counter
1 1 10 5 1
Michalina Nowy wpis

@alteon a dlaczego spojrzeć na kodeks pracy?

Anonim

Pracownikom specjalnie późno dali świadectwa.Przeczymali specjalnie żeby nie mogli dostać kuronia.Zachowali się po chmsku

alteon Nowy wpis
@Anonim

polecam najpierw zajrzec do kodeksu pracy, a pozniej szczekac na pracodawcę

xyz Nowy wpis

Ile czekaliście na odpowiedź z rekrutacji??

To ja Nowy wpis

Ile się czeka w tej firmie na pit ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karolka

@Anonim nie za bardzo rozumiem o czym piszesz ?

Anonim

Ludzi traktują nie fajnie jak są potrzebni to są dobrzy a jak się sezon kończy to nawet papierów nie chcą dać zrobią pod górkę .Ludzie nie iście tam do pracy do tej firmy

Nie powiedziała bym że szefostwo jest ok .Nie zgadzam się z tą opinią , ponieważ traktują ludzi z góry.(usunięte przez administratora) Nie martwią się co z pracownikiem czy będzie miał robotę czy nie i czy będzie miał za co życ. nie polecam pracy w tej firmie. Wręcz odradzam.

Small gay

Szef bardzo wporzadku . zle traktowanie zawdzieczamy brygadziscie ktory zostal juz usuniety z firmy . wszystko co sie dzialo zawdzieczamy tylko i wylacznie brygadziscie

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Nadex Daniel Michalak w miejscowości Gorzów Wielkopolski? Czekamy na sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników! Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w Nadex Daniel Michalak! Wasza opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nadex Daniel Michalak - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad