Opinie o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Poznań

Julia

@Na stanowisko serwisowe, czy osoby, które rekrutowały i sprawdzały Twoją kandydaturę do pracy w firmie Cognifide Polska na koniec rozmowy poinformowały Cię, dlaczego rozpatrzyli negatywnie Twoją kandydaturę? Było jakieś uzasadnienie takiej decyzji?

Na stanowisko serwisowe

Chamska i niekulturalna rozmowa jak na środowisko dużego biznesu. Wpierw telefon i sprawdzian z angielskiego. Ocenili poziom trochę niżej niż sądziłem - choć wcześniej moim szefem byli Amerykanin i Brytyjczyk. Przechodzę do rozmowy technicznej. Czuję się jak na przesłuchaniu - wzbudzają atmosferę "przepraszam że żyję, ale mam odpaść, bo zaraz inny kandydat czeka". Pytają, czemu nie mam kamerki. "Bo mam PC i nie uprzedzano mnie, że jest potrzebna". Jeden z managerów mówi zdecydowanym i krytycznym tonem: - Masz 5 MINUT na jej podłączenie. Szukam jej. Wychodzi średnia jakość. Działa. Kontynuujemy rozmowy. Odpowiadam. Po chwili zająknięcia: - Czyli CO POWIEDZIAŁEŚ? Udzieliłem dobrych odpowiedzi. Jego podejście przez cały czas było passive-aggresive. Brak pytań o zrealizowane projekty, doświadczenie pracy w zespole. Natomiast pytania typowo szkolne "co to jest Agile, co to jest ITIL". A nie było to stanowisko juniorskie. Gdy pytam o zakresy obowiązków, stosowane technologie: - To NIE CZYTAŁEŚ ogłoszenia o pracę? Czytałem. I nie było tam informacji. Dlatego pytałem. Później wiadomość zwrotna: Potem wiadomość zwrotna: nie przyjęty. Moim zdaniem Cognifide Polska należy w czołówce najgorzej przeprowadzanych rozmów. Wykrzykiwanie oburzonego managera, pytania szkolne, brak szacunku i sztywna atmosfera. Nie na co dzień spotykam się w świecie IT z chamskim i wulgarnym podejściem do kandydata (!).

Julia

@kandydat, mimo, że według rekrutujących rozmowa techniczna w Twoim przypadku nie wypadła najlepiej to, czy mimo to kontynuowałeś proces rekrutacyjny do pracy w firmie Cognifide Polska? Jak zakończył się cały proces rekrutacyjny? Napisz, proszę, jak dalej rozwinęła się Twoja sytuacja.

kandydat

- najpierw zdalna rozmowa technicza - potem zaproszenie na rozmowę z HRw ich biurze i odbycie tej rozmowy - potem informacja, że rozmowa techniczna nie poszła najlepiej To ja się pytam: po co w ogóle zaproszenia na rozmowe z HRami?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Julia

@anonim, czy posiadasz może wiedzę na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę Cognifide Polska? W swoim komentarzu wspomniałeś o możliwościach negocjacji stawki wynagrodzenia oferowanej przez pracodawcę. Czy rzeczywiście firma Cognifide Polska jest elastyczna pod tym względem dla pracowników? Jakie konkretnie argumenty należy posiadać, aby móc wynegocjować jak najlepsze warunki? Podziel się proszę wiedzą na ten temat.

Łukasz

Cześć, ile zarbia Junior Java Developer w Cognifide ale tak do ręki?

JavaDeveloperZCognifide
@Łukasz

2500zł

Tomasz
@JavaDeveloperZCognifide

a na jakie zarobki może liczyć Java Software Developer?

Pracujący
@JavaDeveloperZCognifide

To chyba jakaś kpina. Przepraszam najmocniej, dla programisty? Człowiek po studiach technicznych ma zarabiać tyle, co kasjer w Lidlu, który ma tylko maturę?

@Pracujący

Tyle ile sobie wynegocjuje ;)

Julia

@KandydatNaJuniora, rozumiem, że postawa osób z HR-u, które brały udział w Twojej rozmowie kwalifikacyjnej, wpłynęła na Twoją decyzję o zatrudnieniu w Cognifide Polska. Jakie z kolei warunki zostały Ci na tej rozmowie zaproponowane, które miałyby zostać podstawą Twojej współpracy z tą firmą? Twoja wypowiedź będzie pomocna dla innych osób poszukujących pracy.

