Opinie o Graphcom Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Graphcom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Graphcom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graphcom Sp. z o.o. w Poznań

Bartek

Firma pod wieloma względami ma dobre opinie a to że ktoś jest innego zdania, cóż nigdy nie uda się wszystkich zadowolić.

Joanna

Mam wrażenie, że osoby, które piszą te negatywne opinie mają na myśli zupełnie inną firmę. Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Wiadomo, że ideałów nie ma, ale jeśli chodzi o warunki współpracy, możliwość rozwoju i atmosferę, czyli w zasadzie najważniejsze sprawy, to naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa o Graphcom. Lubię atmosferę w Graphcom Sp. z o.o. za: elastyczny czas pracy, życzliwi ludzie, dobry kontakt z szefem, niekorporacyjna atmosfera

Uciekaj!

Nie oszukujmy się. Pozytywne opinie pisane są na zlecenie Pana Prezesa... Pewnie (nie, na pewno) sam nie jedną napisał. Prawda jest taka, że jak była umowa o pracę na najniższą krajową (a reszta na umowie o dzieło), tak jest nadal. Stoły zamiast biurek nadal stoją. Jak nie było szkoleń, tak nie ma. Jak doświadczeni pracownicy uciekali, tak uciekają. Firma stoi w miejscu od wielu lat. Tak wiec... Jeżelii zależy Ci na uczciwym pracodawcy, rozwoju zawodowym, podnoszeniu kompetencji czy godnych warunkach finansowych to omijaj Graphcom szerokim łukiem. To nie jest praca dla Ciebie.

@Uciekaj!

Piszesz bzdury, ostatnio parę osób odeszło ale nadal pozostali doświadczeni pracownicy, którzy chcą wspólnie pracować. Nie piszę dalej bo nie ma sensu odpowiadać komuś kto się nie sprawdził.

CoTyWieszOZabijaniu
@pracownik

Nie sprawdził to się Pan Prezes w poprawianiu opinii. Panie Prezesie, pali się Panu pod tyłkiem i nie ma co tu oszukiwać tylko starać się zatrzymać tych, co jeszcze od Pana jakimś cudem nie uciekli.

@CoTyWieszOZabijaniu

Dlaczego sugerujesz, że prezes firmy Graphcom starał się poprawiać opinie na temat tego miejsca pracy? Masz na to jakieś dowody, czy są to tylko Twoje przypuszczenia? W ogóle chciałabym, abyś napisał, czy pracowałeś kiedyś w tej firmie?

Julita

@Albert, to skąd w takim razie tak wygórowane obietnice firmy Graphcom w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Po otrzymaniu niższej pensji próbowałeś dowiedzieć się, dlaczego jest ona inna aniżeli ustalana w trakcie podpisywania umowy? Możesz napisać, dlaczego tak jest?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Julita

@Albert, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Graphcom? Czy finalna stawka znacząco różni się od tego, co było ustalane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Zastanawia mnie, czy firma poza stałą pensją oferuje jeszcze jakieś motywujące świadczenia dodatkowe? Możesz napisać, jak to wygląda?

Albert
@Julita

Obiecują zawsze od 3-5 tyś netto. jak przychodzi do podpisania umowy to dostajesz najniższą krajową na umowie a resztę pod stołem ale nigdy nie dostaniesz nawet 3.

Albert

jednym słowem wyzysk. Oferują 4-5 tyś na rękę a potem jak przychodzi do podpisania umowy to dostajesz najniższa + reszta pod stołem ale nie masz się co łudzić że otrzymasz kiedykolwiek taką kwotę. szkoda czasu i aż wstyd wpisać taki (usunięte przez administratora) w CV

Robert
@Albert

ostatnio kazali pracownikom pisać pozytywne opinie, rozumiesz to? :-D Ja niedługo też uciekam

Julita

@Uciekaj!, posiadasz jakieś dowody na to, aby firma Graphcom zlecała pisanie pozytywnych wpisów o pracy w tym miejscu? Takie oskarżenia i przypuszczenia, jeżeli są nie potwierdzone to nie powinny być sugerowane, albowiem są to tylko domniemania, które nie koniecznie muszą mieć potwierdzenie w rzeczywistości. Możesz napisać, co było Twoim głównym powodem odejścia z pracy w firmie Graphcom? @pracownik, widzę, że masz inne spojrzenie na temat warunków pracy w firmie Graphcom od użytkownika @Uciekaj!, możesz podzielić się z nami swoją szczegółową opinią na temat tego miejsca pracy? Jak Ci się pracuje w tej firmie?

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowa jaką proponują na początek?

