Miralex Sp. z o.o.

Piła

Miralex Sp. z o.o.

Opinie o Miralex Sp. z o.o.

Iwona

@ItI Nie do końca rozumiem co to może mieć wspólnego z pracą w firmie Miralex. Mógłbyś zatem po prostu wytłumaczyć, co dokładniej miałeś na myśli? Będę Ci wdzięczna za rozwinięcie.

ItI

Weszły nowe przepisy o ochronie danych to nikt już nie chce pisać

Iwona

Firma Miralex aktualnie poszukuje pracownika/ów na stanowisko magazyniera. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć pod tym linkiem - https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,4u02lcepVGa5g4vqS5B1wZ Firma podaje informacje, że zapewnia pakiet socjalny. Czy ktoś mógłby napisać jak dokładniej ten pakiet socjalny wygląda?

anonymous

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Zainteresowany

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Jumper

Jeszcze raz usłyszę że brygadzista wydziera się na pracownika to go dorwe

Iwona

@Gara pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników Miralex?

Iwona

@Marti czy od czasu swojej wypowiedzi zaaplikowałaś do pracodawcy Miralex? Jeśli tak, to mogłabyś opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach z pracy w tej firmie? Może ktoś z Was byłby skłonny do takich przemyśleń? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tej stronie.

gogo

ta firma to żart

Cezary

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Marti

Witam jestem z Morpolu czy WARTO iść do Miralex jestem pakowaczka.

Marti

Czy warto iść do Miralexu.?z Morpolu

g

Witam, Chciał bym się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto pracował lub pracuje w firmie Miralex na stanowisku PM/PF Jak wygląda forma zatrudnienia ? Umowa o prace / własna działalność? Zarobki? Pozdrawiam

Gaha
@g 22.11.2017 11:38

Odradzam. Wlasna dzialalnosc auto paliwo. Firma nie szkoli i nie doksztalca. Bez mozliwosci awansu i rozwoju. Oszukuja na prowizji. Jedyne pseudo szkolenia prowadza srednio rozgarnieci ludzie z biura

@Gaha 05.12.2017 08:26

nie troluj! masz bardzo nieaktualne dane. zajmij się swoją codzienną pracą. Pozdrawiam!

Gaha
@Nick 05.12.2017 13:18

A co czlowieku z biura. Prawda w oczy kole co?:)

Nick

Odradzam. Firma kieruja ludzie bez doswiadczenia . Jedynie co posiadaja to to ze sa dziecmi prezesow. Zatrudnili kierownika dla krorego wazniejszy jest wyglad i ksztalt brody. Oszukuja na prowuzji.

Karolina

W każdej firmie osoby , które przykładają się do swojej pracy mają dobrze. Inni tylko narzekać potrafią!!

Magda

Firma.nie.wie co to target. Ustala target na miesiac a rozlicza go na podstawie wybranych aptek. Nie biorac pod uwage sprzedazy calego terenu a wylacznie kilkanascie aptek. Nie udostepnia kamsoftu a ims nie wykupuje. Jawne oszustwo

@Magda 05.12.2017 08:29

Ewa

Zgadzam sie z prawdomowna

Iwona

@Nick rozumiem, że Ty piszesz z pozycji pracownika, który te targety osiąga? Czy Twoim zdaniem jest to faktycznie w Miralexie takie trudne? Możesz napisać, czy często zdarzają Ci się takie dobre miesiące?

Nick

siedzi tu jakis frustrat i pisze bzdury. niech się zajmie swoją przyszloscią ten kto robi targety jest zadowolony, kto nie robi to nie pracuje. prosta pilka

Iza

Miralex jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firmą. Nie wierzę, że bezpodstawnie nie naliczyli komuś wypłaty. Kto będzie się narażał na proces sądowy?

Monaliza

Wielu pracowników chciałoby mieć dobrą pracę i dużo zarabiać. Prawda jest bardzo brutalna ale cele sprzedażowe są coraz wyższe bo tak "pędzi " rynek. Firma nie zarobi na sprzedaży będzie zwalniać, krótka piłka.

Gość

Co za troll tutaj siedzi? Jakiś hejter na maxa. Aż żal czytać

Iwona

@Ewa możesz napisać coś więcej o tej sytuacji - w jakim sensie Miralex nie chce zapłacić osobie? Pracodawca w żaden sposób nie wyjaśnił, jaki jest powód zwolnienia? To nie jest jednostkowa sytuacja?

Iwona

Dziękuje za wyjaśnienie Twojego zdania @Daria, wiadomo, że w każdej firmie rozliczają inaczej premie. Ciekawi mnie, a na pewno innych potencjalnych pracowników też, czy komuś udało się wyrobić tutaj dobrą podstawę i premię? Jeśli tak, to zawsze jest nadzieja, że w Miralexie może się też udać innym.

Natalia

Cóż to jest za opinia "stawianie nie realnych a co gorsze idiotycznych wymogow co do sprzedazy" Jeszcze tak dobrze to nie ma żeby handlowiec sam sobie ustalał limity! Dopiero byłaby super fucha, też tak chcę!

Kazia

Widzę tu trochę frustratów:)

Kazia

Widzę tu trochę frustratów:)

Mania

Jak ktoś potrafi sprzedawać to poradzi sobie w każdej sytuacji. Niektórzy zachowują się jak zła tańcownica.

Iwona

@Klara dzięki za opinię, jednak dobrze byłoby poznać zdanie osób, które pracują już w Miralex jakiś czas. Na początku nowa praca zawsze przedstawia nam się gorzej, niż po upływie jakiegoś czasu. Na pewno takie zdanie byłoby obiektywniejsze.

Klara

Tez slyszalam ze kiepska firma. Duzo osob to potwierdza. Oszukuja i nie ma jasnych zapisow w umowie co do prowizji. Zreszta ludzie odchodza nagminnie. Mialam rozmowe i bez problemu dostalam prace. Zrezygnowalam bo dostalam lepsza oferte . Osoba ktora telefonicznie mnie rekrutowala i pan na spotkaniu nie mieli zadnych kompetencji co dalo mi do myslenia.

Zostaw opinię o Miralex Sp. z o.o. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miralex Sp. z o.o.