Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń

Kraków

Opinie o Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@abc powiedz dokładnie co Ci się nie podobało w pracy w firmie Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń? Co byś zmieniła w firmie? Każda opinia jest przydatna osobom nowo zatrudniającym się w tej firmie.

abc

Mimo, że już od dawna tam nie pracuję, widzę że sytuacja się nic nie zmieniła. Szanowny Zarządzie, nie wystarczy komuś zapłacić za dobrą opinię. Lepiej zapłacić pracownikom, kupić im kawę, herbat, MIKROFALÓWKĘ, żeby nie musieli jeść zimnego jedzenia.... No i przypominam, że rok 1990 się już dawno skończył. Lepiej iść na słuchawkę, bo tam przynajmniej premie są realne.

xxx

@Hanna atmosfera jest dokładnie taka jak opisał/a @abc niezależnie od stanowiska. Ogólne warunki pracy w przypadku tej firmy nie są różne w zależności od stanowiska, tylko od bycia ulubieńcem lub też nie. Faworyzowani są pracownicy, którzy "leją wodę" nawet jeśli nie generują przychodów, a Ci którzy je generują, ale nie wchodzą tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę są dyskryminowani i coraz większe wymagania są stawiane wobec nich co nie przekłada się na zarobki. Pozytywne relacje między pracownikami są źle postrzegane niczym w jakimś obozie.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@abc, warunki pracy na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

abc

sztywna, grobowa atmosfera w ZIMNYM biurze, praca wieje nuda, wszystkiego trzeba sie nauczyc na wlasna reke, brak premii (sa obiecywane, ale nic z tego nie wynika), brak jakichkolwiek mozliwosci rozwoju, brak szkolen przy jednoczesnym oczekiwaniu wygorowanych wynikow, marketing rodem z PRLu, mentalnosc PRLowska, duzo do powiedzenia maja pracownicy, ktorzy nie maja pojecia o danej kwestii, natomiast posiadaja zdolnosc lania wody, pracownicy bez kwalifikacji wysylani na zagraniczne wyjazdy, kawa, herbata, woda - zapomnij, przynies sobie swoje, robisz wszystko, a nie uslyszysz "dziekuje" - i dostajesz jeszcze wiecej do zrobienia, zespol pracuje ze soba, a w ogole sie nie zna, brak jakiejkolwiek formy integracji, plusy: - terminowa wyplata, biuro w centrum nie polecam

rafał
użytkownik zarejestrowany

aktualnie Gambit poszukuje młodszego specjalistę d/s sprzedaży @igrek oferuje stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników, jak sądzę to mogą być zdecydowanie wyższe zarobki niż te o których piszesz

Kasa

Co Wojtuś, skończyły sie złote czasy tyrania ludźmi? ;)

xyz

Niestety zarobki to najniższa krajowa. Premii brak, szans na podwyżkę też nie. Do tego wszelką kawę, herbatę oczywiście we własnym zakresie, bo to za duże straty dla pracodawcy. Nie ryzykuj, nie warto.

xyz

Zarobki? Niejasne zasady przyznawania premii. Obiecywane na rozmowie premie w ogóle nie mają racji bytu (z opisywaną częstotliwością). Czasami zdarzy się 100 zł na otarcie łez. Zarobki powyżej minimalnej, ale szkoda nerwów.

prawda

dyrektorze dostaniesz kolejną premię za dobre słowo o firmie na forach?

asdd

haha, żartujesz sobie? Nigdy w życiu.

jak_najdalej

Również ja potwierdzam opinie poprzedników. Przełożeni są niekompetentni, a ich zastępcy zupełnie nic nie wiedzą. Rozpiętość obowiązków znacznie różni się od tych opisanych w ofercie pracy lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zarobki niskie i nieadekwatne do osiąganych wyników !! Szkolenia, udział w konferencjach czy wyjazdach zagranicznych tylko dla pracownika, który wchodzi przełożonym tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Jeżeli jesteś ambitny nie marnuj swojego czasu. Większość zadań można by nauczyć małpę.

abc

Niestety muszę potwierdzić słowa przedmówców. Zbieranie adresów i wysyłanie setek maili (ręcznie) lub listów. Dodatkowo atmosfera bardzo słaba. Jako plus dodam, że wypłata jest na czas i że jest dobry kontakt z pracownikami tego samego stopnia (co jest niestety źle postrzegane przez górę). Jako praca na początek ok, ale ze świadomością, że obiecywane na rozmowie rzeczy w 90% ie pokrywają się z prawdą.

xyz

Zgadzam się z poprzednią opinią. Na pewno nie można mówić o miłej atmosferze w pracy. Firma nie inwestuje w pracowników, nie zapewnia żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje, a oczekuje ogromnych wyników. Większość pracy to zbieranie adresów ze stron internetowych i rozsyłanie informacji marketingowych.

Plusem jest terminowa wypłata, umowa zgodna z rzeczywistością i dobra lokalizacja firmy. Minusy: 1. Atmosfera w pracy bardzo kiepska. Osoby kierujące są nadęte i niekompetentne. Przy 10 zatrudnionych pracownikach starają się zrobić z firmy korporację. 2. Premie o których mowa, od lat są fikcją (są uzależnione od wyrobienia planów, które są przypisane do danych osób, grup i zespołu. Wystarczy, że jeden czynnik zawiedzie i po premii - w okresie mojej pracy ich nie było po prostu). 3. Większość pracy polega na SPAMowaniu znalezionych w sieci kontaktów.

Zostaw opinię o Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń