ITPunkt

Ruda Śląska

Opinie o ITPunkt

Spinguje Cie po Arpie

W ITPunkcie naprawdę jest świetna atmosfera pracy oraz współpracownicy :) Gdybym nie zmieniał miejsca zamieszkanie z pewnością dalej bym tam pracował. Oferta o którą pytasz hupka to praca w serwisie - to taki odpowiednik utrzymania IT 1 i 2 linii wsparcia technicznego dla kilku klientów o różnej wielkości. Jako iż firma obsługuje kilka firm istnieją duże możliwości rozwoju w tym obszarze poprzez zapoznania się z różnymi środowiskami i obszarami IT - a koledzy chętnie dzielą się wiedzą i wspierają nie robiąc z tym żadnego problemu. Tak jak mówiłem atmosfera jest świetna i tak np . zwracanie się z pytaniem o pomoc nt. jakiegoś zagadnienia nie jest tutaj w żaden sposób źle widziana. Po kilku latach można przejść do ekipy wdrożeniowej - a tutaj możliwości rozwoju są naprawdę duże począwszy od systemów klasy system management ( Dell Kace, SCCM ) a kończąc na macierzach SAN, sieciach Cisco itd.

Zostaw opinię o ITPunkt - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITPunkt