SferaNET S.A.

Opinie o SferaNET S.A.

Sikorski Jan - Kozakowice Górn

Od ok. 2 tygodni mam zakłócony odbiór TV - co kilka minut brak obrazu i dźwięku. Telefony i maile do firmy nie skutkują. Żałują, że odszedłem z Orange, gdzie usługi były zadowalające.

XYZ

Nie polecam korzystania usług świadczonych przez SFERA Net ponieważ usługa TV to porażka a Technicy nic z tym nie robią w ogóle. (usunięte przez administratora) Pan Marcin idzie do kolejki fajnych modeli i bajerantów. Niech tą firmę zlikwidują raz na zawsze bo sprawę zgłoszę do UOKiK i skończę się SFERA Net. Szczerze nie polecam

brajan

Podpisali umowę na maj 2019 teraz zaczynają się kręcić po okolicy , jak ktoś nie chce się zgodzić żeby przez jego działkę przeprowadzili kable ( nie jeden) podburzają sąsiadów , że przez niego nie będą mieć internetu. Dla mnie makabra

ChrisN

Niestety tez nie moge powiedziec nic dobrego o firmie. Cale szczescie jestem w tym luksusowym polozeniu ze moge o nich natychmiast zapomniec poniewaz nie podpisalem z nimi umowy. Wlasciwie to na ich wlasne zyczenie, poniewaz wielokrotnie dzwonilem zeby sie dowiedziec czy w miejscu gdzie kupilem dom (Cieszyn okoloice ZOR-u) moga mnie podlaczyc i ile by to kosztowalo. Pracownik p. Tomasz G. olal mnie calkowicie, umawial sie na drugi dzien na telefon z informacja czy da sie podlaczyc i na jakich warunkach, ale chyba byl zbyt zajety, bo ani na drugi, ani na trzeci, ani na dziesiaty dzien nie oddzwonil a na moje smsy i proby dodzwonienia sie nie reagowal. Masakra! Jezeli firma tak dziala podczas zdobywania klienta, to tylko moge sobie wyobrazic jak dziala w czasie reklamacji... PORAZKA!

Kaska
@ChrisN

Nie tylko Ciebie olali,mają klientów gdzieś,umowy spisali a potem nie ma podłączenia przez kilka miesięcy bo się okazuje że nie mają pieniędzy.Nie polecam.

Thomas
@ChrisN

Mogę się pod tym podpisać. To samo jeżeli chodzi o Goleszów. Dzwonić ... prosić się ... a potem czekać na umówione spotkanie jeden dzień ... drugi ... trzeci i NIC. Pracownicy mega nieprofesjonalni. Jednym słowem TRAGEDIA!

Firma SferaNET S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Janusz

Nie polecam. O ile Przedstawiciele handlowi szybko podpisują umowę, tak podłączenie internetu to dno. Umowa podpisana zaraz pol roku temu, lecz internetu jak nie było tak nie ma. Na infolinii jakies gamonie pracują, co potrafią tylko i wyłącznie przyjąć zgłoszenie i jedyna odpowiedź jaka uzyskasz: "zgłoszenie zostało przyjęte, ktoś skontaktuje się z Panem" . Brak kontaktu ze strony firmy, jak dodzwonisz się do Przedstawiciela to przeprasza za czas oczekiwania, ale też mowi aby się cieszyć, bo w zeszłym roku się czekało dłużej... to ma być firma? Zaczerpneli dofinansowanie i stwarzają pozory ze wszystko jest ok. Na gminach robią monopol, wygrywaja przetarg. Dno i tona mułu.

romi

tak mi się wydaje że sfera net padnie w najbliższym czasie nie ogarniają projektu unijnego cofną dotację i po nich myślę że do końca roku i po nich

Marzena
@romi

Rozumiem, że takie są Twoje przypuszczenia, ale nie możemy tego przewidzieć. A jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w Sferanet S.A.? Jeśli masz ochotę, napisz coś na temat pracy w tym miejscu i czy firma oferuje jakieś możliwości rozwoju.

Bmx
@romi

Mamy koniec roku 2020. Kiepski wróżbita jesteś, musisz się edukować albo zrezygnować z przepowiadania przyszłości ! SferaNet działa, nie padła a nawet się rozwija. Zajmij się inną profesją , może efekty będą lepsze ???

Goral
@Bmx

Super firma

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sferanet S.A.?

