Centaurus Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Centaurus Sp. z o.o. Sp.k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centaurus Sp. z o.o. Sp.k.

Administrator

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Centaurus Sp. z o.o. Sp.k.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

dana

Firma nie istnieje od 2 lat

Głośny

Wiesz co @Milczek masz niby rację, firma działa dużo sprawniej niż działała, chyba ta dobra zmiana zadziałałą, tak mi się przynajmniej wydaje, sam nie wiem

azer

Kiepska sprawa w takim razie, ja odpuszczam, wolę mieć pewność wypłaty na czas.

instalacje

firma niewyplacalna, bazuje tylko na podwykonawcach, nie płacą a jak już rzucą ochłapy to 4 miesiące po terminie. Nie polecam inwestorom jak i podwykonawcom.

anonim

(usunięte przez administratora)

monter

Mnie też to ciekawi i dziwię się, że to jeszcze funkcjonuje. W państwie prawa taka firma nie mogłaby działać.

monter

Piękne biuro i na tym się kończą zalety. Faktury za wykonane prace spłacają z kliku miesięcznym opóźnieniem, a mówię tu o śmiesznych pieniądzach. Brak szacunku dla pracowników. Jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam.

zenio

poproszę o więcej opinii...

instal śląsk

W firmie używa się nielegalnego oprogramowania. Żenada...

Zostaw opinię o Centaurus Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centaurus Sp. z o.o. Sp.k.