Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. w Poznań

Kinga

Pracowałam w tym ośrodku. Do dziś przychodzą nieprzyjemne emocje gdy o tym wspominam. Atmosfera w pracy jest daleka od przyjemnej. Wszyscy chodzą "na palcach" czujni, czy gdzieś czasem nie idzie "szefowa". To ona zagrzewa atmosferę - jesteś z nią albo przeciwko - nie możesz mieć innego zdania i się różnić. Siedzisz na przerwie pijąc spokojnie kawę? Nie, w tym miejscu pijesz ją nerwowo bo zaraz może "ktoś" wpaść i rozładować na Tobie swoją flustracje, oskarżyć Cie o coś czego nie zrobiłeś lub co rzekomo miałeś zrobić ale nic Ci o tym nie wiadomo, bo ten plan był w głowie tylko tego "kogoś". Chcesz iść na chorobowe? Na pewno coś kombinujesz! No jak w okresie zachorowań mogłeś się przeziębić, co za nieodpowiedzialna postawa! Wspomnę tylko krótko o zespole i metodach pracy z dziećmi - brak profesjonalizmu, brak merytorycznego przygotowania, brak EMPATII. Długo musiałam dochodzić do siebie po pracy w tym miejscu. Jeśli więc Ty, który tam planujesz iść, zaczniesz tę pracę, zażądaj miesięcznie 500 zł więcej bo przyda Ci się na psychologa.

Zofia

Można pić herbatę a nawet kawę z ekspresu!

Ola

Od ponad roku pracuję w Ośrodku Emedea i jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Super kadra, zaangażowana... bardzo dużo nauczyłam się od starszych stażem koleżanek :) Mega profesjonalne podejście.

Ramona Michalak

Moja współpraca zakończyła się w tym roku. Nie ukrywam, że było mi trochę żal, bardzo zżyłam się z dziećmi, jak i z pracownikami. Cudowna kadra, profesjonalne podejście. Młodzi ludzie z ogromnym zapałem i pasją. Obecnie coraz trudniej już o zaangażowanych ludzi. Nie wiem jak jest w Luboniu, ale na Bosej pracują z wyjątkowymi dziećmi, wyjątkowi specjaliści.

Natalia
@Ola

Napisałabyś od razu jak wyglądają warunki pracy w Emedea? Interesuje mnie najbardziej kwestia wynagrodzenia oraz benefitów :) Na co może liczyć pracownik? Na jaką stawkę i jakie dodatki?

@Natalia

Myślę, że stawki są bardzo konkurencyjne jeżeli chodzi o rynek. Wynagrodzenie oczywiście zależy od doświadczenia, ale osoby świeżo po studiach nie mają co narzekać, plus premie ;) Dodatkowo jest możliwość szkoleń zawodowych finansowanych przez pracodawce. Specjaliści mają możliwość prowadzenia zajęć odpłatnych w ramach niepublicznej poradni. No i stałe godziny pracy to też plus

Andrzej Nowy wpis
@Ola

A te premie to są co miesiąc? Możesz napisać w jakiej wysokości? Ze 20% więcej wyciągniesz?

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

Premie to w tym miejscu jedna wielka niewiadoma. Ani nie wiesz kiedy możesz taką dostać, ani za co, ani ile (jeśli już ktoś dostanie to są różne stawki), ani kto dostanie. Loteria. Wystarczy że dyrekcja za tobą nie przepada i możesz zapomnieć o premii nieważne jak dobrze pracujesz. Chyba że zaplusujesz donoszeniem to się tutaj ceni. Razz premia miała być w wakacje i została wstrzymana "aż odejdą wszystkie osoby które mają odejść", żeby przypadkiem ktoś kto ma dosyć tego miejsca nie dostał dodatkowych pieniędzy. później premia miała być po wakacjach, ale odchodziły kolejne osoby i znowu premii nie było.

Magdalena

Przyjazne miejsce dla młodych ludzi gdzie można spokojnie poszerzać wiedzę od starszych koleżanek. Fajne miejsce do rozwoju osobistego. Wynagrodzenie jest adekwatne do warunków pracy oraz doświadczenia. Zespół jest zgrany. W ostatnim czasie dużo się zmieniło na plus :)

Izabela
@Magdalena

Trochę nie rozumiem frazy 'wynagrodzenie jest adekwatne do warunków pracy". Warunki pracy to coś, co organizuje pracodawca i jest niezależne od chęci i woli zatrudnionego. Czyli pracownice nie mają wpływu na wysokość własnej pensji i nie mogą jej podbić np. szkoleniami? Wyjaśnij, proszę, bo mam nadzieję, że to po prostu językowa niezręczność.

