Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki

Szczecinek

Opinie o Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki

otik

lllllllklklk, co do ich usług to transfer jest ok, sprawdź sobie na speedtest, wszystko jest jak obiecują. Co do braku internetu to czasem problem lezy po stronie użytkownika, pewnie tak było i w tym przypadku, bo inczej więcej osób by pisało o awarii.

lllllllklklk

Szkoda słów Internet zanika oferują złote góry a w rzeczywistości transfer jest fatalny przez całe święta nie miałem w ogóle Internetu ciągle są jakies awarie nikomu nie polecam tej firmy nie radzą sobie z tym wszystkim a do tego jeszcze naciągają klijentow

kljo

internet przerywa, połączenie zanika, a przy małym deszczyku brak całkowity. firma oferuje szybkość której nie jest w stanie dostarczyć do odbiorcy....

Nie podzielam zdania, firma nie rzetelna, jedyne co się zgadza to fajni ludzie tam pracowali, bo wiele osób już odeszło !

Zostaw opinię o Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki