Opinie o MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A. w Katowice

Co jaki czas w MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Ktoś Nowy wpis

Podwyżkę? Poczytaj o ich historii, sprawach sądowych. Niewypłacalności, komornikach goniacych za pracownikami.

Kacper Nowy wpis

Jaki jest aktualny numer telefonu do firmy ?

mario1973

czy ma ktoś jakiś kontakt z mwm cars wszystkie telefony na ich stronach są nieaktualne

. Nowy wpis
@mario1973

Jakich stronach? :)

Cieslik Andrzej

Nabrali płynów do spryskiwacza na przelew i nie zapłacili firmie Cieślik Auto Moto

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Były klient

Teraz firma sprzedaje dane swoich byłych klientów firmie VOTUM S.A. Teraz będa zatem wyłudzać ubezpieczenia. Zawodowi (usunięte przez administratora) Chyba sie tylko nie zorientowali, ze jest coś takiego jak RODO. Skończy się to prędzej czy później w prokuraturze.

@Były klient

Także do mnie wydzwaniają z Votum.

@Były klient

A co, składasz zawiadomienie, czy tylko jęczysz w internecie?

@Były klient

skąd wnioski że ktokolwiek sprzedał jakiekolwiek dane?

VOTUM S.A.
@Były klient

Votum S.A. nie współpracuje z firmą MWM Cars Sp. z o.o. S.K.A. Nasza spółka współpracuje z podmiotami zewnętrznymi, które zapewniają ochronę danych i nie pozyskuje ich z nielegalnych źródeł. W przypadku naszej firmy, każdy Przedstawiciel jest zobligowany do dbania o interesy klientów i działania z poszanowaniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Istotne jest również, że VOTUM jest członkiem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych, organizacji branżowej, która dba m.in. o standardy działalności odszkodowawczej. Podstawowymi działaniami Izby, w tym także VOTUM jako jej członka, jest ustanawianie i promowanie dobrych praktyk oraz inicjowanie działań wpływających na rozwój rynku odszkodowawczego. VOTUM obowiązują więc szersze standardy, które są w spółce bezwzględnie przestrzegane.

Zz

Co z tą firmą się dzieje? Istnieje jeszcze? Co z dokumentami, które należą się byłym pracownikom, np. świadectwo pracy? Nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Może ktoś z byłych pracowników ma jakiś kontakt do tych oszustów?

Dramat

Zapomniałem dodać-jak chcecie bieżące i zaległe pensje? Jakby kasa była w spółce a nie pochowana u jej byłego prezesa byłoby z czego płacić pensje. Ehhh...

Słyszałem o problemach u mojego byłego pracodawcy. Jak pracowałem to były spóźnienia ale nie tak kolosalne jak teraz czytam. Cóż piękne plany o firmie poszły w odstawkę... Odszedłem w najepszym momencie najwidoczniej. Michał wyznaczył nowe standardy.

Tms

Skoro tak jak mówisz "ukradł" to może jednak jego inteligencja jest nieco wyższa niż twojego roweru... na który właśnie patrzysz co ? mój mały robaczku

x
@Tms

Michaś uspokój się i rób to, co do ciebie należy.

Proszę o kontakt pawser@interia.pl

pytanie

Jest poszukiwanych kilkadziesiąt sztuk pojazdów użytkowanych przez MWM. Proszę o kontakt w sprawie parkingów oraz potencjalnych lokalizacji samochodów

Kd
@pytanie

O proszę już leasingi auta zabierają :)

@Kd

Czy posiadają Państwo informacje gdzie pojazdy mogły zostać ukryte ?

samochody są zabierane od klientów - klienci pozostają bez auta i w szoku

klient
@odpowiedz

to prawda. posypią się pozwy ze strony klientów

x
@odpowiedz

Taa jasne...

Zwrot

Gdzie mogę kontaktować się w sprawie zwrotu pojazdu, kierowca na lotnisku w Krakowie miał zabrać ode mnie auto o godzinie 4:00, do tej pory nikt się nie pojawił... Tragedia, nikt nie może przyjąć auta a wylot za granicę skończy się wnioskiem o przywłaszczenie auta

@Zwrot

jakie auto Pan użytkuje?

