SUPER SOFA

Łomianki

Opinie o SUPER SOFA

Joanna

Dużo osób wypowiada się o SUPER SOFA z perspektywy klienta. A jak wygląda praca w firmie przy powstawaniu tych mebli? Jak pracuje się tu jako tapicer, stolarz, czy też pracownik marketingu? Bardzo chętnie poznamy bliżej Wasze doświadczenia.

celina

e tam, jedna osoba u mnie w rodzinie ma od nich komplet wypoczynkowy Cerutti 3+2+1 i jakoś nie narzeka, bardzo wytrzymały i elegancki, a ciekawi mnie ta promocja co jest teraz że rowery dają do mebli - jakiś konkret dacie?

Gregor

O samej firmie mogę, powiedzieć tyle, pracowałem jako kierowca przez 3 lata. Solida, wypłacalna z dobrym szefostwem. Paczki na święta i premie. Niestety nasze drogi się rozeszły ale może się jeszcze kiedyś zejdą :) Pozdrawiam Greg

Maria

Ja tam jestem zadowolona! Łóżko przepiękne i Pan z obsługi zaproponował, Nam świetny materac do tego łóżka! Teraz dopiero wiem co to komfort snu!

Marek

Kupiłem narożnik ponad rok temu, jestem zadowolony. Zamówiłem z tej firmy jeszcze łóżko czekałem ok. 4 tygodni. Meble są godne polecenia cena satysfakcjonująca. Gorąco polecam.

Beras

Kupinem narożnik MARE z funkcja do spania za ponad 5000 PLN. Czas oczekiwania na dostawę do domu zgodnie z zapewnieniem sprzedawcy w salonie w Sosnowcu to max 6 tygodni. Czekam już ponad 8 tygodni i nie wiem kiedy sofa dotrze. Dzwoniłem i pytałem ale pani w tonacji uśmiechu zapewnia ze sofa dotrze ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Przykre ze inaczej zapewniają przed zakupem a inaczej dzieje się po zakupie.

andrzej

Kupione telefonicznie po ustaleniach na podstawie aukcji internetowej łóżko za 2700zł pochodzące z ekspozycje sklepowej jakościowo bez zarzutu, ale jak się okazało gwinty (zrobione w drewnie) zostały zjechane przez nieumiejętny demontaż panów ze sklepu super-sofa. W związku z czym z problemem musiałem poradzić sobie sam, jako że po telefonie do sklepu dowiedziałem się, że to moja wina i moge napisać maila z prośbą o pomoc. To było przeszło dwa tygodnie temu. Podsumowując towar, jakość-w porządku; obsługa kompletnie niekompetentna, a szkoda.

Viola

Ponad dwa lata temu kupiłam w tej firmie rogówkę z eko skóry, trochę się bałam, że popęka, ale nic się nie stało. Używamy go codziennie, przeżył niejedną imprezę a wygląda jak nowy. Na wiosnę kupiłam też łóżko Super Sofa na wyprzedaży i jest super. Ja jestem zadowolona i wszystkim polecam.

paproch

kupiłem łózko z litego drewna za bardzo małe pieniądze a wygląda jak łózko za grube tysiące, przemiła obsługa zdecydowanie polecam

Kaśka

Bardzo fajne meble, mam lozko z tej firmy juz prawie dwa lata i moge polecic - swietny wyglad i jakosc. Bardzo mila i fachowa obsluga, lozko przyjechalo do mnie prosto do domu, nie musialam sie o nic martwic. Naprawde wszystkim polecam, za te pieniadze ciezko znalezc nowoczesne meble wysokiej klasy.

Siwiec

kupiłem w tej firmie narożnik i łóżko. Mam meble juz ponad rok i z czystym sumieniem polecam firmę znajomym i rodzinie. Obsługa bardzo miła, pomocna. Sprzedawca z Łomianek Pan Bartek to prawdziwy fachowiec, potrafi doradzić, nie narzuca swojego zdania i nie naciąga na najdroższe warianty tylko szczerze i racjonalnie doradza. Oby więcej takich sklepów i takich sprzedawców.Pozdrawiam

tomes

ja jestem zadowolony:) bardzo dobra jakość

Kris

Najgorsza firma pod słońcem, nie uwzględniają reklamacji, są aroganccy, zawsze powiedzą, że to z winy kupującego jakąs usterka powstała mimo iż np. kanapa zapadała się przy zakupie. NIE KUPUJCIE U NICH!!!! Maja drogie meble i bublowate, niby to ze skory a to podróba! [usunięte przez moderatora]!!!!

Emil
@Kris 03.06.2013 07:51

Meble maja bardzo ładne ale to nie idzie w parze z jakością . Jak tylko kończy sie gwarancja to mebel jest do wywalenia na śmietnik lub ponownego obicia. Po opini na FB blokują możliwość dodawania komentarzy co świadczy o samej firmie. Propozycja obicia na nowo w zamian za usunięcie komentarza. Bede pisał na temat tej firmy na wszystkich możliwych forach. Im więcej ludzi przeczyta tym mam nadzieje mniej da sie oszukać. Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt a prześle zdjęcia co sie z meblami dzieje i na to nie ma rady . Pozdrawiam tych co sa zadowoleni albo jeszczenie wiedza ze kupili bubel

Ból D...
@Kris 03.06.2013 07:51

I mają rację 100% twoja winna! Po samym komentarzu widać że masz problem sam ze sobą.

Zostaw opinię o SUPER SOFA - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUPER SOFA