Directan Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Directan Sp. z o.o.

Partner

Pozwolę sobie wystawić opinię firmie Directan z perspektywy partnera- miałam okazję zlecać im kilkakrotnie kampanie mailingowe i muszę przyznać, że już dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu! Nie dotrzymują terminów, kontakt z osobami po stronie directan jest bardzo utrudniony, nie odpisują, nie odbierają telefonów, nie zależy im na jakości. Deklarują się na pewne ustalenia, a następnie nie dotrzymują słowa. Generowane wyniki również pozostawiają wiele do życzenia. Ciężko doprosić się o cokolwiek! Niezależy im ani na zadowoleniu klienta, ani na zarobku! Fatalna firma, nieodpowiedzialni ludzie! Bardzo odradzam! Pozdrawiam

R
@Partner 01.09.2017 14:41

Drogi Partnerze, wielka szkoda, że nie zgłosiłeś problemu w inny, standardowo przyjęty w biznesie sposób. Anonim na tej stronie to kiepskie miejsce do dyskusji. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (podpowiem pn-pt godz. 8-16 :-) ), chętnie ustosunkujemy się do powyższych zarzutów.

Rafał Skałecki
@R 06.09.2017 11:55

W razie potrzeby proszę o kontakt rafal.skalecki@directan.pl

Zuzanna

Pracujesz w Directan? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Rr

Hahhaa, gdybym miał możliwość pracować tu znów, to bym chciał

xxx

Z tą wypłatą wcale nie jest tak kolorowo, nie mówiąc już o premii. Wiecznie trzeba się o coś dopominać i prosić. Ale zawsze mogłoby być gorzej. Trzeba mieć baaaardzo duży dystans do otaczającego świata.

była pracownica

a z jakiej racji mam udzielać takich informacji? haha

była pracownica

ciekawe które z szefostwa pisze te pochlebne komentarze

takjest

no tak, najważniejsze. nieważne, że człowiek jest upokarzany na każdym kroku i robi rzeczy, które do niego nie należą. Ważne, że marne grosze pojawiają się na koncie.

xxx

popieram "takjest". też za moich czasów musiałyśmy to robić, a nasze stanowisko nazywane było konsultantem ds. sprzedaży. Więc z sekretarką raczej nic powiązanego

takjest

tam nie ma takiego stanowsika jak recepcjonistka/sekretarka ;)

takjest

jeżeli szukacie pracy, w której będziecie wysyłani po zakupy, proszeni o parzenie herbatki i podawanie, bo ktos znajomy przyszedł, albo rano chcecie myć stertę naczyń po właścicielach (bo sami po sobie nie potrafią - przecież mają od tego personel), to śmiało, aplikujcie :) nie mówię już o tym, że wychodząc z pracy, stresujecie się i myślicie o tym, że rano musicie tam wrócić

Gość

potwierdzam, masakra. Podejście do ludzi, zarobki i atmosfera. Wszystko pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli szukasz pracy w przyjemnej atmosferze za przyzwoite pieniądze to nie tutaj!!

xxx

bardzo słabe zarobki i przedmiotowy sposob podejscia do pracownika

nowa

a coś więcej? Co was najbardziej zraziło?

potwierdzam

zgadzam sie, masakra

ex2

jak tam jestes to szybko pakuj sie i znikaj. Koniec opini

ex

Pozornie tam wszystko jest ok, ale szczerze odradzam wspolprace z ta firma. Pracownik to '' mieso armatnie'' i nikt wiecej, tak wiec nie dziwi tak duza rotacja. Fatalne zarobki dopelniaja szale goryczy.

Zostaw opinię o Directan Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Directan Sp. z o.o.