Opinie o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agart-Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agart-Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

elemelek

Samochody mają usterki i owszem i zamiast je od razu naprawiać to czekaja, ąz się bardziej popsują, oczywiście koszty wzrastają, bo nienaprawiona usterka się mści ;-) gorzej, jeżeli ofiarą takiej usterki będzie kierowca, wtedy nie ma nic do śmiechu...Samochód zarejestroowany: masa całkowita 3,5 t - czy ktos się tym przejmie? walą kilka ton na pakę i tylko lecą mandaciki z inspekcji. całe szczescie, że juz trzymam się z dala od tej firmy, dom wariatów i dziecinada. teraz praca spokojniejsza.

?

a kto odpisuje jak cie nie zatrudnia? nie rycz tylko wez sie w garśc

verva
@

ty sie wez. przeciez napisal,ze byli na tak i mieli zadzwonic. a nie zadzwonili, zero kultury. ale to norma w tej firmie.

Władysław Palisander
@verva

Te "tuleje", a po ile on te chomiki ma??? Wiesz może, bo ja by chętnie kupił coś, może jakie szczury abo inne zwierzęta ma? Który to taki ten co wozi ten zwierzyniec, bo ja by potrzebował dwa odyńce przewieźć i nie ma czym to może on tym służbowym zawiezie? Ja by pojechał do niego i pogadał, a te baby co tam siedzo ze wsi to majo jakie jajka do sprzedania, bo ja też by może kupił jakieś jajka chętnie? Jak ja sie ciesze, że tu popatrzył fajnie tu u was!!!

Władysław Palisander
@Władysław Palisander

Przepraszam "tuleje" ja do "verva" napisał, taka pomyłka mała...

nie polecam tej firmy ponieważ byłem tam na rozmowie o prace na magazyn i po pierwszej wstępnej rozmowie kierownik mówi jest Pan idelna osoba na magazyn itp itd i na tym kończy się rozmowa. Prosze czekać na odp na pewno oddzwonimy mija tydzien i nic gdbym sam nie zadzwonił to by się wogóle nie odezwali. Porażka ta firma brak kompetencji i odwagi do oddzwonienia że nie dostałem się jestem ciekaw ile tak osób porobili !!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aa

Hahaha lato sie zaczelo i znowu szaleja ciagle zle nie tak

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agart-Pro Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zakupów (branża B2B)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
AAAA

CIEKAWE DLACZEGO SZEF TEJ FIRMY ZATRUDNIA WSZYSTKIE KOLEZANKI [usunięte przez administratora]:))))) WALA RAZEM Z NIA TAKIE WAŁKI NA KASE ZE SZOK A ONA ZAWSZE JEST NA GORZE. CIEKAWE DLACZEGO JEJ TO UCHODZI? NIE MA TEJ OPINI TYLKO WE FIRMIE....OGOLNIE LASKA PORAZKA. PRACOWAŁEM TAM I WIEM JAKIE O NIEJ MAJA ZDANIE PRACOWNICY TEGO OBOZU PRACY....MASAKRA

JJ

DAMA NIE CIESZY SIE DOBRA OPINIA KLIENCI MAJA O NIEJ TEZ TAKIE ZDANIE CÓŻ... ZAPRACOWAŁA SOBIE NA TO... A PRACA W TEJ FIRMIE NIE JEST NAJGORSZA

P

SMIESZNE,BO NIE ODKRYLES AMERYKI. WSZYSCY TO WIEDZA.....NO ALE CÓZ.....KAZDY ROBI TO CO LUBI:)

AA

śmieszne

DR

skoro masz odwage pisać w tym temacie to może będziesz miał na tyle odwagi żeby sie podpisać ?

AA

Chyba Cię coś opuściło kolego jeszcze tak powalonej firmy nie widziałem [usunięte przez administratora]. NIE POLECAM NIKOMU

@AA

NIE POLECAM. Przedstawiciele to(usunięte przez administratora)kapuja na kierowcow do szefa. zwalaja na nich wine, za to, ze sami nie umia sprzedac towarow. oszukuja klientow, wciskaja stary towar lub kupe towaru jakiego nie zamawiali. klienci(usunięte przez administratora)na kierowce za bledy przestawicieli handlowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Agart-Pro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agart-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Agart-Pro Sp. z o.o.