PROSTER Sp. z o.o.

Opinie o PROSTER Sp. z o.o.

Czy w PROSTER Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy elektromonter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 3 września na Praca.gov.pl.

HR Proster

Dzień dobry, Pracownicy na stanowisku Elektromontera pracują głównie na delegacjach krajowych i zagranicznych. Pozdrawiamy ! Zespół Proster

@HR Proster

Witam, jaka jest różnica w wynagrodzeniu za prace w delegacji w Polsce a poza nią? I czy można zatrudnić się jedynie w obrębie naszego kraju?

HR Proster Nowy wpis

Dzień dobry, Podczas rozmowy rekrutacyjnej można zaznaczyć swoje preferencje dotyczące delegacji krajowych i zagranicznych, są one brane pod uwagę przy zatrudnieniu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :) Pozdrawiamy! Zespół Proster

Klara Nowy wpis

Witam. aplikował może ktoś z was ostatnio na Kosztorysanta? oferta od końcówki marca jest dostępna w sieci i wstępnie ją rozważam. Nie ma niestety wskazanych widełek płacowych a byłyby one dla mnie dość pomocne. Ktoś może jest rozeznany w tegorocznych zarobkach?

@PROSTER Nowy wpis
@Klara

Zapraszamy do złożenia CV lub kontaktu telefonicznego z działem HR, udzielimy wszelkich informacji :)

Bartek

Jak wyglada kwestia stawek doświadczone osoby dostana 15E ??

@PROSTER Nowy wpis
@Bartek

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia CV, chętnie podamy wszelkie szczegóły :)

Ciekawi mnie ile mniej więcej osób pracuje przy obsłudze kandydatów? Teraz niedawno ktoś napisał, że chyba nawet informacji przez sms nie otrzymał i zastanawia mnie powód. Dalej się zastanawiają? Albo w święta jest jakiś większy ruch czy cos?

qwerty

Tylko ściemniają a nie szukają osób do pracy. Wielki banner przy wjeździe do Brzeska od strony Nowego Sącza, że szukają osób do pracy. Spróbujcie aplikować a nawet zwrotnej informacji nie otrzymacie.

@qwerty

Piszesz o tym z pełnym przekonaniem, bo masz to już przetestowane? A raz wysyłałeś dokumenty czy jednak jeszcze więcej prób było? i teraz co najważniejsze to zastanawiam się z jakich przyczyn tak się dzieje? Po co to te bannery?

HR Proster

Dzień dobry, Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszystkie obecne rekrutacje można znaleźć na naszej stronie internetowej https://proster.net.pl/kariera/ lub https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20084374 Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy! Zespół Proster

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PROSTER Sp. z o.o. na stanowisko BRYGADZISTA ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH (O)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy w firmie PROSTER poszukiwani są nowi pracownicy ? Ostatnio pojawiły się dwa ogłoszenia na Automatyka i Automatyka programistę PLC ? Jaka panuje atmosfera w firmie ? Duży natłok pracy ? Oraz na jakie zarobki można liczyć przyjmując się do pracy na takie stanowiska w firmie PROSTER ?

@Kandydat

Dzień dobry, Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszystkie obecne rekrutacje można znaleźć na naszej stronie internetowej https://proster.net.pl/kariera/ lub https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20084374 Informacje dotyczące warunków zatrudnienia są przekazywane na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy! Zespół Proster

A o mechanika teraz nikt nie pyta? Dlaczego? też jest na te funkcje ogłoszenie. mnie w ramach dopełnienia też zarobki na tym stanowisku by interesowały. I przede wszystkim wasza ocena. Czy warto aplikować póki oferta jest dostępna?

