Spin-Papier Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Spin-Papier Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spin-Papier Sp. z o.o.

Ajm

W tym momencie do Spin-Papier jest sporo ofert i polecam ich

anonim

(usunięte przez administratora)

klient z Gorzowa

Nie wiem jak inni, ale ja byłem w tej firmie w dniu dzisiejszym. Miła atmosfera,zmiany w personelu. Jakby inna rzeczywistość. Ponoć przeszli "kuchenne rewolucje". Mówią na "mieście", że prezes nie wytrzymał i pożegnał po 20 latach "fundament tej firmy-osławioną Panią Kierownik" Długo facet czekał. Chyba lepiej późno niż wcale. Firma stoi,dzisiaj wymieniali na nowe witryny. Ponoć powoli odzyskują siły witalne. Zapraszają na bezstresowe zakupy. Ja na pewno będę u Nich kupował. Trzymam kciuki,aby się udało.

były pracownik

Jeśli chcecie wylądować na Walczaka na oddziale zamkniętym to polecam współpracę z panią kierownik spin-papieru

brak płatności

Nie sprzedawajcie nic tej firmie. Nie płacą swoich zobowiązań, mino pisma o prolongatę płatności.

robiący zakupy

W tej firmie zostałem bardzo miło obsłużony. Obsługująca mnie tam Pani była bardzo grzeczna i dobrze mi doradziła w zakupach. Bardzo polecam

klient

Kobieta pracująca i nazywająca sie kierowniczka to [usunięte przez moderatora]. Robiąc zakupy trzeba uważać bo może powiedzieć, ze jestes zlodziejem. Odradzam robienia tam zakupów!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jest Jej szefostwo???

eks pracownik

Atmosfera w firmie masakra. Kierowniczka[usunięte przez moderatora] to kompletna pomyłka. Ma Swój świat wśród długopisów i markerów. Pracowników i współpracowników zza ściany ma za nic. Wydaje mi się, że ktoś kto jest nad Panią \\\\\\\"KIEROWNIK\\\\\\\" powinien się bliżej przyjrzeć sytuacji w tej firmie, a zwłaszcza przyczyny tak dużej rotacji wśród byłych podopiecznych Pani [usunięte przez moderatora]. Osobiście odradzam pracy z wyżej wymienioną osobą. Szkoda czasu a zwłaszcza zdrowia, bo psychika z tą Panią siada.

magdalena

witam. Zupełnie nie romumiem opini kolegi. Gdyż jak sądzę po dacie wpisu jestes osobą, która ubiegała się o pracę w tym samym czasie, co i ja. Rozmowę z Panią [usunięte przez moderatora] wspominam bardzo miło. Przede wszystkim rzeczowa i konkretna kobieta. Jasno wyraziła jakie są oczekiwania w stosunku do pracownika oraz zakres jego obowiązków, warunki dla mnie jak na Gorzówn były satysfakcjonujące. Poinformowała mnie,że każdy pracownik zatrudniony jest na okres próbny 3 m-cy. Przez pierwszy m-c ( taryfa ulgowa) mam zapoznać się asortymentem, systemem i katalogiem po miesiącu wymagania wzrastają i muszę się wykazać zdobytą wiedzą. Katalaog produktów rzeczywiście spory ale myślę, że do ogarnięcia, zresztą pracuja tam w oparciu o katalog więc kwestia płynnego porauszania się po nim i jest ok. Pani [usunięte przez moderatora] w swej rozmowie dotyczącej pracy i moich ewentualnych obowiązków nie zaskoczyła mnie w niczym czego wymaga każda szanująca się firma. Podkreśliła, ze u nich przychodzi się do pracy i ja to rozumiem, ze p

pracownik były

niepolecam pracy w tej akurat firmie chyba ze zmieniła sie tam pani kierowniczka bo jesli jest ta sama to powodzenia na praca sama w sobie jest bardzo ciekawa ale atmosfera w tej firmie to niepowodzenie absolutne na poczatku jest okej przez pierwszy miesiąc pózniej to jakies nieporozumienie z ta kobieta panią [usunięte przez moderatora]. niezadowolona z zycia starałbys sie niewiadomo jak a i tak ciągle bedzie sie czepiac atmosfera jest masakryczna powodzenia zycze przyszłym pracowniką spin papieru pamietajcie: niepozwólcie sobą pomiatac i wykorzystywac by niestracic swojej wartosci bo tam akurat komus o słabej psychice jest bardzo szybko ją stracic pozdrawiam panią[usnuięte przez moderatora]. niemiło

Zostaw opinię o Spin-Papier Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spin-Papier Sp. z o.o.