Opinie o Over VDB w Lunteren

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Over VDB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Over VDB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Over VDB w Lunteren

tbc

Widać miała pani więcej szczęścia niż ja. Pozdrowienia dla lokatorów z Lunteren ;

Romek

Dziwnym zbiegiem okoliczności też pracowałem przez Over VDB i jestem generalnie zadowolony. Jakoś mi się nic nie przydarzyło i nikt nie miał do mnie pretensji tylko, że ja pracowałem bardzo uczciwie.!

Edyta

@Łukasz a dlaczego tak uważasz? @krystiano wyjaśniłeś z pracodawcą dlaczego nie dostałeś wynagrodzenia? Jaki był tego powód. Może była to jednorazowa pomyłka? Obecnie poszukują na stanowisko Obsługa maszyn w Almere.

Romanus

Albo ktoś jedzie za granicę do roboty albo niech ludzie nie robią sobie żartów i siedzą w domu. Później wypisują jak to firma ich skrzywdziła. Każda agencja pracuje żeby zarobić ale niestety często wyjeżdżają lenie i tylko psują za granicą opinie innym.

Malizna

Sadzę, że agencja nie jest w stanie sprawdzić każdego dokładnie. Firmy cisną o ludzi więc wysyłają.

Reniutki

Może to o czym piszecie to są jakieś jednostkowe przypadki i nie należy tego uogólniać? Zawsze może cos się zdarzyć.

krystiano

Tak skrajnie różne opinie i nie wiem co mam mysleć a miałem zamiar jechać do roboty w Utrechcie. Może mi ktoś napisać jak wyglada sprawa umowy z agencją?

krystiano
@Nowy

Witam byłem miesiac jako spawacz z vdb za dwa tygodnie nie otrzymalem wynagrodzenia ani solarisa nic.zatrudniaja na dowod alkoholików narkomanów i kryminalistów praca była ok ale na domku nie dało się żyć nie polecam nikomu wyjazdu przez ta agencje umowa mozna sobie podetrzec 4 litery.umowe podpisujesz na miejscu w sumie bez wyjscia i nie skuchaj co ci mowia przez tel.przed wyjazdem bo to nie wiele ma wspolnego z prawda ja mialem byc w ede a nie bylem trafisz na pewno na paskudny domek nie da sie pracowac odradzam zdecydowanie

Byłem
@Nowy

Umowa podpisywania na miejscu co tydzień przedłużona czyli w każdym momencie mogą Ci podziękować i kazać opuścić zakwaterowanie.

Łukasz

Najgorsza z możliwych agencji. Nie polecam

Rewers

Over VDB zaspokaja zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z Polski i Litwy. Rekruterzy są wspierani przez zespół specjalistów.Agencja ma swoja siedzibę w nowoczesnym budynku w Renswoude w Holandii. Sądzę, że dobre opinie pracowników pozwolą firmie na dalszy rozwój.

Pati

Najlepsza agencja przez jaką dotychczas pracowałam. Wszystko jasne i zorganizowane. Ludzie z biura bardzo mili. Jeżeli chodzi o rzeczy, które są kwestią szczęścia, to ja akurat trafiłam na dobrą pracę(dużo godzin, dobra stawka) i mieszkanie na hotelu. Mały minus za pralki na żetony..;) Polecam

manio
@Pati

bredzisz

dopisze jak ktoś coś
@Pati

Cześć, dobrze trafiłaś-eś na hotelu Lunteren jest spoko wspólna kuchnia dobre warunki mieszkalne. Od początku - byłem na kilku domkach, pierwszy domek Wekerom nie polecam weekendy chlanie takie że się przywalają pozdrawiam pana Andrzeja poprostu koksiarz i kryminalista ma z głową coś nie tak, uwaga na ludzi z poza firmy olka romek i bodajrze marcin z daleka się trzymać. Puten koleś z nożem chodzi i w kapeluszu. Epe bungale z siekierami i z nożami, domek na Ede uwaga też jest masakra kokaina się sypie tam. Poprostu nie mają ludzi i jeżdzą wszyscy tam starczy zadzwonić i w czwartek piątek wyjazd, nie będe się opisywał więcej jeśli ktoś nie wierzy sam się przekona na własnej skórze. Lunteren spoko hotel

Ryszard

Zawsze można znaleźć jakieś mankamenty w firmie i obwiniać ją. Pracowałem z Over już niejednokrotnie i nie narzekam na firme ale niestety na ludzi z którymi musiałem mieszkać. Ja sobie poradziłem i dalej pracuję dla nich i dobrze zarabiam. Ale myślę, że jest to temat do poprawki.

Henry

Bardzo dobrze wspominam prace dzięki Over VDB. Myślę, że firma ma sporo hejterów. którzy tak się starają żeby dokopać. To jak zachowują się ludzie na kwaterach nie zależy od firmy a jedynie od nas samych.

Ko.....n

Na moim przykladzie historia przedstawiala sie nastepujaco gdzyz w momencie kiedy nie mialem pracy to czlowiek chwyta sie wszystkiego co moze. Ja pracowalem w VDB przez trzy miesiace w roku 2012 kiedy po tym czasie zmienilem prace bardziej odpowiadajaca mi i przyjazna. Do pracy w VDB musialem dojechac przewoznikiem o nazwie Dolina czy jakos tak. Chyba nawet na pierwszy urlop jak ktos chcial jechac i wrocic bylo odgornie narzucone przejazd powyzszym przewoznikiem. Mieszkalem w miejscowosci De Klomp pod Veenendaal. Dom bym duzy. Prawda jest iz mieszkalo nas chyba 16 osob po dwie osoby w pokoju choc jak dla mnie to byla jedna wielka patologia pod wzgledem alkoholizmu. No ale jak to polacy tymbardziej po 40-tce pracujacy na budowie. Do pracy skierowano mnie na jakis projekt wylegarni kurczakow. Prace typowo budowlane. Pracowaly tez w pozniejszym czasie i kobiety ktore wykonywaly czynnosci zwiazane z silikonowaniem elementow paneli sciennych. Takze trafila sie praca przy jabkach oraz zbieraniu jajek. Takze faktem jest iz pracowalo sie za najnizsza stawke cos okolo 8e brutto lub troche niewiele wiecej. Jezeli ktos nie ma pracy a chce sie zalapac do holandii i znalezc cos innego w szybkim czasie to moze z zacisnietymi zebami nie ma az takiej tragedii. Ale na dluzsza mete praca przez taka agencje to bedzie wyborem zlej drogi. Sa o wiele fajniejsze prace w innych agencjach, tymbardziej moze gdzies sie zaczepic w logistyce na magazynach, badz kto zna juz jakies podstawy holenderskiego i ogarnie wlasne mieszkanie badz pokoj to nic nie stoi na przeszkodzie w znalezieniu o wiele lepszej i stalej pracy.

Kuba

Korzystałem z pracy organizowanej przez Over VDB i nie narzekałem. Niektórzy zarzucają złe warunki mieszkaniowe, przecież tam przebywamy bardzo krótko, większość czasu jesteśmy w pracy. Wystarczy żeby było czysto.

roni

Witam ja czekam na pini za urlopowe uwaga na edytke i andzelle

Natalia

Over VDB to agencja znana na rynku. Zawsze dobrze poszukać więcej informacji.

Kendzier

Nie wiem czy mam jechać z tą firmą nie podoba mi się że Umowa Podpisywana będzie dopiero po przyjeździe do Holandii trochę to niepokojące

Edyta

@Masakra, a czy próbowałeś zgłosić komuś te uwagi?

Imigrant

Nie mają wcale nowych ofert pracy a szkoda. Kiedyś już korzystałem z ich pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony. Zgadzam się, że za granicą jest ciężko ale to dlatego, że tęsknimy do kraju do rodzin a pracować trzeba ciężej niż w kraju. Ale w sumie cieszę się z takiej możliwości

Zostaw merytoryczną opinię o Over VDB - Lunteren

• Jak się pracuje w Over VDB?

Zobacz opinie na temat firmy Over VDB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over VDB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over VDB?

Kandydaci do pracy w Over VDB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over VDB