Brugi Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Brugi Polska Sp. z o.o.

cromags

Witam , te ciuchy są szyte w Polsce ?

L
@cromags 30.01.2017 11:57
Witam , te ciuchy są szyte w Polsce ?

Wszystko szyte w Chinach

rty7

moze to zalezy od stanowiska..teraz widze ze szukaja magazyniera w Bielsko bialej oferuja możliwość zdobywania nowych doświadczeń możliwość rozwoju zawodowego umowę o pracę na pełny etat motywacyjny system wynagrodzeń

Ona

Zero premii,jeżeli nie wyrobisz większego obrotu niż w tamtym roku z danego miesiąca to niestety premii nie ma tylko goła pensja,na święta nic,żadnych rabatów dla pracowników!!!Porażka!!!Tylko pretensje do Nas a jak coś źle zrobi góra to cisza.Zero organizacji i logicznego myślenia..

Ona

Ha ha premia od sprzedaży ,porównywanie rok do roku miesiąca do miesiąca

Tofik

a jak układa się współpraca z P. Bartkiem B? słyszałem że jest ciężki we współpracy i nie wiem czy aplikować do Bielska?

mała

nie polecam pracy w tej firmie, zwłaszcza w Bielsku. Fałszystwo, zakłamanie, pomiatanie ludźmi. Dopóki pracują tam obecne osoby w kierownictwie, nic się tam nie zmieni.....Szkoda

Lili

kto jest w świętej trójcy?

aga
@Lili 22.02.2016 19:00
kto jest w świętej trójcy?

istna tragedia !!!! pomiatanie ludzmi beznadziejne zarobki

pracus

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Pensja marna, a oczekiwania nie wiadomo jakie. Nie polecam z całego serca.

Ona

A jak patrzą w firmie na kobiety w ciąży,czy po macierzyńskim jest do czego wracać?

big

Niestety nie polecam tej firmy, jako przyszłego pracodawcę nikomu.No chyba że lubicie jak się wami pomiata. Zmiana kolekcji porażka zwłaszcza w bielsku sklep dwu-poziomowy i dawaj góra dół z kurtkami, oczywiście w między czasie masz dostawę, zmianę cen, klientów a kierownictwo stoi nad tobą z ,,batem" mówię o tej ,,świętej trójcy" tam panującej. I nie ma że boli masz jeden dzień na to a sklep trochę metrów ma !!!! Zero organizacji jakiejkolwiek niestety -DNO

bystra

osób tam wiecznie poszukują bo za 1300 złotych za taką robotę to jest gruba przesada, brak premii na okresie próbnym, potem może dostaniesz jakiś ochłap jak sklep wyrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na magazynach, prostej dostawy nie potrafią wprowadzić do systemu a jak są nie zgodności to komu się obrywa no zgadnijcie......Kierownictwo pozostawia wiele do życzenia same alfy i omegi błędy popełniają na każdym kroku i nie mają nawet odwagi, aby się do tego przyznać i na kogo zwalają no zgadnijcie.......! Odpowiedz na sprzedawców-powodzenia

Ona

Najpierw niech zrobią porządek na górze a dopiero zaczną zarządzać sklepami.Wielki bałagan!!!!Zero organizacji,porażka!!!

helga

chętnych do pracy w tej firmie skwituję tymi słowami Gratuluje odwagi, współczuje głupoty i tyle w tym temacie

AK

Totalny wyzysk pracownika, roboty więcej niż na produkcji i to za psie pieniądze, jeżeli szanujecie siebie i swój wysiłek to lepiej się tam nie pchajcie. Szkoda waszego czasu i zdrowia.

Zorientowany

Brugi to nie marka która polecam. Jest to chińszczyzna za pieniądze które warto zainwestować w inna markę sportową. Poza tym z tego co się orientuję to praca w tej firmie to jak w Chinach... dużo pracy na jedna osobę a wypłata niewielka tak że jej nie widać. Co do kierownictwa to lepiej żebyś w ich ręce nie wpadł, bo jak nie należysz do kółka wzajemnej adoracji to krucho będzie... :-(

A

praca nie zła ale zarobki masakra ... dowalą ci roboty za psie pieniądze. NIE POLECAM!!!!!!

E.

Pracę w Brugi w Factory Outlet we Wrocławiu odradzam. No chyba, że ktoś jest wkręcony w temat kokardek, pudelków,tipsów i wiejskich dyskotek. Personel włącznie z kierowniczką (która pełni tę funkcję tylko za wysługę lat) ocieka fałszem. Nie ma nic mądrego do powiedzenia (na temat sportu szczególnie), a zachowuje się jakby to był zaszczyt, że tam pracujesz. Wyższa premia za plecami koleżanek jest przyznawana oczywiście tylko pupilkowi kierowniczki ;) Strasznie chore miejsce.

flaming

... podwyżek od lat nie widać, Stawka - niska..., premia uznaniowa - porażka

Sylwia

A jak wygląda praca kasjer sprzedawca zarobki itp?

była
@Sylwia 17.11.2014 11:11
A jak wygląda praca kasjer sprzedawca zarobki itp?

zarobki kasjera to 1400 na rękę , jeżeli jestes starszym sprzedawca lub z-ca kierownika to masz chyba 1550 na ręke co kierownik ma na rękę 1700, duża różnica co? czy polecam prace? jezeli trafisz na fajny, zgrany zespól to tak, bo nie napracujesz się zbytnio, mało tam ludzi przychodzi w porównaniu do konkurencji w tej dyscyplinie sportowej jak narciarstwo. ale jeżeli trafisz na zespól gdzie nie daj bóg kierownikiem jest lesbijka, z która jeszcze pracuje jej życiowa partnerka, to odradzam ( a takie przypadki też się zdarzają). wtedy lądujesz w istnym gnieździe żmij.

Ola

Zarobki kierownika to 1920 zł na rękę + premia, która jest uzależniona od targetów i inwentaryzacji, wpłacana raz na 3 miesiące. Jeśli inwentaryzacja pójdzie źle, to nie ma premii :(

Zostaw opinię o Brugi Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brugi Polska Sp. z o.o.