counter
5 2 24 5 1
Cezary Nowy wpis

Jak się pracuje w czasach pandemii? Może wiecie ,czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Tomasz Chęciński są paczki/bony świąteczne?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Proszę o e-mail odpowiem

marek Nowy wpis

Tomasz Chęciński jest słupem- wszystkim poszkodowanym radzę zgłaszać się do Prokuratury, sprawa jest już znana Policji

Tak2Nie
handlowy

Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego złodzieja w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam oszusta Import eksport Tomasz chęciński

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

handlowiec

Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego (usunięte przez administratora) w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam (usunięte przez administratora) Import eksport Tomasz chęciński

Handlowiec

Uwaga na Tomasz Chęciński to (usunięte przez administratora) ,wielki (usunięte przez administratora)

TakNie

Wszystkie osoby (usunięte przez administratora) przez Tomasza Chęcińskiego proszę o kontakt na e-mail krzysztof.kmak@gmail.com. sprawa pilna

Pias

(usunięte przez administratora), nie odbiera telefonów, zgłoszony do windykacji i na policję. Sprawa zakończy się w sądzie!

klk
@Pias

Proszę o podanie kontaktu do Pana porozmawiamy o Tomaszu Chęciński (usunięte przez administratora)

KLK PL

Wszystkie osoby oszukane przez Tomasza Chęcińskiego proszę o kontakt na e-mail krzysztof.kmak@gmail.com sprawa pilna

Klkpl

Garpol

Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego oszukańcza w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje imię odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam

@Garpol

Czy ma Pan numery telefonów do firmy Pana Tomasza Chęcińskiego

Bb
@handlowy

Proszę o kontakt mailowy aneta391@op.pl Dziękuje

handlowy

Witam , proszę o udostępnienie numerów telefonów do siedziby firmy Pana Tomasza Chęcińskiego w Gorzowie oraz adresu biura handlowego dziękuje za pomoc

PatrycjaMonsa

Szybko,sprawnie,profesjonalnie super podejście do finalizacji zamówienia. POZDRAWIAM

Tak2Nie
Mfruit

U mnie wszystko ok faktura zaplacona w terminie na kwotę około 100tyś złotych. Nie mogę inaczej ocenić niż pozytywnie pana Tomasza

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tomasz Chęciński?

Owocowyswiat

Witam Panstwa.W 100% polecam firme Import- Export Tomasz Chęciński.Bezproblemowe i terminowe płatności!!!Godny polecenia biznesmen.

Transfrigo

Polecam Firme import-export Tomasz Chęcinski.Zaplata za transport przed terminem.Pozdrawiam.

Tak1Nie
Andrzej bronisze

Polecam firme.Terminowa zaplata.Oby wszyscy placili tak jak Pan Tomasz.Pozdr.

Tak3Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Chęciński - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad