Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Koleżanki

Czy to w końcu kiedyś sie ukroci? Współpracownice mają już dosyć pracowania za panią J.Z bo Ona musi cały czas siedzieć na telefonie i odpisywać operatorowi który jest kilka metrów od niej. Romansujcie sobie po robocie.!

x
@Koleżanki

zazdrościsz że z tobą nikt nie chce pisać?

@Koleżanki

Dokładnie! Romansujcie w domu a nie przy ludziach. Nie wstyd Ci ze masz męża i dzieci?

@Koleżanki

A Ty nie umiesz się podpisać imieniem ? Tylko wiecznie wypisywać żałosne anonimowe donosy? Nie tylko tutaj ?

Ooo
@Koleżanki

Zapomniało się jak kilka lat wstecz połowa bab z dendro się ku*** na integracji romanse i inne takie? Czemu na jedną osobę się uwzieliscie? Mogę zacząć sypać inicjałami kto z kim kiedy...niech rzuci kamieniem osoba która jest bez winny :)

^*^*
@Ooo

Dokładnie dajcie żyć tej osobie. To nie miejsce na takie wpisy oczerniające. Podobno wszyscy są inteligentni!!! Nie wszyscy jednak chyba wiedzą czemu ten portal służy ☹ Jakoś nie widzę, żeby inne zmiany obrzucały się błotem. Zero zgrania. Wstyd!!!

Pppppp
@Koleżanki

Jestem z innej zmiany ale dla ,,kolezanek,, Jest problem z J. To powiedzcie jej przeprowadzcie rozmowę z przełożonym,niech ma szansę się obronić. Nie można tak kogoś niszczyć na forum.... ludzie jesteśmy dorośli.Chyba ktoś ma za mało problemów w domu!!!

Kadyfat elektro

Witam. Jakie sa zarobki na dziale utrzymania ruchu jako elektryk i jak wyglada tam system zmianowy??

Elektryk
@Kadyfat elektro

Zarobki są konkurencyjne a zmiany są poważne

Dd
@Elektryk

Chodzi o to czy jest system 1, 2 czy 3 zmianowy...

@Dd

3 zmiany 6-14 itp

Hfh

I znowu nas wykiwali,szkoda tych kobiet co szybciej pracowały zeby wyrobic budżet

Nadzieja
@Hfh

Dadzą,dadzą tą trzynastek jutro albo z wypłatą na konta firma 2 rok by takiego kawału nie zrobiła. Przecież to firma z dobrymi wartościami gdzie docenia się pracownika☺

Viut
@Nadzieja

Też słyszałem że dadzą ma to być opłacone na rok członkostwo w klubie "galaretka miesiąca" wiecie to taka nagroda co na rok wystarczy.

Hika
@Nadzieja

13 taki to były jak budżet był wyrobiony w sierpniu, a teraz to ledwo co ...

Krajenka
@Hika

A w Krajence były 13stki.

Ika
@Krajenka

Były :) Dziękujemy

PCV
@Hfh

W tym zakładzie nauczyli się tylko kłamac ,cytat pracujecie po 10 godz,a kto nie chce to znaczy ,że nie chcecie pracowac tu wcale

Myszka
@Ika

Kto w Krajence dostał chyba Ci na górze bo robole na pewno nie.

...

Halo co się stało z dyrektorem M.S ??? czemu go już nie ma

Lulu
@...

Nie dostał 13ki i się zwolnił????

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy KIEROWCA KAT C

@Gora

Ile było?

Dino
@Dyzio

Nic nie będzie o nagrodzie możecie pomazyc

Lukas
@Dino

Cześć, było coś na święta od prezesa bo siedze w domu niestety na L4 i nie wiem a przelewu tez nie widziałem

Tr
@Lukas

Było bylo:) dziękujemy

Zbigniew
@Tr

Ile konkretnie? Bo nikt nie dodał kwoty. Napiszesz jak to nie tajemnica?

@Zbigniew

Nic nie było, poza wypłatą z świadczeń socjalnych a to są nasze pieniądze, prawnie się należały

X

Się dokształć (usunięte przez administratora) babo, te papiery na bony co wypisywałaś i podawalas dochody to były fundusze z ZFŚS i oni musieli to wypłacić, takie są przepisy. Żadnej premii świątecznej nie było.

Sylwia
@X

To nie sa pieniądze wasze tylko pracodawcy,zapraszam do poczytania o funduszu świadczeń socjalnych

Szczesliwy
@Gora

U mnie już na koncie. Zaraz lecę do Bidry.

DJ

Halo Sz.P. dyrektor. Jeszcze grudzień podliczacie ?? Ludzie czekaja na informacje odnosnie premii świątecznej. Czy to kolejna PR'owa sztuczka i wzbudzanie zludnych nadziei?

Boss
@DJ

Witam, dostaną państwo w podziękowaniu snickersa i butelkę wody źródlanej. A najwięcej otrzymają Ci, którzy zasłaniają się pięknymi słowami i hipokryzją.

XoXo
@DJ

Żeby zaraz Ikano się nie zdziwiło jak zacznie się dziać jak w Solarisie

@XoXo

Tu ludzie nie mają takich jaj... rodziny w biurze wiec sie cykają co kolwiek głośno powiedzieć tylko każdy madry na hali po między sobą nic więcej. Rzucą kilka groszy przy podwyżkach na zamknięcie pyska i dalej będziemy pracować (usunięte przez administratora). Aż żal i wstyd na to wszystko patrzeć.

Babi
@XoXo

Do tego powinno dojść jak w solarisie !!!

Ana
@Babi

Jaj nie macie zeby zaczęło się dziać jak w solorisie

Zorro

Pani Dyrektor i gdzie ta 13stka?Przecież plan finansowy wyrobiony za miniony rok. Kolejny raz zrobiono nas w bambuko.

My Wy Oni
@Zorro

Nawet odwagi nie mają powiedzieć, że nic nie dostaniemy. A przy tych drożyznach to powinni dać 1000 PLN. podwyżki i to już od stycznia, chyba że nas spłaca.

Juzef
@My Wy Oni

Dostaniecie po 200 brutto i będziecie szarpać jak szarpiecie

On

Szkoda naszego zaangażowania w każdy etap produkcji,co z tego że magazynierzy i magazynierki uwijają się jak w ukropie żeby załadować samochody,jak i tak finalnie nie nie otrzymujemy żadnego przekazu od osób decydujących,tego pozytywnego lub też negatywnego.Najlepiej wszystko przemilczeć...

Topi
@On

Kto na magazynie zapracowany? Stoją tylko po regałach i głupoty w głowie. Poprosisz o pomoc to udaje że nie słyszy taki to magazynier

Ludzie z Solarisa

Czasami wejdziemy z chłopakami w czasie przerwy aby się z was pośmiać jacy wy jesteście pustymi ludźmi. Taka dobra rada od nas jeśli nie macie związków. Ugadajcie się zmianami żeby stanąć wszyscy o ile macie jaja tam haha

O. N.

Porządek by się przydał na produkcji. Co robi tam jeszcze Pan M. P na zmianie M. R. Zero kosekwencji afera materaców,molestowanie i nic. Nowy rok nowe możliwości nic się nie zmieniło jak przekręty robili tak robią.

Bystrzak
@O. N.

Dlaczego nic nie zrobią? Bo te dzbany z biura mają z tego korzyści, zwykły pracownik to pies, który ma tyrać we wszystkie soboty (usunięte przez administratora), ponieważ wynagrodzenie 80% pracowników nie przekracza 3500

loly
@O. N.

materacyki jak śmigały tak śmigają na lewo zobaczcie na kamerach na ochronie kto ile wywozi to sie zdziwicie i tak z tym nic nie zrobicie bo jesteście bez radni nikt tego nie pilnuje bo nie ma pomysłu na to pozdro dla tych co (usunięte przez administratora)system

Nudny
@Bystrzak

Zgadzam się z tobą po 13 latach pracy i nie mieć brutto 4 tys kpina. To niech jakiś się kierownik zamieni wypłata na na pół roku wtedy zobaczy jakie życie jest ciężkie.a prawda jest taka że zwykły robol tyra na produkcji aby kierownicy i wszyscy biurowi mieli luksusy!a robol ma marne 3000 tys przy dobrych wiatrach.i dlatego boją się związków zawodowych !!!!!!

Pracownica
@Nudny

A właśnie ze nie 3000 tys bo ja dostałam podwyżkę o 10 zł więcej na 3010 zł

Witam, jakich spodziewać się zarobków w tej firmie na początek a po okresie próbnym na produkcji?

@Kandydat

3300-3400 na start

Janek

Po co piszesz głupoty?

okiii

Idźmy tym trendem dwóch dyrektorów mniej i firma dalej śmiga, a jakie oszczędności.

