Advantech Poland Sp. z o.o.

Opinie o Advantech Poland Sp. z o.o.

justyna

wrzuć jeszcze film jak robisz gałe tym cepom z adwantehu

kielonek

no ja nie jestem pewien czy ta firma, to poważna firma. Szukają juz jakiś czas, na wiosnę tez szukali, szukali, szukali i chyba znaleźli jakiegos juzia, i podejrzewam, ze sie nie sprawdził, no i teraz znów szukają :) Bolek z tego adwent-echu zamiast dzwonić do wytypowanych, to wysyła emaile :) .. tak wiec myśle, ze to taka sama poważna firma jak PPHU Janusz&Grażyna

Łukasz

Wynagrodzenia są zawsze na czas. Podstawa niska ale sumarycznie z premia która jest zawsze średnie pensje znacznie powyżej średniej Warszawskiej. Z tymi smrodami to trochę przesada jednak... zaś klimę włączam zawsze kiedy chcę i nigdy nie słyszałem złego słowa. Pakiet medyczny i benefit pokrywasz w 30% z własnej kieszeni ale 70% połaci firma. A co do dojazdu to faktycznie jest słaby ale inne plusy przyćmiewają tę niedogodność.

Anonim

Pakiet prywatnej opieki medycznej za który i tak zapłacisz sam z wynagrodzenia brutto. Możliwość rozwoju zawodowego w postaci kolejnych obowiązków. Atrakcyjne wynagrodzenie gdzie część zasadniczą można określić mianem minimalnego wynagrodzenia + premia uznaniowa za wyniki. Zaakceptowany urlop w długi weekend może być anulowany nawet na dzień przed terminem, a że miałeś rezerwację w górach czy inne plany ... no cóż. Smrody z warsztatu elektroniki, że lepiej tam nie chodzić dla własnego zdrowia, okna się nie otwierają w tej hali.Klima w sumie chodzi od święta bo koszta. W pomieszczeniu socjalnym oczywiście okna też się nie otwierają. Dojazd niespecjalny. Komunikacja miejska w sumie jeden autobus. Z racji budowy metra mega korki na Radzymińskiej rozkład jest z reguły teortyczny. Jak już przyjedzie autobus jest tak zapachany że masakra. Posiadacze samochodów nie mają dużo lepiej bo Strażacka też stoi w korkach. Mimo tych lekkich problemów ogólnie oceniam dobrze.

Zostaw opinię o Advantech Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advantech Poland Sp. z o.o.