Graphcom Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Graphcom Sp. z o.o.

Julita

Aktualnie Graphcom Sp. z o.o. szuka osób na stanowisko: Specjalista ds. projektów UE i Konsultant ds. wdrożeń. Może są tu osoby z tych stanowisk i chciałyby opisać swoją pracę? Jak pracuje im się w tej firmie? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

raki

Czy ktoś może wie, kiedy można spodziewać się kolejnej rekrutacji? Szczególnie mam na myśli stanowiska w IT :)

jolka

omijać szerokim łukiem jako pracodawca nic nie gwarantuje

andrzej

Firma ta nic nie gwarantuje każdy ma swój komputer, swój telefon i do dyspozycji 2 zepsute samochody.. i gwarantuje 2 umowy. O multisport lub dodatkowa opieka zdrowotna można pomarzyć. Nie polecam

Sąsiad andrzeja
@anonim 05.11.2016 17:03
A czy Ty Andrzeju tam pracowałeś? Niczego dla Ciebie nie zrobili, niczego się nie nauczyłeś? Ja co nieco wiem o tej firmie, ale...

Andrzej się nauczył bo miał podstawy był mądry i zaangażowany. Firma go niczego nie nauczyła bo tu nikomu nie zależy na tym kiedy każdy pracuje na akordzie. Co zrobili dla Andrzeja? Dali mu własne biurko, nie, właściwie stół bo biurko posiada szafkę, szufladę na rzeczy osobiste a on dostał blat na nogach czyli stół :-D Dostał jeszcze klucze, możliwość korzystania ze służbowej kawy i WC. WC bez wentylacji bo ktoś zapomniał i wejście z kuchni ale to drobiazg. Gdyby nie kawa Andrzej zwolnił by się rok wcześniej...

@Sąsiad andrzeja 20.02.2017 01:21

Sąsiedzie Andrzeja. Nie wiem czy Wy się znacie, ale kolega chyba nie powiedział Ci wszystkiego. Z tego co wiem to dostał preferencyjne warunki (na własną prośbę) lokalowe oraz odpowiedni sprzęt jako jedyny, również na własną prośbę. Co do toalety nie będę się wypowiadał, ponieważ miał ją na kilku piętrach i nigdy nie narzekał, a na inne rzeczy potrafił. Podsumowując: nikt nie wspomina Andrzeja źle, więc przestań pisać za niego. Trzymam kciuki za jego rozwój zawodowy.

andrzej

Nie polecam!!! tragedia... mydlą oczy dobrymi zarobkami.... obieg informacji zerowy nikt nic nie wie tragedia!!

nick

Wypowiem się z perspektywy klienta. Współpraca przy wdrażaniu systemu wzorowa. Wprowadzane rozwiązania odpowiadają naszym potrzebom. Ciągle jeszcze uczymy się obsługi, ale dobrze że wreszcie zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie - bardzo ułatwia pracę

tromko

polecam, u nas graphcom zajmował się wdrożeniem nowego systemu i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy

roman

faktycznie firma jest wszechtronna w miare ale zastnawiam się bardziej nad tym przypadkiem, gdzie mozna u nich miec audyt korzyści biznesowych, jak to wygląda przygotowują jakiś raport po prpstu na podstawie wszystkich danych czy jak to się prezentuje w sumie? Sam chciałem z nimi nawiązac współprace albe najpierw musze się dowiedzieć kilku rzeczy.

Graphcom
@roman 25.03.2015 14:10

Panie Romanie, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Graphcom. Jeśli jest Pan zainteresowany pozyskaniem informacji na temat przebiegu audytu i jego wyników, to najwięcej informacji uzyska Pan właśnie od nas. Telefon kontaktowy: 6( usunięte przez administratora )

mirko

Widzę, że Graphcom z Poznania, ma naprawdę bardzo pogatą ofertę, bo jak czytam, że: świadczą usugi pomocy w pozyskaniu finansowania projektów informatycznych,wykonania analiz biznesowych:audytów technicznych systemu,audytu korzyści biznesowych,wdrożenia rozwiązań informatycznych których przydatność potwierdziły przeprowadzone wcześniej analizy biznesowe; stałej opieki serwisowej, itp, to że tak powiem dla każdego coś dobrego

Bumcyk

Osobie, której w dosyć szybki sposób zależy na zmianie miejsca pracy na pewno wejdzie na ich stronę internetową i będzie potrafiła znaleźć sobie odpowiednie i interesujące ją informacje. Teraz co prawda poszukują raptem stażystów i programistę (usunięte przez administratora) Bez szału, ale spróbować zawsze warto.

może ja

Jak wygląda organizacja pracy - metodyka, narzędzia do zarządzania, jakość kodu?

Praca

Jak wygląda firma na tle innych pracodawców (Zarobki)? Można liczyć na samochód służbowy jak w comarch?

Kris

Witam. Podczas rekrutacji nie ma "dziwnych zadań". Stosujemy jednak testy, przygotowywane oddzielnie pod każdy proces, ułatwiające sprawdzenie wiedzy ogólnej z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw oraz bardziej szczegółowe z obszarów w których mieliby pracować kandydaci np. programiści - technologie informatyczne, handlowcy - kultura osobista i umiejętności sprzedażowe, konsultanci - sprzedaż, logistyka, produkcja, finanse czy kadry i płace. Warto wiedzieć, że w firmie na wszystkich poziomach wdrożono zarządzanie przez cele oraz partycypacyjny model podejmowania decyzji. W trakcie ostatnich 3 lat w których na rynku rosło bezrobocie, zespół Graphcom urósł o blisko 50%, a firma przeniosła się ze starego biurowca, do nowoczesnej, przestronnej siedziby. Czy warto aplikować? - na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

Księgowy

Witam! Proces rekrutacji w wyżej wymienionej firmie bardzo mi odpowiadał. Pomimo tego że ostatecznie nie dostałem pracy to mogłem liczyć na rzeczową informację dlaczego nie. Po wszystkich spotkaniach rekrutacyjnych naprawdę czułem że moja wiedza została w sposób obiektywny zbadana. Pozdrawiam

Kazimierz

A to ma jakieś znaczenie? Jak ktoś jest niuczciwy to po prostu jest nieuczciwy i tylko kwestia czasu kiedy tego doświadczysz

Anonim\\\"

No niestety nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami. Zasady działania nie są uczciwe delikatnie mówiąc, nie można polecić tej firmy jako solidnego i wartego zainteresowania pracodawcy.

XL

Tak? hmm a z jakiego działu jestes:D

Pracuję ponad 2 lata i nadal jest OK. Zdecydowanie nie jest to firma dla amatorów nieróbstwa z gwarantowaną ciepłą pensyjką. Tyle zarobisz ile będziesz pracował/-a. Dla tych co chcą mieć ciekawą pracę w młodym zespole, uczyć się i rozwijać - duże możliwości na różnych stanowiskach w różnych działach.

Zostaw opinię o Graphcom Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graphcom Sp. z o.o.