Julita

Aktualnie Graphcom Sp. z o.o. szuka osób na stanowisko: Specjalista ds. projektów UE i Konsultant ds. wdrożeń. Może są tu osoby z tych stanowisk i chciałyby opisać swoją pracę? Jak pracuje im się w tej firmie? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

raki

Czy ktoś może wie, kiedy można spodziewać się kolejnej rekrutacji? Szczególnie mam na myśli stanowiska w IT :)

jolka

omijać szerokim łukiem jako pracodawca nic nie gwarantuje

andrzej

Firma ta nic nie gwarantuje każdy ma swój komputer, swój telefon i do dyspozycji 2 zepsute samochody.. i gwarantuje 2 umowy. O multisport lub dodatkowa opieka zdrowotna można pomarzyć. Nie polecam

@andrzej

A czy Ty Andrzeju tam pracowałeś? Niczego dla Ciebie nie zrobili, niczego się nie nauczyłeś? Ja co nieco wiem o tej firmie, ale chyba trochę za surowy jesteś. Nikt nie jest idealny ale się starają dbać o ludzi.

Sąsiad andrzeja

Andrzej się nauczył bo miał podstawy był mądry i zaangażowany. Firma go niczego nie nauczyła bo tu nikomu nie zależy na tym kiedy każdy pracuje na akordzie. Co zrobili dla Andrzeja? Dali mu własne biurko, nie, właściwie stół bo biurko posiada szafkę, szufladę na rzeczy osobiste a on dostał blat na nogach czyli stół :-D Dostał jeszcze klucze, możliwość korzystania ze służbowej kawy i WC. WC bez wentylacji bo ktoś zapomniał i wejście z kuchni ale to drobiazg. Gdyby nie kawa Andrzej zwolnił by się rok wcześniej...

@Sąsiad andrzeja

Sąsiedzie Andrzeja. Nie wiem czy Wy się znacie, ale kolega chyba nie powiedział Ci wszystkiego. Z tego co wiem to dostał preferencyjne warunki (na własną prośbę) lokalowe oraz odpowiedni sprzęt jako jedyny, również na własną prośbę. Co do toalety nie będę się wypowiadał, ponieważ miał ją na kilku piętrach i nigdy nie narzekał, a na inne rzeczy potrafił. Podsumowując: nikt nie wspomina Andrzeja źle, więc przestań pisać za niego. Trzymam kciuki za jego rozwój zawodowy.

andrzej

Nie polecam!!! tragedia... mydlą oczy dobrymi zarobkami.... obieg informacji zerowy nikt nic nie wie tragedia!!

nick

Wypowiem się z perspektywy klienta. Współpraca przy wdrażaniu systemu wzorowa. Wprowadzane rozwiązania odpowiadają naszym potrzebom. Ciągle jeszcze uczymy się obsługi, ale dobrze że wreszcie zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie - bardzo ułatwia pracę

tromko

polecam, u nas graphcom zajmował się wdrożeniem nowego systemu i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy

roman

faktycznie firma jest wszechtronna w miare ale zastnawiam się bardziej nad tym przypadkiem, gdzie mozna u nich miec audyt korzyści biznesowych, jak to wygląda przygotowują jakiś raport po prpstu na podstawie wszystkich danych czy jak to się prezentuje w sumie? Sam chciałem z nimi nawiązac współprace albe najpierw musze się dowiedzieć kilku rzeczy.

Graphcom
@roman

Panie Romanie, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Graphcom. Jeśli jest Pan zainteresowany pozyskaniem informacji na temat przebiegu audytu i jego wyników, to najwięcej informacji uzyska Pan właśnie od nas. Telefon kontaktowy: 6(usunięte przez administratora)

mirko

Widzę, że Graphcom z Poznania, ma naprawdę bardzo pogatą ofertę, bo jak czytam, że: świadczą usugi pomocy w pozyskaniu finansowania projektów informatycznych,wykonania analiz biznesowych:audytów technicznych systemu,audytu korzyści biznesowych,wdrożenia rozwiązań informatycznych których przydatność potwierdziły przeprowadzone wcześniej analizy biznesowe; stałej opieki serwisowej, itp, to że tak powiem dla każdego coś dobrego

Bumcyk

Osobie, której w dosyć szybki sposób zależy na zmianie miejsca pracy na pewno wejdzie na ich stronę internetową i będzie potrafiła znaleźć sobie odpowiednie i interesujące ją informacje. Teraz co prawda poszukują raptem stażystów i programistę (usunięte przez administratora) Bez szału, ale spróbować zawsze warto.

może ja

Jak wygląda organizacja pracy - metodyka, narzędzia do zarządzania, jakość kodu?

Praca

Jak wygląda firma na tle innych pracodawców (Zarobki)? Można liczyć na samochód służbowy jak w comarch?

Zostaw merytoryczną opinię o Graphcom Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Graphcom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graphcom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graphcom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graphcom Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graphcom Sp. z o.o.