JOD

BMW serii 5 SK893GK ,BMW serii 5 SK013GW ,BMW serii 5 SK640GX ,BMW X3 xDrive20d SK763HL ,BMW X3 xDrive20d SK752HJ ,BMW serii 5 SK639GX - poszukujemy powyższych aut- uczciwemu znalazcy nagroda

JP
@JOD

Nie rozumiem tego co tu się dzieje. Wbijacie do siedziby firmy, bierzecie za łeb prezesa czy tam dyrektora i koniec roboty. A jak tego nie potraficie, to są od tego odpowiednie organy. Po co ta zabawa?

@JOD

bmw leasing?

JOD

j.kowalski39@yahoo.com

Kamil

Wszyscy uciekają na lewo i prawo - krypa tonie :)

Piekny Pan Daj Ja Powróżyć
@Kamil

Spokojnie. Tym z górnego pokładu nigdy się nic nie dzieje. Zapewne tak będzie i tym razem. Spółka tu, spółeczka tam, obietnice, szmery bajery, a ty tyraj na nas, a wieczorami odstawiaj wózki sklepowe za 2 złote żeby mieć za co jeść - no bo wiesz my nakradliśmy i nie mamy z czego ci zapłacić. Nawet się nie obejrzysz, a niczym feniks z popiołów wyłoni się jakaś nowa sp. z o.o. s.k.a. ch.c.w.d., która na koniec standardowo wszystkich pracowników i wierzycieli wydyma i nikt za nic nie będzie odpowiadał, bo jedynym majątkiem firmy będzie zajumany z poczty długopis.

Karo77

Nie płacą od stycznia.Tragiczna firma. Odradzam.

LoL

Hahahaha, ale manipulacja. Ocena pracodawcy magicznie w ciągu ostatnich tygodni wzrosła z 2/6 do 4/6. Widzę też, że znikło parę wpisów. Ile trzeba za to zapłacić? :)

Gregor

Idealnych firm nie ma. Jeśli nawet są jakieś niedociągnięcia to zawsze trzeba poprawiać i tyle.

Rzetelna firma
@Gregor

Niedociągnięcia? Albo sobie żarty robisz, albo nie jesteś wystarczająco inteligentny żeby zrozumieć co się w tej firmie dzieje. Przypominam, że jest 13 marca, a pracownicy nie dostali swoich pieniędzy za luty i styczeń!

DJT

Praca bardzo niepewna. Nie wiesz ile zarobisz/zarobiłeś w danym miesiącu (praktycznie o wielkości premii dowiadujesz się dopiero z przelewu prawie pod koniec następnego miesiąca), nie wiesz czy dostaniesz wypłatę na czas, nie wiesz czy w ogóle dostaniesz wypłatę, ani nawet nie wiesz czy za miesiąc będziesz w ogóle jeszcze pracował, bo nie wiesz czy firma będzie jeszcze istniała. Istna tragikomedia.

TJD
@DJT

Czy Ty w ogóle pracujesz w MWM ? System wynagradzania jest jasny i klarowny a wysokość można na bieżaco liczyć. Trochę już pracuje w MWM i ani raz nie zdarzyło się żebym nie otrzymał wynagrodzenia

Adek
@TJD

A w tym miesiącu też już całość wynagrodzenia dostałeś? :-)

DJT
@TJD

No i jak tam, dostałeś zaległe wynagrodzenie za styczeń? Jest 5 marca - za luty wypłatę dostałeś? (Wiemy, że odpowiedzi, to: nie i nie). Nie mów tylko, że nie dość, że nie dostałeś swoich pieniędzy, to dodatkowo z własnej kieszeni dokładasz do funkcjonowania firmy. (wiemy, że tak jest). Jeśli nie jesteś trollem, to przed napisaniem następnego komentarza się dwa razy zastanów.