Bajbus

Można prosić o nr do pani Urszuli

Patryk

U mnie w Mazańcowicach były perturbacje z wywiązaniem się firmy z terminowego podłączenia do sieci. Na szczęście tel do Pani Uli okazał się strzałem w dziesiątkę i mam neta od ręki, jest perfekt, pershing, to co było na radiu to makabra. Bardzo jestem wdzięczny i pozdrawiam P.Ulę

Aleksander L Mazańcowice

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej rozmowy z P.Urszulą przy podpisaniu umowy i szybie wykonanie naprawdę przez fachowców aby tak dalej trwało z usługą ocena na 5+.

Potrzebuję pożądnego internetu mam 3 mobilne routery i nic , proszę napisze najlepiej ktoś z Bystrej jak to teraz wygląda działa czy nie pozdrawiam

Joe

Internet śmiga, Jak należy RAKIETA ! Podpisałem umowę i przyłącze miało być do końca grudnia. Co prawda był mały poślizg ale po interwencji u Pani Urszuli miałem Neta na drugi dzień. Od firmy dostałem bonus aby bez dodatkowych kosztów rozstać się z ulomnnym radiem . Teraz ja i moja rodzina nareszcie w jednym czasie możemy serfować do woli w tym samym czasie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Doradza, pomogą i znajdą wyjście z każdej sytuacji, gorąca polecam !

sferanet
@Joe

Też miałem termin na grudzień. Zadzwoniłem i "zgłoszenie zostało przyjęte kontakt do 48h" Minęło ponad 48h i niestety nadal cisza. Jak można skontaktować się z Panią Urszulą?

klient

Umowa podpisana a podłączenia jak nie było tak niema. Ciekawi mnie najbardziej jak jest z przepustowością i bezawaryjnością. Może ktoś wrzucić jakiegoś speed-testa? jaki upload przy opcji 280Mbit/s?

Alx

Na siłę namawiali złote góry obiecali a jest DNO jak mam poradzić to NIE

Marzena
@Alx

@Alx Powiedz co w Twoim przypadku nie zgadzało się pomiędzy rozmową a rozpoczęciem już pracy w Sferanet? Umowa, pensja, czy coś zupełnie innego?

Tommm

ludzie dajcie sobie spokój z nimi,jak jest dobrze to ok ale jak jest problem to jest już lipa ,ja mam awarie od grudnia 2018r.do teraz i jakoś nie mają zamiaru usunąć awarii, a rachunki wciąż przychodzą do płacenia, już mam ich pełną (usunięte przez administratora) ,NIE POLECAM

bba

(usunięte przez administratora)rok oczekiwania na podłącznie.

Pizzaguy
@bba

Skąd jesteś? Kiedy Ci znowu obiecali podpięcie?

bba
@Pizzaguy

czerwiec 2019 jest Maj 2019 i oczywiście termin czerwcowy już nie aktualny, ta firma to jakiś wielki (usunięte przez administratora)wzieli dofinansowanie unijne i się zawiną z rynku.

M.

Sferanet to porażka! W ciagu ostatnich dwóch miesiecy nie mieliśmy telewizji ani neta chyba z 10 razy!!!! Ciągle awarie trwające nieraz pół dnia!!! Nie wiem za co im się płaci!!! Czekam tylko do końca umowy i żegnam.

@M.

Skad jestescie? Skoro telewizja to jestescie na światłowodzie. U nas go chca dopiero klasc i zastanawiam sie nad podpisaniem umowy

MoczO
@ciekawy

za żadne skarby świata nie podpisuj umowy z nimi. Poczekaj aż połażą i wtedy podpisz z AJC. Jest dyrektywa UE antymonopolowa i nie mogą mieć linii na wyłączność a tym bardziej dodtowanej z Ue, Pozdrawiam

@MoczO

Ajc akurat kladzie wlasne swiatło wiec jeszcze lepiej dla klienta. W zaden sposób nie bedzie powiazany z ISP ktorych kiedys nazywało sie uryniarzami.

@MoczO

BTW. Skad jestes? Ja umowy z nimi koniec końców nie podpisałem, czekalem tyle lat to poczekam jeszcze na AJC - Buczkowice. A Ci to pewnie zwiną interes w koncu.

Klient

Firma podpisuje umowy bez pokrycia

Barnaba

Szkoda,że zamiast pracowników piszą jedynie klienci. Liczyłem na informacje jak się pracuje w firmie.

Najgorszy internet jaki miałam do tej pory, porażka!

Grażyna

@M. forum to dotyczy opinii o Sferanet S.A. jako pracodawcy. Wszelkie opinie konsumenckie powinny mieć miejsce na forum tego przeznaczonym. @realista pracujesz w Sferanet S.A.? Możesz coś więcej powiedzieć na temat jakości pracy i dodatków pracowniczych, które oferuje ten pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o SferaNET S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SferaNET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SferaNET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SferaNET S.A.?

SferaNET S.A.