Opinie o Elsta Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elsta Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elsta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsta Sp. z o.o. w Wieliczka

Dział HR Elsta Sp z o.o.

W imieniu Elsta z Sp z o.o. pragniemy poinformować, że podmiot ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH, którego dotyczą ostatnie negatywne wpisy nie jest w żaden sposób powiązany ze spółką Elsta Sp z o.o. Na terenie Niemiec nie prowadzimy żadnych kontraktów. Jednocześnie wyjaśniamy, że aktualnie rekrutujemy pracowników na projekty w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Działania ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH naruszają dobre imię Elsta Sp z o.o. i dlatego zostały już podjęte stosowne kroki prawne.

Czy ktoś miał rozmowę kwalifikacyjną na inżyniera budowy w Kozienicach albo Angli i jakie stawki oferują dla nich bo kolega planuje się tam zgłosić

Czaja

Hej, od ok miesiąca poszukują specjalistów z branży IT i to zarówno administratorów UNIX jak i programistów. Jako że zamierzam aplikować, chciałem dowiedzieć się czy ktoś juz przechodził ten etap rekrutacji. Widać gołym okiem że wymagania stawiał jakiś rekruter który chciałby znaleźć pracownika typu wash and go - wszystkowiedzącego. Ale może przynajmniej wynagrodzenie godziwe. Ktoś coś?

niko

Dzwonili może do kogoś po rozmowie rekrutacyjnej która odbyła się pierwszego lutego?

elektromonter

Przebieg spoko, tylko brak wprowadzenia w prace, zapoznanie się ze stanowiskiem ludźmi trochę to kuleje od razu na głęboką wodę

Standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mayhem

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Powiem tak... pytania dosyć nie rozsądne jeśli chodzi o dane stanowisko pracy. Magazyn to nie stanowisko kierownicze nie potrzeba znać historii firmy ale co tam pomińmy ten etap z uśmiechem na twarzy :). Po samej rozmowie która była prowadzona w dziwnej atmosferze zrezygnowałem znalazłem po tygodniu nowe zajęcie z którego jestem zadowolony i co najważniejsze " kasa się zgadza ". a tak by the way nie " tu " to " tam ". Pozdrawiam osobiście jestem na " NIE ".

handlowiec

Kolego, generalnie w każdej branży stanowiska handlowe cechują rożnego rodzaju "beneficiki". Zwłaszcza w branży elektrycznej gdzie obracają się duże pieniądze :-). Cytując rodzimego poetę można by powiedzieć "Będziesz Pan zadowolony".

młody11

Jestem nowym pracownikiem w Elście i pracuje na Kozienicach od 2 miesięcy (dodam, że to nie jest moja pierwsza praca w tej branży) i jak ktoś tu pisze że gonią do roboty to nie wiem gdzie wcześniej pracował. Fakt jest taki, że tu nie potrzeba statystów tylko chętnych do pracy, ponieważ jesteśmy rozliczani z brygady a nie indywidualnie, tak wiec kierownik nie musi nikogo gonić, jak jesteś "leń" to koledzy Cie sami zdyscyplinują.

Bogus

dokładnie potwierdzam gonią jak rąbnięci do roboty - metry metry (usunięte przez administratora) i wiecznie mało mało a no i 10 godzinek pracy panowie plus sobota obowiązkowo

energetyk

Rozmowa Kwalifikacyjna to jak przesłuchanie na policji...wścibska baba pyta i trzeba "śpiewać" bez zająknięcia; gdzie, po co, z kim, za ile, dlaczego, nazwiska, kontakty, itd... .....a staweczka 1950 brutto dla młodych i goni do roboty buc kierownik, kilometr trasy kablowej dziennie...

misiek

warunki na pewno będą lepsze choćby z tego powodu ze Elsta ma siedzibę w Wieliczce a Kozienice są gdzie są . Więc należy się wam dodatek typu dieta . ponieważ jest dalej niż 150 km od siedziby firmy .

lii
@misiek

tam nie będzie pieniędzy, tam trzeba zapier.... kilometry tras kablowych i kilometry kabli do położenia

pac
@misiek

jaka dieta? darmowe zakwaterowanie i obiad

przyjmują do Kozienic na montaż tras, ciekawe jakie stawki oferują

halloo

halooo!Napiszcie czy warto jechać do wielkiej brytani jak tam jest ile na rękę czy cyganią czy mydlą oczy?

jo

Pracuje może ktoś poprzez elstę w wielkiej brytanii?/ Jakie warunki mieszkalne i zarobkowe są???

Jeszcze pracownik

Misik , 10 000 i nie mniej wołajcie , Rodney , będziesz mieszkał w getcie , a od dogadywania się będą cię ręce bolały bo będziesz się dogadywał na migi .

qwqewr
@Jeszcze pracownik

Jeszcze pracownik - albo już były pracownik o imieniu na F ... meil z audio nie dotarł. Jeśli wiesz o czym mówię/ przejęły dziewczyny z biura/ musisz wysłać bezpośrednio do dyrekcji np. t.zur@elsta.pl

misiek

ale to gdzie tak jest w Szwecji bo wiem ze oni prowadza kilka róznych prac na raz

misiek

a po za tym mógłbyś coś napisać o warunkach pracy itd , bo mnie zapraszali na rozmowę i proponowali Wielką Brytanie - może wiesz coś o tym czy tam jest źle.I ile tam można w takim razie zarobić skoro nie 10 000 na rękę. Pracuje się tez w soboty i niedziele czy od poniedziałku do piątku ??

sqd

ile tam mzona zarobic jako mlodszy specjalista ds. zakupów. ogloszenie jest. pisza ze prefruja z niewielkim doswiadczeniem. ja mam kilka lat doswiadczenia w zakupach i nei wiem czy skladac.

kmicic220

byłem...kawałek dokumentacji technicznej do przeczytania i pytania ogólne...chyba poszło mi nieźle, ale ja chce pracować w kraju mają mi dać znać do końca miesiąca

rafalpr21

mój mail: rafalpr21@o2.pl

jarek

a w jaki sposób ta firma źle działa trzeba tak koniecznie wpisać się w łaski szefa zeby pracowac i byc dobrym pracownikiem? czy delegacje sa wpisane w ta firmę ..w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania ..mozna liczyc na pomoc przełozonych w razie problemów z góry dziękuje za odpowiedzi...

ostry
@jarek

napisz meila albo gg to pogadamy

rafalpr21
@ostry

witam też zostałem zaproszony na rozmowę na środę. Proszę o jakieś opinie czy warto jechać ?

prolog

Ktoś może pracje w Elsta jako ślusarz w wieliczce, napisze ktoś coś o warunkach pracy, podobno każde nadgodziny są dobrze płatne, szczególnie w sobote, czy praca jest rzeczywiście w tak czystych warunkach jak mówią na rozmowach ?? da ktoś znać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Elsta Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Elsta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elsta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elsta Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elsta Sp. z o.o.