kodeks pracy nie istnieje. praca ma byc wykonana i nie wazne czy to swieta czy weekend. od rana do wieczora czasami. problem z centrala ktora tylko ma pretensje. jakies problemy o wyjasnienia. Jak ktos jezdzi caly dzien i odbiera telefony. to jak ma pisac meila . w trakcie drogi ? dyzury w weekndy, dyzury w swieta. nie jest to dodatkowo placone. niektoerzy w centrali nie powinni zajmowac stanowisk ktore zajmuja, albo zajmuje im to caly dzien albo nie wiedza jak to zrobic. to co takiego innego robia w tym czasie? nie znaja realiow pracy, na pewno nie dali by sobie rady...

reality
@anonymous

Jak czytam Twoją wypowiedź to liczę na to, że już dla MWM nie pracujesz. Poziom tej wypociny i skrajnych opinii mówi wiele o autorze. Domyślać się mogę jedynie, że pretensje do Ciebie mogły być słuszne. Praca specjalisty w tej firmie jest banalna a większość kwestii czasu pracy /dyżurów można najnormaniej w świecie uzgodnić (jak w każdej pracy) z kierownikiem punktu. Wszystkie wykonywane czynności poza godzinami pracy i w weekendy i święta są "ważone" i na koniec miesiąca każdy pracownik dostaje za nie premie! Zaznaczam, że zarobki nie uchodzą za najniższe. Co do ilości pracy to zapomniałeś wspomnieć, że dzień w którym pracowałeś "od rana do wieczora czasami" zdarzał się raz w tygodniu. Należy wspomnieć, że dwa razy tyle jest dni kiedy tyłka z fotela się nie podnosi. Co do relacji pracownik-centrala to wszystko zależy od jakości kontaktu, bo jeżeli wykonuje się polecenia zgodnie z wytycznymi i na czas to żadne pretensje nie wchodzą w grę. Łatwo jest krytykować i mieć pretensje, niż dać od siebie coś wartościowego. Z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

Mmm
@reality

Zależy w jakim mieście pracujesz bo w największych miastach jest dzień w dzień dużo pracy

?
@reality

Gdzie to tak jest, że "dwa razy tyle jest dni kiedy tyłka z fotela się nie podnosi"?

suomynona
@reality

Dyskusja z @reality jak widze nie ma sensu, mentalnośc że to pracodawca ma zaszczyt "Pana" zatrudniać. w cv pewnie "Pan" magister z dowświadczeniem na dwóch promocjach w hipermarkecie

Michał Kanus

Witam wszystkich którzy wyrazili swoje opinie o pracy w Firmie którą tworze od ośmiu lat. Jest mi przykro jak je czytam ale rozumiem ich powód. Wszystkie pojawiły się w roku 2017, po wprowadzeniu systemu oceny ilosci pracy w Polsce. Do końca 2016 roku, wszyscy otrzymywali to samo wynagrodzenie, niezależnie od tego czy pracowali wiele godzin w przeciągu dnia czy godzinę co trzy dni. System który wprowadziłem na początku roku, rzeczywiście rozgraniczył zarobki ludzi. Pokazywał że ludzie którzy pracują dużo, zarabiają o wiele za mało a osoby które wykonywały jedno zlecenie co trzy dni, za dużo. Powyższy system pozwolił na sprawiedliwe wynagradzanie wszystkich ale w zależności od tego ile realnie mają pracy. Podsumowując, przykro mi z powodu osób z którymi się rozstałem w tym roku, miałem nadzieję że razem stworzymy naszą firmę. Szkoda że nie spróbowaliście nowego sytemu, ponieważ wraz z ciągle rosnącą ilością zleceń, powoduje ze zarobki bardzo rosną i ludzie są godziwie wynagradzani za swoją pracę. Osoby, które chcą godnie zarabiać i angażować się w wspólną firmę, zapraszam do współpracy. Nasza firma zostanie największą firmą branżową w Polsce za parę lat. Jeżeli chcecie wziąć w tym udział to zapraszam do nas. Michał Kanus Ps dla byłego pracownika, zapraszam do firmy, pracuję 14 godzin dziennie także nie siedzę w domu ( z nosem różnie bywa :-) )

Krzysztof
@Michał Kanus

wypożyczałem samochód w pańskiej firmie i z przykrością stwierdzam-jestem cholernie rozczarowany.czekam właśnie na wyjaśnienia z siedziby na Motyli.chyba naprawde żle im pan płaci , skoro muszą okradać klientów.

mmmm
@Michał Kanus

Drogi Michale, Nigdy się z Tobą nie spotkałem chociaż niestety przez chwilę prowadziłem jeden z największych pok Zauważyłem, że i w korespondencji służbowej i tutaj ciągle jest ci przykro i chcesz jak najlepiej dla ludzi. Ale to że za sprawą twoich wspaniałych dyrektorów,a zwłaszcza Bartłomiejowi który już na szczęście odszedł z tego łez padołu, ludzie pracowali po kilkanaście godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Głupi byłem że tak długo dawałem się upokarzać i wykańczać fizycznie i psychicznie. A najbardziej żałuję tego, że pod wpływem głupich argumentów z centrali zgodziłem się na podpisanie umowy zlecenia bo takim traktowaniem ludzi na 100% zainteresowałby się instytucje państwowe. Jedyne za co jestem wdzięczny to to że dzięki twojej firmie już na początku swojej kariery mogłem się nauczyć, że nie można wierzyć w słodkie obietnice i trzeba uważac na nieuczciwych/chciwych ludzi. Co do wypłacalności to ja jakoś tego nie odczułem bo ponad 1000zl które wydałem z własnej kieszeni na wydatki punktu do mnie nie wróciło. Od momentu opuszczenia tego przedsiębiorstwa poznałem wielu ludzi i wiele firm z branży i mwm jest bardzo niechlubnym wyjątkiem. Mam nadzieję, że albo w tej firmie stanie się rewolucja albo urząd skarbowy i pip wjedzie tam niczym husaria na białych koniach i zrówna to miejsce z ziemią. Życzę oczywiście rewolucji i dalszego rozwoju, ale sam widzisz że odejścia pracowników nie są dobrym znakiem kierunku rozwoju. - spodziewam się że jak odpiszesz to odbijesz pileczke, że to są ludzie którzy nie są gotowi na wynagrodzenia odzwierciedlające ilość pracy, ale chyba w dużych pok lotniskowych tej pracy nie brakuje, a ludzie odchodzą...

MWM Cars to dno
@Michał Kanus

AAA i opinie nie pojawiły się w związku ze zmianami, jak rowniez nie pojawily sie magicznie w 2017 roku, tylko do tej pory MWM cars było mapowane w Gowork jako jedna firma z firmą w przemyśle stalowym i to tam ludzie pisali co o tym grajadole mwm cars myślą... Całe szczescie, że to zostało naprawione i teraz ludzie mogą zobaczyć z kim maja do czynienie.

Jeden z wielu

MWM Cars to jest jakiś dramat. Zapędy korporacyjne, a w rzeczywistości moze z 50 osob zatrudnionych, zero struktur, w centrali dyrektor dyrektora dyrektorem pogania, a wszyscy ci ludzie nie przepracowali ani dnia w terenie (tutaj zwracam szacunek Tomkowi G. - podziwiam cie chlopie ze wytrzymujesz tam jeszcze). Praca codziennie po minimum 8h, ciagle pod telefonem, czas prywatny nie istnieje. Jesli chcesz spedzic swieta zapieprzając jak osioł to polecam... NIE WIEM JAK MICHAŁ I MONIKA MOGĄ CO RANO SPOJRZEĆ W LUSTRO, ALBO JESTESCIE TAK BEZREFLEKSYJNI ZE TEGO NIE POJMUJE ALBO TAK BEZDUSZNI. W kazdym razie z całego serca zyczę wam upadku i popadnięcia w długi, tak bardzo was znienawidzilem przez 1,5 roku. Cale szczęscie wycofałem się z tej patologii.

Simon

A już chciałem wysłać CV na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Jednak po tym co tu przeczytałem i wrażeniach z pracy u dwóch poprzednich prywatnych przedsiębiorców, utwierdziłem się jeszcze bardziej w przekonaniu, że wszelkie rodzinne i prywatne firmy należy omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A. - Katowice

MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A.
2.3/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Motyli 27
    40-646 Katowice

MWM CARS Sp. z o.o. S.K.A.