Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.

do sou

he he. a pisze nieprawde?:)

sou

Gościu ale masz straszny ból d***, zwolnili Cię parę dobrych lat temu, a Ty nadal wypisujesz bzdury. Nie masz pojęcia o tej firmie to po pierwsze, a po drugie mega Ci współczuję tak nudnego życia i braku zajęcia, że ciągle tu spamujesz.

jasio i wojtusio

i nawet papier toaletowy jest w łazience."To nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało". co odzyskujecie? nie rozsmieszaj mnie. może jasio długi swoje spłaci. a wojtus już sprzedał dom?

Jakub

Pracuję w tej firmie od roku i jak czytam powyższe wpisy to się zastanawiam czy pisał je jakiś kosmita, czy po prostu konkurencyjne firmy, z których klienci przenoszą swoje sprawy do nas i odzyskujemy to co dla innych była za trudne do zrobienia. Generalnie w firmie atmosfera jest bardzo fajna, wypłaty zawsze na czas, normalne umowy, zero problemów z urlopami.

elvis

To kiepscy-skoro dla siebie nie potrafia ściagnąć i kuleją;)

droga eleonorko

informacje pochodza ze strony zajmujacej sie handlem dlugami. nie wrzuce linka bo post usuną....jesli wpiszesz "market dlugow" i nazwisko pana d. to zobaczysz informacje dot. salda :) wiec....nie sa to bajki ale dostepne informacje. i rownoczesnie masz odp. na pytanie jakie zadałas na koncu posta-masz zerowa wiedze i doswiadczenie wiec pasujesz do ekipy jasia i wojtusia

fane jasie dudziake

a na markecie długów saldo niejakiego Jasia Dudziaka z Posen to ... uwaga...43 666,09 zł :D

fane wojtke sta....ke

skutecznościa....HAHAHA....najlepiej jak z buta dawali na WT bo wielka firma bysness senter clap nie miala w wawce auta:D. a pani prokurent tej grupy kapitalowej hadlowala uzywanymi ciuchami na portalu aukcyjnym. jasio i wojtusio to porazka totalna. reszta tej ekip to bida z nedza. to tego kola co szczekal kilka postow wyzej-uwazasz,ze to co pisze jest nieprawda?

tak tak piotrusiu

a na markecie dlugow saldo niejakiego jasia d to ..... 43 084,76 :D

Piotr

A co tu pisać jak jeden sfrustrowany facet od lat wypisuje te same bzdury. Swoją drogą długo go trzyma ;) Firma jak firma. Ani lepsza ani gorsza niż inne. Jak się chce pracować a nie zbijać bąki i brać wypłatę z frico, to można się tam zakotwiczyć. A jeśli o rozmowę chodzi to przede wszystkim należy wiedzieć gdzie i w jakim charakterze ubiegasz się o pracę, co miałbyś robić na stanowisku pracy i jak to sobie wyobrażasz.

omijaj

naprawdę omijaj tą żalosną zbieranine.

nowy

szukają na wind.telefonicznych warto?

fane janke

nie płacili mi prowizji i zwrotu kosztów.a ponieważ zacząłem sie dopominać to mnie jasio wywalil.i nakazał,że mam w okresie wypowiedzenia dalej jeździć ( bez zwrotu kasy, bez prowizji i najlepsze - bez powierzenia mi formalnie pracy w charakterze terenowego bo umowe miałem na marketing). ale jasio - anetka z wawy szmatex prowadziła na allegro. poduczy cie. zrobisz filie w posen i z wojtusiem bedziecie w dni dostawy grzebać a poźniej foty i na popularny portal aukcyjny:).jak ci jasiu komornik zajmie ruchomości to ci aparat jakis podeśle ( po starej znajomości)

fane janke

ot i sprawiedliwość:D. morda mi sie cieszy jak patrze na dlug jasia na markecie :D

fane wojtke

widze,ze biurowiec na jasielskiej na sprzedaz:D w ogloszeniu o sprzedazy domu jest nr wojtusia:) na markecie dlugow jest nazwisko jasia :D no dla mnie bomba:)

fane janke

czy w markecie dlugów ta wierzytelność 41 663,75 zł to ..... ?:D toniesz ?jasiu, toniesz?

fane janke i wojtusie

w moim przypadku była to na początku umowa zlecenie.z własnej kieszeni płaciłem przez jakiś czas za dzwonienie w poszukiwaniu zleceń na widykacje.pracowałem z dala od poznania.poźniej-umowa o prace.najniższa krajowa.zero szkoleń,badań wstepnych,szkoleń bhp.nie zwracano mi za wyjazdy na windykacje.myle się jasiu? to mnie pozwij.ja korespondecje wciąż mam:D.wyrwałem od nich po wywaleniu mnie(okazałem się krnąbrny i nie chcialem za darmo pracowac) 300 zł zwrotu kosztów.rozpisali to jako jakis wyjazd na wt. o tyle było ciekawie,że umowe miałem na marketing a zmusili mnie do windykacji terenowej.mam wciąż jasiu i wojtusiu zrzuty z naszych rozmów jak sie wijesz i wymyślasz cuda:D kiedy prosilem zeby formalnie mi to powierzyć to jasio i wojtusio nie pojęli i mnie wywalili. w dzień kiedy przyszło wypowiedzenie to jasio przez tel. nakazał mi wyjazdy na wt ( ktorych nie mialem w umowie,nie otrzymywałem zwrotu kosztów ani prowizji). fajny byl mr g.g,ktory kiedys wymyslil,ze mam gnac do wawki,odebrac go z dworca(jechal z poznania)i zabrac do biura firmy.kierowce ze mnie chcial zrobic.g.g oczywicie chlopina bez studiow.jak o sobie pisal-wyuczonych zawodow kilka.pozniej za machloje wywalono go na zbity ryj z upr:D.tak ich wspominam.

były pracownik

do Niewykształcona - własnie to widzimy na twoim przykładzie jak to brak wykształcenia ( patrz nick - Niewykształcona ) decyduje o poziomie człowieka ( patrz - nazwanie \\\"ciołkiem ). nic wiecej nie trzeba;) ps: no to za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P

do Niewykształconej

Czemu obraziłas rozmówcę ? Nazwałaś go \"ciołkiem\". Jeśli jesteś pracownikiem firmy o której się tu pisze to chyba rozumiem \"byłego pracownika\"

byly pracownik

ooo, i mamy w pełenej krasie przykład pracownika blitz profit.otoz - wyksztalcenie do pomcy merytorycznej ma sporo, baaardz duzo. czyzby [usunięte przez moderatora] byl prawnikiem samouczkiem ;) bo jak ktos bez przygotowania teoretycznego może wspolagac ? terenowym też grześ nie był wiec i wiedzy praktycznej nie nabył. ekspertem od włażenia w [usunięte przez moderatora] byl ino ;). ps: za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P

\"Niewykształcona\"

Od kiedy to studia [usunięte przez moderatora] jeden decydują o poziomie człowieku???? w czasach cudnych "pseudoszkólek" "pseudointelektualiści" to często megamiernoty z ciemnogrodu...

byly pracownik

jakim wsparciem merytorycznym ? przecież ten kolo ( [usunięte przez moderatora] wywalony za walki z upr ) nie ma nawet studiow ;). ja nie otrzymywałem zwrotu kosztów poniesionych na paliwo za wyjazdy wlasnym autem na wt. mimo tego, że brałem faktury, wypełniałem formatki z inf. o objechanych sprawach i robiłem w bazie adnotacje. kpina i oszukiwanie ludzi. prowizje - nie ujrzałem ich. telefonowałem po klintach przez 2 m-c za własna kase ;) a wizytowki to był przesłany plik w corelu zebym sam sobie drukował. parodia

Magda

Firma ma klimat kameralny, nieomal rodzinny, co jednak może być problemem dla osoby nowej, bo \"stara gwardia\" raczej niechętnie postrzega nowe nabytki. [usunięte przez moderatora] był ok, zawsze służył radą i wsparciem merytorycznym. Niestety, pewne kwestie, np. dotyczące prowizji nie zostały doprecyzowane w umowie (wykazałam się naiwnością, fakt), co sprawiło, że trudno było je potem wyegzekwować.

Eq

Wiele nauczyłem się z tymi ludźmi. Konsolidacja jednak - moim zdaniem - nie wypadła dobrze. Prezes pieniacz, z monopolem na wiedzę. V-ce - lepszy negocjator, ale jakby schowany w cieniu prezesa. Rotacja ludzi duża. Brak jasnych perspektyw rozwoju. To spowodowało, że odszedłem

były pracownik

haha. [usunięte przez moderatora] ci kazali to napisac ? a moze, wywalony z upr, [usunięte przez moderatora] ? ta firma to dno - brak badan lekarskich, brak szkolen obowiazkowych, brak zwrotu kasy za paliwo, brak zwortu kasy za telfonowanie po klientach, brak zwrotu kasy za drukowanie umow i wysylanie ich do poznania, gnojenie i polecenia w stylu - \\\\\\\\\\\\\\\"gnaj 100 km do innego miasta i odbierz[usunięte przez moderatora] z dworca i zawiez go to i tu\\\\\\\\\\\\\\\" i najciekawsze ZERO PROWIZJI ze sciagnietych naleznosci. OMIJAC!!

Zostaw opinię o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.