Junisoftex Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Junisoftex Sp. z o.o.

piotrek123

Praca w tej firme nie jest rozwijająca. Pracownik sam musi sie doszkalać, brak organizacji pracy. Tradycją tej firmy jest wymaganie od pracownika rzeczy , które nie wynikają z jego zakresu obowiązków. Brak motywacji do pracy, praca po godzinach nie jest wynagradzana , wręcz przeciwnie słyszy się od przełożonego ze nikt ci nie kazał pracować po godzinach. Kierownictwo nie stara się o pracownika. Zgłoszone problemy przełożonemu rowiązywane są w ten sposób ze przełożony przekazuje pracownikowi ze to jego problem.

Zostaw opinię o Junisoftex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Junisoftex Sp. z o.o.