HR Proster

Dzień dobry, Rekrutacja na stanowisko montera mechanika jest cały czas aktualna. Zapraszamy do wzięcia udziału i przesłania swojego CV na adres rekrutacja@proster.net.pl Wszystkie informacje dotyczące aktualnych ogłoszeń znajdują się na naszej stronie https://proster.net.pl/kariera/. Pozdrawiamy ! Zespół Proster

Abcd

Nawet nie potrafią dać informacji czy przyjmuja czy nie, sms albo mail albo telefon.. A tak strasznie obiecują że tak czy tak dadzą znać, na rozmowie lekcewajace podejście, generalnie zapowiadalo aie dobrze no ale jest słabo

Nie wiem dlaczego to tak oczywiste. Ale skoro tak to jakie jeszcze inne oczywistości są obecnie warte uwagi? Zmieniało się coś u was przez te ostatnie miesiące? W kwietniu była mowa o rotacjach. Obecnie jakie występują?

Wpadło mi w oko stwierdzenie o zwolnieniach na potęgę. To ilu osób w sumie tu trzeba? chodzi o to, że na takiej stronce z ofertami, która obserwuje są dwie oferty: dla elektromontera oraz dla montera mechanika. Ale nie jest napisane, że potrzeba na kilka stanowisk. A co przy tym z innymi?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PROSTER Sp. z o.o.?

Bardzo duża rotacja nic nie trzeba więcej pisać.

Julia

czy firma jest już czwarty rok na rynku? upewniam się w kontekście tej wzmianki o braku przyszłości. Z czego konkretnie wynika i kto jest odpowiedzialny za dalsze plany? Jaka jest liczba osób decyzyjnych w tym zakresie?

Nie. Firma rodzinna tylko dlatego że zarząd to rodzina. Pracownik się nie liczy, można dostać wypowiedzenie z dnia na dzień. Od czasów kolejnego nowego dyrektora jest tylko gorzej.

abc

Nie było mi dane zapoznać się z firmą bo moje aplikacje są odrzucane mimo merytorycznej zgodności ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Firma szuka, ja aplikuję a efektu nie ma. Nawet nie pokuszono się o rozmowę telefoniczną. Takie standardy jak widać panują w firmie, że zlewa się kandydatów (zapewne jest ich na pęczki to można). W Proster szukają cały czas, bo widzę ogłoszenia, ale jakoś znaleźć nie umieją a to powinno dać do myślenia potencjalnym kandydatom. Ja wyleczyłem się z firmy - szkoda czasu na dziecinadę.

@abc

Jak widzę zabawy w dziecinadę ze strony firmy ciąg dalszy. Ponownie "ogłoszenia" - gratuluję poczucia humoru bo to chyba nie na serio?

@abc

czyli próbowałeś się dowiedzieć i nie powiedziano Ci dlaczego się nie dostałeś?

@Iza

Dalej szukają, szukają i wciąż znaleźć nie mogą. Być może to skutek tego, że nie zamieszczają w ogłoszeniach widełek wynagrodzeń? @Iza to chyba w dobrym tonie jest by firma, do której składało się aplikację przesłała informację zwrotną? Niestety w Proster zamiast rekrutacyjnego bon ton jest normalne faux pas. Trochę sobie heheszki z tego robię ale tak nie do końca.

@abc

Myślisz, że widełki mogą być problemem? Gdyby podali dość rozbieżne to i tak by nic raczej to nie dało. Swoją drogą tak właściwie jak obecnie z zarobkami tu stoją? Nowy rok za pasem, styczniowe podwyżki także?

Iza

A ile mają płatne prosterowcy? To wtedy się rozjaśni, kto ile tutaj zarabia, bo tak to można się tylko domyślać, jak ktoś nie wie.

Jak szefostwo w PROSTER Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Harownica

Należy zacząć od tego że mało kto interesuje się tym co robią pracownicy, pracownik możne np. cały dzień oglądać filmy na (usunięte przez administratora) i nikt z tego nie wyciąga żadnych konsekwencji lub pospać w oponach. Ważne jest aby się podlizywać, należy robić to nachalnie i do każdego, dzięki temu przedłużymy swoją egzystencję w tej firmie. Najlepiej mało robić im mniej tym lepiej wtedy nie czepiają się.

