Opinie o Tomasz Chęciński w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Chęciński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Chęciński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Chęciński w Gorzów Wielkopolski

Jaki jest wkład kierownictwa Tomasz Chęciński w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy Tomasz Chęciński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

poszkodowany Nowy wpis

teraz będzie organizował szkolenie z celi więziennej przez internet

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Chęciński?

poszkodowany

czy Tomasz Chęciński jest już w więzieniu za swoje przekręty ? proszę o informacje

Kazimierz
@poszkodowany

Co to w ogóle za pytanie? To szef firmy ma zatargi z prawem że tak piszesz? O co konkretnie chodzi? Są jakieś zaległości z wypłatami dla pracowników bo to pierwsze przyszło mi na myśl?

@Kazimierz

złodziej.oszust.kłamca.

Olga
@poszkodowany

Czemu nie odpowiesz bardziej precyzyjnie na jego pytania?

@Olga

pytania pytanie do prokuratora który prowadzi sprawę i przekazał akt oskarżenia już do sądu proszę numer telefonu wyjaśnię przez telefon jest to (usunięte przez administratora) kombinator

Olga
@poszkodowany

Nie wiem czy to najlepszy pomysł tak publicznie podawać? Bez tego się nie obędzie?

@Olga

Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego złodzieja w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam (usunięte przez administratora) Import eksport Tomasz chęciński handlowiec 19.11.2019 18:35 Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego (usunięte przez administratora) w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam (usunięte przez administratora) Import eksport Tomasz chęciński Handlowiec 19.11.2019 17:28 Uwaga na Tomasz Chęciński to (usunięte przez administratora) ,wielki (usunięte przez administratora) anonim 16.11.2019 10:04 Wszystkie osoby (usunięte przez administratora) przez Tomasza Chęcińskiego proszę o kontakt na e-mail krzysztof.kmak@gmail.com. sprawa pilna Pias 28.10.2019 09:38 (usunięte przez administratora), nie odbiera telefonów, zgłoszony do windykacji i na policję. Sprawa zakończy się w sądzie! klk 10.11.2019 12:21 @Pias Proszę o podanie kontaktu do Pana porozmawiamy o Tomaszu Chęciński (usunięte przez administratora) KLK PL 05.11.2019 23:29 Wszystkie osoby oszukane przez Tomasza Chęcińskiego proszę o kontakt na e-mail krzysztof.kmak@gmail.com sprawa pilna Klkpl 02.11.2019 15:37 Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego (usunięte przez administratora) w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam (usunięte przez administratora) Import eksport Tomasz chęciński Garpol 25.10.2019 18:24 Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego oszukańcza w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje imię odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam handlowy 31.10.2019 14:49 @Garpol Czy ma Pan numery telefonów do firmy Pana Tomasza Chęcińskiego Bb 31.10.2019 15:13 @handlowy Proszę o kontakt mailowy aneta391@op.pl Dziękuje handlowy 31.10.2019 14:20 Witam , proszę o udostępnienie numerów telefonów do siedziby firmy Pana Tomasza Chęcińskiego w Gorzowie oraz adresu biura handlowego dziękuje za pomoc

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tomasz Chęciński?

poszkodowany

Jest to (usunięte przez administratora) daj sobie spokój , zmarnowany czas

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tomasz Chęciński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Gutek

Niepokojące informacje zostawiacie na forum, tylko gdyby tak było to firma nie prowadziłaby działalności

Cezary

Jak się pracuje w czasach pandemii? Może wiecie ,czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Czy w Tomasz Chęciński są paczki/bony świąteczne?

Proszę o e-mail odpowiem

marek

Tomasz Chęciński jest słupem- wszystkim poszkodowanym radzę zgłaszać się do Prokuratury, sprawa jest już znana Policji

handlowy

Proszę nie wierzyć w opinie poniżej Większego złodzieja w swojej historii zawodowej nie spotkałem Nie uczciwy, nie płaci, nie odpisuje i nie odbiera telefonu, Moja współpraca z panem Tomaszem zakończy się w sądzie Nie polecam oszusta Import eksport Tomasz chęciński

handlowiec

Bb
@handlowy

Proszę o kontakt mailowy aneta391@op.pl Dziękuje

PatrycjaMonsa

Szybko,sprawnie,profesjonalnie super podejście do finalizacji zamówienia. POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Chęciński - Gorzów Wielkopolski

Tomasz Chęciński