Promesa Plus Sp. z o.o.

Opinie o Promesa Plus Sp. z o.o.

koleś

zawistni i pełni złej energii ludzie. paskudne szefostwo, skąpe i wredne. pracownicy w większości z przypadku. grobowa i negatywna atmosfera. odradzam każdemu kto nie musi tu pracować.

Ktoś

Pakiet dealerski ? Ta firma juz takich nie ma. O zniżkach można pomarzyć. Drogo i bardzo niekompetentnie. Zdecydowanie odradzam.

Dobra rada

Dobrze opisane, przez poprzednika, firma, która przytłacza plotkami i pomówieniami, odbiera chęć działania, nie posiada żadnego celu, ani jasno określonej polityki. Brak jakichkolwiek zasad partnerskiej współpracy, liczą się za to intrygi i wzajemne napuszczanie. Strata czasu, a przedewszystkim nerwów, olbrzymi krok w tył.

????

Dajcie sobie spokój z tą firmą nie ma dostępu do danych sprzedażowych więc nie możesz obliczyć sobie premii musisz polegać na zaufaniu które może okazać się zgubne firma zarabia krocie a płaci grosze a w dodatku traci kluczowych klientów brak oferty powoduje że sieć sprzedaży za miast rozwijać kurczy się. Nie ma możliwości rozwoju brak szkoleń duża rotacja pracowników nie dajcie się zwieść autem służbowym . Szczerze odradzam

Zostaw opinię o Promesa Plus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promesa Plus Sp. z o.o.