Ùlo
@okiii

To spore oszczędności, prosimy o jeszcze więcej takich mądrych decyzji. A na piance i w Ajti proszę zrobić porzedek z pseudo kierownikami. Adaś, zrobiłeś pamiątkowe fotkę z Dyrektorem?

@mrocznyżniwiarz

Ale się podziało

...
@@mrocznyżniwiarz

Co tam sie stało znowu w tym Ikano ? :)

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA ZMIANY H.K

Czy ktoś sie orientuję dlaczego młodzi pracownicy z półtora rocznym stażem maja więcej na umówie niz pracownicy z prawie 10 letnim ? Powiedzcie jak to możliwe ? :)

@123456789

To jest właśnie strategia zapłacić jak najmniej a zarobić jak najwiecej

Mikołajczyk

Czas na związki zawodowe !! warto o tym pomyśleć możliwe że większości z biura utarli by nosek ????????

Tak
@Mikołajczyk

Tak, wystarczy 10 osób. Na stronie solidarności jest opisane co i jak zrobić. Dziwie sie wam, spotykcie sie lokalnie, chlejecie ze sobą na imprezy chodzicie a jaj wam brakuje. Jest inicjatywa na FB , kto ją stworzył? Firma bez pracowników nie istnieje, niech to dotrze do waszych głów!!!!!

Prz

Bedzie na wigile 2k brutto ?

Hooj
@Prz

Słyszałem że będzie 3k

Ale ja was nie nawidze

@96754635143216

Gdybyś do szkoły chodził, zamiast w nią kamieniami rzucać, to może byś się nauczył empatii.

Dlaczego na zmianie M R nie było cukierków na mikołaja? Czarni co się stało?

Masando
@66666

Jakiś szwindel tam chyba poszedł !

Bula

Jesteście nienormalni! W firmie jest wspaniała atmosfera oraz super organizacja i zarządzanie! Nic tylko pracować i zrezygnować z części pensji na rzecz bardziej potrzebujących. Czytaj Administracji

grupa materacowa
@Bula

W Holding dostali podwyżki info. pewne od majej Mamusi. Od 375zl do 425zl brutto a nasz zarząd grosza żałuję. Nie pozdrawiam

Pati
@grupa materacowa

Można ? Można Hilding bliźniacza firma a na podwyżki dla pracowników nie żałują. Może pora pomyśleć o zmianie pracodawcy? Murowana Goślina nie jest daleko a ofert pracy kilka jest w sieci

Gm
@grupa materacowa

I na co im te podwyżki? Po co?

Luis
@Pati

A Ty Pati dalej zalatujesz czy już się myjesz pod pachami? Podczas jazdy wózkiem może tak nie czuć.

One

Drogi @oni czy byłeś na tej integracji aby wysuwać takie wnioski? Jeśli byłeś to albo miałeś dobrze wypite albo dużo koloryzujesz. Każdy się dobrze bawił, nie było żadnych "ekscesów" na które co nie którzy może nawet czekali. Impreza byla z pełną klasa i kultura!

Uuuu

Pozdrawiam,, pseudo,, obrońców :) wszystko wyjdzie

@Uuuu

A co ma wyjść niby???

????????????????????????

Nie jestem z tej zmiany,ale ludzie co się dzieję na integracji nie powinno być opisywane.Masakra integracja a nie okazja do robienia plotek.... żal....

pomocnik

no co czarny Piotruś trochę popłynął. hehe

Ui

Ewidentnie jej nie lubiles/as skoro wspominasz osobę której dawno niema. Zapewniam ze na tej zmianie działy się znacznie ciekawsze rzeczy. Obecni wiedzą co się działo kilka lat temu w hoteliku

Jung
@Ui

No stara dobra Daga co nogi rosklada. :) To były czasy A na Magazynie to akurat wszyscy wiedzą kto najwięcej zrobił lodzikow jak jeszcze robiła na pakowaniu co nie szonie.

Magazyn
@Ui

Na magazynie to lepiej sprawdźcie kto wami rządzi i od produkcji szwalni sie odpier. wiekszosc to starzy alkohol... z Holding. a teraz Panów grają nie Pozdrawiam Liderów.

Stary
@Magazyn

No tu akurat masz rację popijali nawet na początku jak firma Dendro się rozkręcała A teraz wielcy państwo ą, ę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.