegowac przelozonych a wasz praca sama sie zrobi ? ?

byc liderem

Do tego za 1800 brutto ha ha...

haha

Hahaha tak mozesz byc liderem....pakowania skrzynek w kartony na czas

widzacy

Jak niemozliwe?kpina chyba jakas. Wystarczy zapytac współpracowników na dziale, kazdy wie jak jest.

sprawiedliwy

To niemożliwe! Zbierzcie dowody i działajcie.

lala

Koordynatorek wchodzi na strony towarzyskie?hmmm ciekawe ci na to jego zona...

pracus

A ktos tam wogole pracuje:)? Przychodzi nowy pracownik na bending chce sie wykazac robi normalnym tempem i ma zwracana uwage by robil mniej i bardziej powoli zeby nie zawyrzyc normy i zeby elita mogla na nadgodziny z tego dzialu przychodzic, tam sie tak pracuje, a do tego koordynatorek startuje na lidera, kpiny,odbiera pensje i to spora za siedzenie na internecie gdzie przesiaduje na stronach bukmacherskich albo na sTronach z ogloszeniami towarzyskimi.Tam jest potrzebny ktos z zewnatrz co zrobi porzadek z tymi nierobami bo nikt z wewnatrz nie potrafi zrobic z nimi porzadku.

Ludzie, wezcie siE KURKA DO ROBOTY a nie narzekać na innych ..Wychodzicie co 15 minut na fajke i jeszcze wam w dupach źle .. Ja was bym w robocie godziny nie trzymała a wam w dupach ciągle źle...Jak źle to spadać stąd i dać pracować innym....

cala prawda

Dwoch bucow.....ale za to jakich oni wystarcza na cala firme...

biurowy

Witam, Bucow to wszedzie sie spotyka codziennie na ulicy ... a tu tylko o dwoch takich piszecie na cala firme wiec chyba nie tak zle?! A jak wyglada praca na stanowiskach biurowych?

panna oponna

cześć kochani , od kilku lat pracuję w sprzedaży części samochodowych, nawet kiedyś pracowałam przy ich produkcji, dlatego teraz liczę na znalezienie jakiegoś zatrudnienie atrakcyjnego w Renz Sp. z o.o., czy są wolne miejsca i szanse że kobietę zatrudnię? mogłabym też spokojnie pracować w serwisie podzespołów samochodowych, znam się na tym mistrzowsko

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.