counter
3 9 26 5 1
Mikołaj Nowy wpis

Witam. Zaskoczony jestem ciszą, która nastała aktualnie w tym wątku, dlatego dowiedzieć się chcę, jak aktualnie wygląda praca w tej firmie. Pytam bo chcę ustalić, czy jest to firma godna polecenia i czy warto tam aplikować. Chciałbym też dowiedzieć się, czy pracodawca ten ma duże wymagania względem zatrudnionych osób? Wierzę, że znajdzie się osoba w tym wątku, która po prostu mi pomoże.

Maciek Nowy wpis

@pukanto a pracujesz w firmie? Od jakiego czasu?

pukanto Nowy wpis

tutki, z tego co wiem to oni chcą takich pracowników, którzy będą w stu procentach skoncentrowani na wykonywaniu swoich obowiązków. Nie wiem czy jest możliwość uzyskania wówczas chwili dla rodziny czy życia prywatnego, ale można ich o to zapytać i dajcie znać :)

ja

zastanawiam sie, wszyscy wy, którzy krytujujecie, gdzie dotąd pracowaliście!!! rozumiem, zawiść, to dopiero brak klasy, a w tej nieobiektywnej krytyce wy macie klase ??? jak w PRL czy się stoi czy się leży..... żal

ja Nowy wpis
@ja

to dobrze,że znasz angielski.... poradzisz sobie w innej firmie zgodnie z kodeksem....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

donatella

Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tym roku. Rozmowa ku mojemu zdziwieniu przebiegała w języku angielskim, ale nie to było najgorsze (angielski akurat znam), zadano mi dwa pytania po których mnie zatkało: 1. Czy mam męża? po odpowiedzi że "Tak" zapytano mi się 2. czy mam dzieci?!! Odpowiadając "nie" wiedziałam że nie zostanę zatrudniona w tej firmie. To się nazywa dyskryminacja, a tego typu pytania są niezgodnie z kodeksem pracy, ale niestety często padają na rozmowach.

miła

Ludzie praca w eurofaro to jakaś farsa, ci co mądrzejsi to odeszli, zostali sami obstawieni, 2 księgowe w firmie 8 osobowej, w której nie ma co robić, wiadomo po co, jedna mała chamska, dwulicowa gwiazda w biurze, nazywajaca siebie handlowcem,wiedząca wszystko najlepiej na świecie, której klienci nie lubią , zresztą jak i samej firmy. Szef cham i prostak, tylko ładnie ubrany, klasy się nie kupi. Taktyka jak w wielu firmach, na początku ładnie, pięknie, a później jak ci się nie podoba to wyp...Rozwój zawodowy żaden, postój w miejscu i tyle.Odradzam wszystkim.

Ajax

pracowałam w tej firmie i nic mi nie wiadomo o brakach w umowie czy problemach z wypłatami...zawsze wszystko było na czas.co do obowiązków to ludzie jak nie masz nic do roboty prze pół dnia i szef poprosi cie o zrobienie czegoś co wykracza poza twoje "obowiązki" to chyba nie jest jakaś tragedia....

switch

staś - zakres twoich obowiązków jest przedstawiony bardzo ogolnikowo, jak coś jest niedopilnowane, to nagle sie dowiadujesz że to też należy do twoich obowiązków, o czym nie miales bladego pojęcia wcześniej.

switch

nigdzie nie znajdziesz dokładnego opisu stanowiska, wszystko wychodzi w praniu.

gas

Hej, a może ktoś mnie troche pokierować i napisac, gdzie ja moge znaleźć aktualne ogłoszenia pracy od Euro-faro? Tylko takie, które zawierają opis stanowiska, czyli obowiązki, wymagania, ale także ofertę w zamian. Zapytam również na jaki przedział pensji można tu liczyć, bo zawsze mam z tym problem jak zapytają na rozmowie rekrutacyjnej.

KASIA

A CZY NADAL PRACUJE TAM PANI [usunięte przez administratoraKIEROWNIK ŚWIATA ? POLECAM FIRMĘ, ZWŁASZCZA DLA TYCH KTÓRZY LUBIĄ PRANIE MÓZGU I LECZENIE U KARDIOLOGA I PSYCHIATRY. MAM NADZIEJĘ ŻE PANOWIE Z WŁOCH ZNAJDĄ TO CZEGO SZUKAJĄ, ZRESZTĄ JUŻ PALĄ IM FABRYKI WE WŁOSZECH ....

robert

@doni, a co to za oferta, bo ja słyszałem sporo dobrego o Euro-Faro, ale nic nie moge niestety znaleźć.

doni

Czy są jacyś obecni pracownicy euro-farro na forum? Ostatnio widziałem, jakąś ofertę od nich i nie ukrywam, że tak samo jak kolega wyżej dowiedziałbym się czegoś więcej. Pozdrawiam.

były pracownik

ale moje doświadczenia są już trochę przeterminowane.. Może teraz wszystko się rozwija zgodnie z prawem i rzetelnie. .Choć z powyższym postów wynika, że klimat aż tak bardzo się nie zmienił.. Braku klasy nie da się widać wypracować : ) Zresztą na pewno nie jest intencją właścicieli, aby postępować z klasą.

switch

W firmie Euro Faro każdy pracownik jest zatrudniony na umowe o pracę, wiem bo kiedyś tak pracowałam, także z tym zarzutem sie nie zgodzę, bo to jest przestrzegane. co do p. (usunięte przez administratora) to wszystko prawda..

były pracownik

No cóz…. Dziwie się, że firma jeszcze istnieje… Widać jest dobry grunt dla przemytników ,chamów, lawirantów, którzy nie tylko nie liczą się z pracownikami(usunięte przez administratora)), ale nie szanują i obrażają własnych klientów.Chyba, że się zmienili, ale na początku swojej działalności rokowali bardzo źle... Radze aktualnym , przyszłym pracownikom firmy Euro-Faro zachowac duża ostrożność i czujność.

Gia

Witryna Euro Faro – MASAKRA!!! Grafika bardzo średnia. Tekst… Kto to pisał? Czy ten ktoś zna język polski? Ani ładu ani składu… Niezła wizytówka firmy;) Jedyna osobą, która ma łeb na karku jest Pani projektantka, Pani (usunięte przez administratora)– polecam!!!

eurofarowiec to nie ja

Mam dosyć krótkie wspomnienie o tej firmie, ale mam wrażenie, że wpisy powyżej oddają całokształt tego co tam się dzieje. Szkoda mi tylko kilku fajnych osób, które tam pracują i nie zaliczam do nich miss mokrego podkoszulka panią(usunięte przez administratora) - każda księgowa jak patrzy w papiery to znika po 2 miesiacach. Euro faro notuje chyba najwyższy współczynnik rotacji pracowników - szok - szok - szok -

praca w eurofaro.com.pl

Praca w eurofaro.com.pl to naprawdę wyczyn. Jak masz trochę oleju w głowie to Ciebie zwolnią - bo masz swoje zdanie, a jak jesteś jak to mówi sz.p. (usunięte przez administratora). niemyślący to wylecisz za brak wyników - choć wyniki dla pracodawcy są mało ważne - ważne są natomiast intrygi, pierdoły i sensacje "biurowe".

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Faro Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad