Infostrady Polskie Sp. z o.o.

Wola Dębińska

Opinie o Infostrady Polskie Sp. z o.o.

hgj
użytkownik zarejestrowany

@ddd to z pewnością. Jak sa nasyłane inspekcje, to odziwo później wszystko jakos lepiej i sprawniej działa

Marek

pracowałem tam przez 7 miesiecy rzeczywiscie stawka 10zł w delegacji 13 ale co z tego jak pieniedze płacone po 100 200 zł w zaliczkach i mydlą oczy ze w piatek reszta nie wypłacili mi pierwszej wypłaty a za pare dni ma byc druga sprzety które posiadają to tak ogólnie przyjete (rumozdzie) samochody bez hamulcóww maszyny nie rejestrowane nie ubezpieczone kolege zatrzymali dostał 500zł i punkty odradzam!!

ddd
@Marek 18.04.2016, 08:36

Samochody bez hamulców! przydala by sie inspekcja pracy i transportu drogowego moze by zrobili z tym porządek!!

t1

potwierdzam szukaja niewolników wzamian za jałmużnę odradzam

Muminek

to prawda totalna porazka 100 zl za dzień a praca od 6 rano do do nocy OMIJAĆ Z DALEKA

pułkownik

Bąbi! jakie 10 zeta zaczynasz o godz.6 a kończysz o 18 lub póżniej imasz zato 100 zeta. pytam sie jakie 10 za h.

tttt

nie płacą za nadgodziny. omijać z daleka, szkoda się tam pchać;/

Bąbi

Naj wyzsze stawki maja tam 10zł w sumie to 100zł za dzień i nie płacą za nadgodzin popieram wyżej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kopidołek

omijać zdaleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Infostrady Polskie Sp. z o.o. - Wola Dębińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infostrady Polskie Sp. z o.o.