@Harownica

Ta wypowiedź tak abstrakcyjnie zabrzmiała, że pewnie dla niektórych leni i lizusów praca tutaj to marzenie. Nie zmienia to faktu, że to podlizywanie się jest poważnie żenujące, serio nie da się tu inaczej?

@Harownica

nie wydaje mi się, żeby płacili pracownikom za nicnierobienie ... Przecież jakieś obowiązki musicie wypełniać? Do czego jesteście zobowiązani każdego dnia w pracy? Co musicie robić?

Grzegorz

Chcę się zatrudnić w Prosterze.Interesuje mnie praca na wyjazdach,jak wygląda sprawa z noclegami?Jaki standard mieszkań,pokoi?

@Grzegorz

Tam, gdzie to możliwe zapewniamy pojedyncze pokoje z wszelkimi udogodnieniami. Czasem zdarza się tak, że nie jest to możliwe -wtedy zapewniamy możliwie jak najlepszy standard jaki możemy otrzymać w danym rejonie.

Lidia
@Proster

A kto ma największą szansę otrzymać pokój jednoosobowy?

@Lidia

To zawsze zależy od regionu w którym pracujemy i rezerwujemy pokoje. Zdarza się, że jest to np. rejon turystyczny i bardzo ciężko o noclegi - wtedy może się zdarzyć, że pokoje, jakie logistykom uda się znaleźć będą łączone. To są tego typu sytuacje.

Honorata

za ten dojazd z miejsca noclegowego do miejsca pracy to rozumiem ze firma płaci jako dojazd w godzinach pracy skoro sama tak daleko wynajmuje noclegi ?

@Honorata

Za nic nie płaci.

ktos xyz

jak wygląda sprawa angielskiego na stanowisko specjalista ds zakupów? ktoś może powiedzieć cos wiecej ? Głównie telefoniczna czy mailowa praca ?

@ktos xyz

W zakresie specjalisty ds. zakupów jest zarówno kontakt mailowy jak i telefoniczny z dostawcami. Jeśli chodzi o angielski - tak jak w ogłoszeniu - komunikatywny w mowie i piśmie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu jeśli pojawią się dodatkowe pytania.

Czy PROSTER Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowy o pracę

@pracująca

Na jakiś okres na początku?

@Michał

Na 3-miesięczny okres próbny na początku :)

Nikodem

Ile można zarobić na stanowisku kosztorysanta instalacji? Jak z atmosferą?

@Nikodem

Witam, serdecznie zapraszamy do złożenia CV, wszystkie informacje uzyska Pan na rozmowie rekrutacyjnej. CV można przesłać na adres rekrutacja@proster.net.pl. Pozdrawiamy :)

Źle się dzieje w Prosterze, coraz gorzej. Zarobki zatrzymały się na poziomie sprzed pięciu lat.Pracownicy z firm podnajętych przez Proster zarabiają kilka euro/h więcej niż większość z nas. Polityka Prezesa i dyrektora sprawiła iż odeszło bardzo wielu dobrych i potrzebnych firmie ludzi, kolejka tych którzy chcą złożyć wypowiedzenie jest długa. Standard wynajmowanych mieszkań w których przychodzi nam „odpoczywać” po pracy pozostawia wiele do życzenia. Pokoje jednoosobowe – które są normą w konkurencyjnych firmach w Prosterze to rzadkość. Brak regularnych zjazdów z projektów – jedziesz na projekt i wracasz dopiero po jego zakończeniu. (usunięte przez administratora)

Dominika Pukal
@Andrzej

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie opinii. Przykro nam z powodu Pana doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że drzwi do gabinetu Prezesa są zawsze otwarte dla pracowników - co podkreśla przy każdej możliwej okazji, a szerzenie hejtu i nieprawdziwych informacji nie jest rozwiązaniem problemu. Pozdrawiam, Dominika Pukal Specjalista ds. HR

@Dominika Pukal

Dzień dobry.Szanowna Pani. Nie mam takiego wykształcenia jak Pani, ale z całym szacunkiem to pracuje w firmie dłużej niż Pani i wiem, że w Prosterze dobrze to już było. Nie szerzę hejtu oraz nie umieszczam tu żadnych nieprawdziwych informacji, ponieważ tak to Pani zauważyła nie rozwiąże to problemów narastających w naszej firmie. Problemem jest osoba dyrektora. Na koniec; Spieszcie się szanować swoich ludzi – tak szybko odchodzą.

Ferdynand
@Andrzej

Możesz powiedzieć więcej o tych problemach i dlaczego wspomniałeś o dyrektorze?

Wujek
@Dominika Pukal

Najpierw Pani pisze, że Panstwu przykro z powodu doświadczeń. Później, że drzwi do prezesa otwarte a na końcu, że szerzy nieprawdziwe informacje i hejtuje-a nie hejtuje. Od razu da sie wyczuć brak profesjonalizmu i korporacyjnych korzeni...

Sylwester

Powiedzcie mi ile zarabia się w Prosterze?Stawka krajowa i zagraniczna.Chcę aplikować do tej firmy ale widzę że wszyscy tutaj narzekają na zarobki.Firma kasuje komentarze,jak to jest z tymi zarobkami?

@Sylwester

zależy na jakim stanowisku, wszystkiego dowiesz się na rozmowie

Pracujący
@Sylwester

W kraju zarabiamy minimalną,kiedyś były dodatki do godziny max 5pln,obecnie dodają średnio pół z tego.Prowadzący mają trochę lepiej.Kilka złotych więcej.Wyjazdy to różnie ale widełki 7-10euro.Prowadzący mają trochę więcej.Staż pracy praktycznie nie ma wpływu na zarobki.Możesz pracować 10 lat i mieć 8 euro/h.

Zadziwiony

Czy to jakaś aluzja do branży spożywczej?

happyworker

Pracodawca bardzo OK, jak komuś nie pasuje zawsze może iść spróbować szczęścia u jakiegoś lokalnego, garażowego janusza biznesu w okolicy i zaraz wróci z podkulonym ogonem, Zarobki nie najgorsze w porównaniu z konkurencją która często (usunięte przez administratora) i nie daje umowy.

happyworker

a ile chciałeś, tyle warta jest twoja praca ile ktoś za nią chce zapłacić, jak z zakwaterowaniem, wyżywieniem, robieniem papierów itp to i tak dobra stawka (usunięte przez administratora)€.

@happyworker

Nie zgodzę się z tymi zarobkami i tym wracaniem, pracowałem jakiś czas w tej firmie, starając się i ucząc wszystkiego co się da stając się samodzielnym pracownikiem i powodem mojego zwolnienia nie było że źle mi się pracowało tylko tak jak ktoś wyżej napisał że ludzie bez pojęcia albo z minimalną wiedzą z firm podwykonawczych mieli sporo wyższe stawki odemnie co za nich odpowiadałem i robiłem owiele bardziej odpowiednie zadania. Starając się o podwyżkę to byly jakieś grosze na umowie bo baaaardzo firmę bolało żeby dać logiczna stawke godzinowa a że podobno byłem doceniany to że premie beda... pewnie się każdy domyśli jak te premie wyglądały.A co do innej pracy w rejonie to znalazłem taką co za 8h od poniedzialku do piątku mam taka samą wypłatę jak w prosterze w kraju po 10-12h pracy, tak że wybór by zmienić pracę jest duży.

Czy w PROSTER Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

nie

Zostaw merytoryczną opinię o PROSTER Sp. z o.o. - Brzesko

• Jak się pracuje w PROSTER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROSTER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSTER Sp. z o.o.?

PROSTER Sp. z o.o.