Connect Distribution Sp. z o.o.

Opinie o Connect Distribution Sp. z o.o.

Weronika

Wcześniej polecaliście pracę w Connect Distribution - czy ten trend nadal się utrzymuje? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na ten temat? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

ex-employee

Polecam pracę w Connect - super atmosfera, zgrana ekipa. w kwestii pracy - ciężko narzekać. firma niewielka ale prężna - dla mnie to bardzo ważne. przez to że niewielka - fajny kontakt z szefem. zarobki przyzwoite. oferta spora ale gdy skupisz się na wybranych produktach, można wypracować sobie fajny target.

Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie Connect Distribution Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Connect Distribution Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connect Distribution Sp. z o.o.