Tomasz Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z pracy w dcs.pl

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie dcs.pl Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

aaaaaa
@admin

Niskie zarobki, daleko od centrum, mała firma w której jedynymi fajnymi osobami są informatycy, ale ton pracy nadają osoby z księgowości, których zdecydowanie nie polecam.

Adam
@aaaaaa

Czytając tą marną trolową wypowiedź śmiem twierdzić, że pisała ją dziewczynka w wieku dwadzieścia może dwadzieścia parę lat, zatrudniona na stanowisku sprzątaczki ( nie mam zamiaru nikogo obrażać tym stwierdzenie male w firmie informatycznej to jedyne stanowisko które może być słabo opłacane ), przez około 3 do 6 miesięcy, i była tak leniwa że nawet najprostszych poleceń nie potrafiła wykonać należycie nie wspominając o jakiejś inicjatywie własnej. Pozdrowienia dla wszystkich ludzi myślących.

hmm
@Adam

sprzataczki sa z zewnatrz, glownie ukrainki - wiec chyba Ty sie zastanow kogo bornisz...

Grażyna Nowy wpis
@hmm

A czy ktoś może coś powiedzieć na temat zatrudnienia jako programista w tej firmie, czy godziny są elastyczne? Jestem też ciekawa tego, czy można się tutaj rozwinąć w kierunku C#, NET i ASP.NET MVC. Chodzi mi tutaj o możliwość jakichś szkoleń, konferencji , itp.

Cezary Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Wiktor Nowy wpis

@aaaaaa skoro daleko od centrum to płaca za dojazd ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ala

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie?

Romuald z Chorzowa

Firma oszukuje, inaczej się umawia a inne później proponuje warunki. Lub tez nie podwyzsza pensji zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami. Jeśli chodzi o programistów to zespół jest bardzo w porzadku, ogólnie w pracy czułem się bardzo dobrze, jednak nie polecam przez bardzo zle praktyki. Komentarz o sprzątaczce mogła napisać tylko osoba która tam pracuje i nie ma żadnych argumentów. W przypadku jakiegoś ale do mojego kom zapraszam do sadu pracy:-) Nie polecam absolutnie.

Henry

Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w firmie i czy w ogóle rekrutują teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Dcs.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dcs.Pl Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.