KandydatNaJuniora

Witam, Podczas rozmowy rekrutacyjnej miałem bardzo podobne odczucia jak napisała @były kandydat. Rozmowa techniczna - fajna, oparta na wzajemnym szacunku, a następnie rozmowa HRowa bardzo wrogo nastawiona do mojej osoby. Rekruterzy na tej rozmowie zawsze starali się udowodnić że nie mam racji rozmowa była prowadzona na zasadzie "ataków" na moją osobę. Dodam że kandydowałem na stanowiska Juniora, a rekruterzy zachowywali się jakbym miał być kierownikiem projektu. W skrócie: - bardzo pozytywne wrażenie z rozmowy technicznej - bardzo negatywne wrażenie z rozmowy HRowej Nie polecam.

były kandydat

Jakiś czas temu aplikowałam do firmy na stanowisko juniorskie. Pierwszy etap - łatwe zadanko, kolejny - rozmowa techniczna z programistami. Do tego czasu wszystko wyglądało super, atmosfera na rozmowie, mimo lekkiego stresu, bardzo przyjemna, rozmówcy uśmiechnięci, otwarci i przyjaźnie nastawieni. Ostatni etap rekrutacji - rozmowa z działem HR - sprawił niestety, że opuściłam firmę z bardzo negatywnymi odczuciami. Rozmowa to w sumie źle powiedziane - bardziej czułam się jak na przesłuchaniu, na którym każde moje słowo było skrzętnie wyłapywane i z którego musiałam się potem tłumaczyć. Rekruterzy od samego początku sprawiali wrażenie, jakby byli do mnie wrogo nastawieni. Zero jakiegokolwiek luzu, uśmiechu, każda moja odpowiedź kwitowana była podniesieniem brwi, ogólnie atmosfera bardzo ciężka. Odniosłam wrażenie, że bardzo chcieli mi udowodnić, że się do tej pracy nie nadaję i nie mam do niej motywacji. Absurdalne było np. czynienie zarzutów do ukończonych różych kierunków studiów. Niestety mój stres zrobił w swoje i najwyraźniej nie wstrzeliłam się w klucz HR-owych odpowiedzi, bo pracy nie dostałam. Otrzymałam jedynie lakonicznego, szablonowego maila z działu HR bez jakiegokolwiek feedbacku.

Mo
@były kandydat

Też niedawno brałam udział w rekrutacji i mam zupełnie inne odczucia po rozmowie z hr i team leaderm. Było bardzo miło i na luzie, pomimo szczegółowego odpytywania wcale nie czułam się jakbym była przesłuchiwna. No i dostałam bardzo szczegółowy feedback.

Motyl

Ojojoj, a cholera myślałem, że tylko ja mam takie negatywne odczucia. Jednak nie jestem nerdem :)

A ja sobie cenię. Pracuję tu już prawie 3 lata jako programista i uważam, że jest to dobra firma. Atmosfera w firmie jest super, są przyzwoite benefity oraz możliwość wyjazdów (UK, RPA, USA, Australia). Zarobki mogłyby być wyższe ale nie zawsze tylko o kasę chodzi - jak kto lubi. Firma daje możliwość rozwoju w wybranym przez siebie kierunku i jest bardzo otwarta na pomysły. Osobiście polecam !

charlie

Staż 1500zł i to jeszcze najlepiej przez Uczelnie płacony bo oni nie bardzo chcą płacic za staż.

Ankaqa

Jakie jest wynagrodzenie na stażu?

aros

Za mocno się podniecają w tej firmie. Są takie błazny co w Javie nic sami zrobić nie potrafią, nawet nie wiedzą ze obiekt trzeba zainicjować, jedyne co potrafią: (szukaj w kodzie - skopiuj - przerób analogicznie), dosłownie jak małpy. No ale jak podliżesz się PM i innym to zostaniesz i będziesz lubiany. Jak to lubi.

Javos

Byłem tam na stażu rok temu. Na początku wszystko fajnie, każdy miły. Po jakim czasie atmosfera opadła i monotonna praca. Kiepska płaca jak na staż w porównaniu np z innymi firmami organizującymi staże w Poznaniu. Najlepiej żebyś robił na początku za free. Ludzi bardzo różni, od ogarniaczy, którzy na prawdę biją wiedzą i umiejętnościami. Nie brakuje również ściemniaczy, osób całkowicie nie posiadających większych umiejętności.

PozPoz

całkiem spoko, firma sama w sobie - nothing Special podobnie rozwój i robota = rutyna niestety ale warto dla samej atmosfery i ciekawych ludzi którzy tam pracują (oczywiście nie wszystkich, bo jest kilka kwiatków ;)

Zostaw merytoryczną opinię o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.?

WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.
  • Murawa 12-18
    61-655 Poznań

WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.