Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Iza

Od dawna nie pojawiały się w wątku opinie odnośnie do tego pracodawcy, czym jest ta cisza spowodowana? Czy oznacza, że dobrze Wam się pracuje? Może znajdą się tu chętne osoby, które opowiedzą w kilku zdaniach o warunkach zatrudnienia? Czy firma New4Mat stwarza możliwości rozwoju pracowników? A może daje szansę osobom niepełnosprawnym?

Unikajcie tej firmy jak ognia zrobię wam przestarzale o stronę gdzie strona według umowy Będzie ich a nie Wasza za każdą zmianę będziecie musieli płacić Będzie umieszczonae ich logo z przekierowaniem do nich, za wszystko będą chcieli pieniądze będziecie ubezwłasnowolnieni, (usunięte przez administratora) a że przeciętny Kowalski się nie zna to łatwo go omamić, miałem u nich stronę zrezygnowałem i jestem wolny i robię co chcę na swojej nowej stronie bez ponoszenia za to opłat (usunięte przez administratora)będę z wami siedzieć na telefonie po kilka godzin piękne filozofie i teoria rozbuchana tylko nic nie przełoży się na praktykę chyba że zaczniecie grubo płacić.

hannax
@Paweł

Jak sobie z nimi poradziłeś?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Tak rzadko piszecie, czy to oznaka dobrej pracy?

madzia

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą new4mat. Trzeba przyznać , że na stronę trzeba trochę poczekać jednak efekt końcowy jest satysfakcjonujący. Konsultacje przy tworzeniu strony bardzo pomocne, mimo różnic w poglądach firma szanuje zdanie klienta i dopasowuje się pod nie. Prośba o aktualizację na stronie zrobiona w trybie natychmiastowym za co dziękujemy:). FIRMA GODNA POLECENIA!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zloty

Jak wypowiedzieć umowę new4mat, proszę o pomoc.

Joker

Po rozmowie z "(usunięte przez administratora)" tej firmy, odnoszę wrażenie... że ten człowiek nie ma pojęcia o świadczonych przez jego firmę usługach.

Jum

No ja tam uwazam, że nie ma na co narzekać jeśli chodzi o współprace, generalnie ja bym polecał spróbować, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by zawsze próbować się rozwijać

kasia

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą, strona, którą Ci stworzą tak naprawdę nie jest twoja, tylko ich. Nawet zwykła zmiana numeru telefonu czy zdjęć na witrynie głównej wiąże się z chorymi opłatami, ktore sobie naliczają za tzw,, roboczogodzinę".! Nigdy więcej nie zdecydowałabym się na umowę z nimi, odradzam

bladzioch

Ofertę na pozycjonowanie otrzymałem i jest cenowo b. korzystnie. Biorąc pod uwagę fakt, że są administratorem strony internetowej, za niedługi czas powinny być widoczne efekty pozycjonowania, w postaci nowych odsłon strony internetowej...

MrX

Blokowanie maili z serwerów innych opolskich firm internetowych może mieć większe konsekwencje - np takie, że klienci n4 nie dostaną wiadomości od swoich kontrahentów, którzy mają strony i pocztę u konkurencji n4 (chociaż chyba n4 nie mają prawdziwej konkurencji, nikt inny bezczelnie nie wciska niezorientowanym klientom technologii z 1999, html 4.01 hehe)

Gość z branży

Dwóch moich znajomych miało w n4 swoje strony, kiedy chcieli je "przenieść" do konkurencji zostały im naliczone kary, a same strony natychmiast usunięte bez możliwości odzyskania tekstów czy zdjęć. Na dodatek wszystkie adresy mailowe konkurencji dodają do czarnej listy tak żeby ich klienci nie mogli odbierać wiadomości od nikogo z branży. Odradzam tę firmę, tym bardziej że poziom tych ich "stron" jest na prawdę mizerny...

frajer-bis

coś Ci się frajerze pogubiło... jak mogli Ci zablokować usługę, skoro płaciłes? jaką usługę zablokowali? PS. to nie pisze żaden z (usunięte przez administratora).... :) PS2. ludzie - czytajcie co podpisujecie....

Zloty

Witam, potrzebuje pomocy w wypowiedzeniu umowy dla new4mat. Możesz mi coś doradzić?

MrX

Ha ha, NOWE technologie, a to dobre

MrX

A co się tym razem stało? Znowu na kasę naciągnęli?

zopola

Witam Firma new4mat robiła mi strone 4 lata temu ale widze ze nadal sie nic nie zmieniło.Pan ze skody jezdzi i obiecuje niesamowite strony.Odradzam wam nie dajcie sie naciagnac tak jak ja (moje wytłumaczenie startowałem z firmą i byłem naiwny) teraz to bym tego Pana wykopal.P.S byłem u prawnika i powiedził ze bedzie ciezko wygrac na szczescie szybko zarobiłem na nowa strone a im płaciłem fv przez 4 lata.

@zopola

Kauf

ciekawe, który z (usunięte przez administratora)to pisał :)

klient
@Kauf

echhh ...

klient

dlaczego tak mało pozytywów? bo ludzie którzy są zadowoleni ze współpracy z Nimi (czytający co podpisują i rozumiejący co czytają) po prostu tu nie wchodzą i nie szukają forów w których się pisze pozytywy. ot, prosta psychologia. ja jestem zadowolony. poza tym to forum dotyczy chyba zatrudniania pracowników, a nie oceny jakości usług tej firmy. ps. widziały gały co brały? przecież na swojej stronie mają portfolio i można zobaczyć jak ich strony wyglądają, tylko kto się pofatygował? najlepiej pomyje wylać i zrzucić wszystkie grzechy świata na innych. echhhhh, ludzieeee.....;-)

ziom

Wystarczy obejrzeć te ich "strony", od razu widać że zrobienie nowej to dla nich tylko zmiana jednego wielkiego obrazka w tle.

k

Potwierdzam zero profesjonalizmu tylko faktury , kary , wszystkie strony z tego samego szablonu od kilku lat niezmiennie robione ,dziwię sie , że ktoś tam jeszcze pracuje i zamawia

Klos

tam nie ma pracownikow, same (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319