A. Nowy wpis
@Magdalena

W tym miejscu na wynagrodzenie nie wpływa doświadczenie a raczej takie rzeczy jak wzbudzenie sympatii u dyrekcji, donoszenie na innych pracowników, nie wypowiadanie swojego zdania i godzenie się na (usunięte przez administratora)

rodzic Nowy wpis
Klient

dziekuje za opiekę i rehabilitacje dziecka, super zespol specjalistów ! polecam wszystkim rodzicom serdecznie.

Małgorzata
Klient

Moje dziecko uczęszcza do placówki w poznaniu już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Wszyscy są bardzo mili i mój syn jest szczęśliwy kiedy wie, że jedzie do przedszkola! Dla mnie dużym plusem są wwry na miejscu, pani logopedka jest super kobietą i zawsze wszystko mi wytłumaczy np. jak pracować w domu z dzieckiem. Jesteśmy z mężem bardzo zadwoleni bo wcześniej nigdzie nie uzyskaliśmy takiego wsparcia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko FIZJOTERAPEUTA/WWRD?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta
Klient

Moje dziecko uczęszcza do placówki w Poznaniu już od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z kadry i metod pracy. Syn z autyzmem przez ten okres zrobił bardzo duży progres. Zaczął mówić i wiele się nauczył. Jestem w stałym kontakcie z wychowawcą, logopedą, fizjoterapeutą i psychologiem. Zespół jest bardzo zgrany, a wyposażenie placówki robi wrażenie.

Opiekun
Klient

Ten ośrodek będący rzekomo placówką dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności sprzężonej w stopniu znacznym, nie dość że nie radzi sobie z dziećmi wymagającymi opieki medycznej (co przy sprzężeniach jest typowe), zastrasza opiekunów kiedy chce się pozbyć „uciążliwego” dziecka. Szczerze odradzam wszystkim wysyłania tam dzieci z poważnymi wadami, gdyż jest to placówka wysoce nieprofesjonalna, skupiona ewidentnie na czym innym niż gwarantowaniu opieki podopiecznym.

Zofia

Można pić herbatę a nawet kawę z ekspresu!

Natalia
@Zofia

To fajnie, nie wszyscy pracodawcy zapewniają swoim pracownikom ekspres do kawy. Czy można liczyć na jeszcze jakieś benefity pracując w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea? Chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat.

Michał
Kandydat
@Natalia

Jaki ekspres do kawy? Nie ma nic takiego, dyrekcja ma ale pracownicy piją zalewajkę

Ania
@Natalia

Kawa i herbata jest ;) Wakacje w lipcu Skrócony czas pracy w sierpniu Szkolenia zawodowe (np. z C-Eye) Duży dostęp do narzędzi dydaktycznych Super kadra :) ...i inne

@Zofia

Ekspres dostępny jest tylko dla dyrekcji i sekretariatu, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Paweł
Klient

Korzystamy od lat z usług poradni Emedea przy ul. Bosej w Poznaniu. Pracujące tam osoby robią wrażenie bardzo zaangażowany i kompetentnych a warunki lokalowe mają tam świetne.

Nobody

Uciekać...bo potem to już będzie za późno

Ramona Michalak

Kinga

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. w miejscowości Poznań z stażem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Dorota

Dziwne, że nie ma żadnej opinii, pewnie wszyscy się boją. Pracowałam w tym ośrodku, (usunięte przez administratora)Nie istnieją przerwy, nje można napić się herbaty, nie ma kiedy he.Kiedy poinformiwalam o L4 usłyszalam, że ona jakoś chidzi do pracy,abyśmy mieli na pensje. Co najważniejsze, nie ma żadnych przerw. Nie polecam, jest presja skrajna, zła atmisfera, wszyscy się boją patrzą na ręce aby nie mieć problemu, ponieważ łaczy je kierowniczka tak aby wszyscy czuli się winni i wtedy jest kontrola. (usunięte przez administratora) Jak najdakej od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sielska 10
    60-129 Poznań
  • NIP: 7792401875 REGON: 301969320 KRS: 0000401528
Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.