Agencja Finansowa Favor Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Agencja Finansowa Favor Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Finansowa Favor Sp. z o.o.

Janusz

Według informacji na stronie firmy Favor, poszukują oni aktualnie osób na stanowisko handlowca. Więcej informacji na temat wymagań oraz tego, co firma oferuje można znaleźć pod tym linkiem - http://www.favor.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=138 Chciałbym jeszcze spytać Was, pracowników, o to, jak Wam się pracuje? Czy pracę w firmie polecacie? Na pewno są osoby, które przed złożeniem swojego CV zapoznają się najpierw z opiniami na temat pracodawcy, w związku z tym, odpowiadając na te pytania, możecie ułatwić komuś znalezienie pracy.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Favor Agencja Finansowa Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Mateusz Mikitiuk

Na wstępie trzeba zacząć od tego iż branża windykacyjna jest bardzo trudna. Rynek jest nasycony, a pozyskanie nowego dobrego klienta polega na tym aby mieć szczęście, bądź znajomości. Także jeżeli urodziłeś się w przysłowiowym czepku, bądź kłamiesz jak rasowy polityk ta branża jest dla Ciebie. Co do AF Favor. Praca w tej firmie przypomina scenariusz z wenezuelskiej telenoweli*. Fatalna atmosfera. Do tego nuda przyprawiona szczyptą nudy. Zero wymagań( od czasu do czasu "groźna" rozmowa zakrawająca o groteskę). Brak szkoleń. Są też plusy. Umowa o pracę, regularne wpływy pensji i dobre prowizje za transakcje swoich klientów. Jak je zdobyć? Patrz wyżej. *- widać to gołym okien patrząc na inne "opinie" dotyczące firmy. Które de facto są swojego rodzaju gierkami prowadzonymi między byłymi/obecnymi pracownikami. Jeżeli uda Ci się wytrzymać tak nieznośną atmosferę i przeciętne zarobki, polecam.

Rudzielec

Nie jest tak źle. Fakt opierdzielam się bardzo, szefostwo nie robi problemu grać nie gramy w kulki ale jest mega luz. Co do obiadków to lekka przesada. Przecież zjeść zupe to nie jest zabronione. z drugiej strony jak szef ma w nosie co my robimy to co kogo to obchodzi. ważne jest aby pensja wpłynęła a wpływa nie zawsze ostatniego ale zdarza się że i wcześniej. Mi tam pasuje . Można określicz czy się robi czy się leży 1520 się należy ... :-)))))

mono

Potwierdzam, jaki poziom inteligencji ludzi, taka atmosfera. Reasumując dno!!!

xyz

Firma ma tylko jeden plus - wynagrodzenie otrzymujesz systematycznie. Poza tym to mikro firemka, nie dająca żadnej szansy na rozwój - tam nawet nie stoi się w miejscu a cofa. Pracownicy w zasadzie nic nie robią, bo "jadą" na starych/stałych klientach. Tak więc dla praca dla miłośników nic-nierobienia: 7 godzin nudy, grania w kulki, śniadań i obiadków, kawek itd. i tylko 1 godzina pracy. Ale atmosfera raczej podła, bo króluje tam atmosfera plotek, intryg i nudy. Tak więc dla lewusów w sam raz.

Zostaw opinię o Agencja Finansowa Favor Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Finansowa Favor Sp. z o.o.