Center-Plast Sp. z o.o.

Jemielnica

Opinie o Center-Plast Sp. z o.o.

RB

NIE POLECAM!!! Folie na tunele cięte na wymiar niby "niemieckie" 10-cio sezonowe, po roku są do wyrzucania, nawet 2 sezonów nie przetrwały a co tu mowić o 10?! Są problemy duże z reklamacją i trzeba się prosić o zwrot pieniędzy, jak tak dalej pójdzie to chyba prawa trafi do sądu... Nie polecam

qkaaj
użytkownik zarejestrowany

@tomek wydaje mi się, że u nich jest pracy sporo, bo na produkcji na dwie zmiany się pracuje i nie ma się już czasu nawet na nadgodziny, wiec nie ma tez nic ponad to.

tomek

ben - 2012-06-29 11:17:57 w tej firmie traktują cie jak smiecia wypłata nie na czas wiec nie jest solidną firma:(pracuje w tej firmie 5 lat wyplaty sa na czas nie zgadzam sie z powysza opiniom wypowiedzi.Gdy pracownik firmy nie wykonuje polecen przelozonego to tak szybko jak zaczol tak szybko konczy pozdrawiam tomek

ben

Zostaw opinię o Center-Plast Sp. z o.o. - Jemielnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Center-Plast Sp. z o.o.