Opinie o Döhler Sp. z o.o. w Mogielnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Döhler Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Döhler Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Döhler Sp. z o.o. w Mogielnica

Roman

Generalnie jak jesteś osoba myślącą to szkoda czasu na ten zakład. Kadra zarządzająca to ludzie którzy dostali się tam jedynie za to, że dobrze donosili na kolegów a ze nie maja szkoły i umiejętności będą się trzymać krzesełka za wszelką cenę, automatycznie eliminując zagrożenia wymyślając bzdurne opinie na temat podwładnych którzy w pewien sposób im zagrażają. Jak jesteś typem lizusa, który nie stwarza zagrożenia, to będziesz mógł się cieszyć tam praca przez wiele lat ale bez możliwości większego rozwoju. Atmosfera jest taka że każdy boi się ze sobą rozmawiać co jest konsekwencja ciągłej inwigilacji przez dyrektora i jego świtę wiernych poddanych.

Nelka
@asd

Pytanie ile nadgodzin się mieści w tej wypłacie, którą dostałeś? Wiadomo kasa jedno, ale ile czasu tu kosztowało? Sama pensja bez nadgodzin jest ok?

Jest ogłoszenie na operatora maszyn w przemyśle przetwórczym. Dali informacje że praca w zmiennych warunkach atmosferycznych bo są częste przejścia między halami. Dają ubranie robocze polar albo kurtkę czy trzeba się samemu zaopatrzyć?

asd Nowy wpis

dostajesz buty ochronne, spodnie, koszulki, bluzy, polary, kurtki, czapka z daszkiem oraz zimowa i dodatkowo okulary ochronne

yo Nowy wpis
@asd

A może będziesz wiedział coś na temat umów. No chyba, że ta kwestia jest zależna od stanowiska. Widziałem dosłownie przed momentem ofertę pracy dla automatyka. Napisali, że oferują umowę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony. Po jakim czasie pracy można spodziewać się umowy na stałe?

asd Nowy wpis
@yo

nie wiem czy jest jakaś różnica, natomiast ja na produkcji miałem 3 miesiące, potem bodajże rok i potem już na czas nieokreślony

Czy w Döhler Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Bogdan

Znalazłem ofertę pracy na magazyniera mroźni. Trzeba mieć uprawnienia UDT na wysoki skład. Rozumiem że przyjmują tylko z tym szkoleniem. A podczas pracy można sobie zrobić też inne uprawnienia Wysyłają na szkolenia czy trudno się o to doprosić?

A
@Bogdan

Musiz mieć kategorię II WJO. Bez tego ani rusz.

Aaaaaa
@Bogdan

Wysoki skład czyli po prostu kategoria 2 wjo. Normalne wózki widłowe. To jest mylące

@Roman

Czemu uważasz że nie ma możliwości większego rozwoju? Nie szkolą tu pracowników co jakiś czas? Czy o co chodzi? Jeszcze jestem ciekawa jak płacą tu teraz?

asd

Szkolenia są, czy są przydatne to kwestia podejścia. Znaczna część szkoleń jest po prostu zbędna. A co do płacy - na produkcji wiadomo nie ma szału i zawsze można byłoby dać więcej ;) Nadgodziny są wypłacane w setkach. Jeżeli kogoś nie ma to przychodzi za niego inny, czasem tez wypadają z grafiku. Przychodząc tutaj nie spodziewałem się aż takiej pierwszej wypłaty, jednak 10ego było miłe zaskoczenie. Ponadto jest sporo dodatków na święta itp. które też nie są małe. Atmosfera w zależności od działu, ja osobiście nie mam na co narzekać, jednak nie wiem jak to jest gdzie indziej.

Nelka
@asd

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Döhler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Logistyki?

Aplikowaliście na Magazynier w Döhler Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Super pracownik

Jak się pracuje w laboratorium . Jaka atmosfera tam jest ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Döhler Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Aaaaa

I tak i tak można

Małgorzata
@Aaaaa

A płatne jak są? Według KP czy może więcej? I czy często się zdarzają?

nadgodziny

Nadgodziny na produkcji płatne jako setki w każdym msc - to sa umowy o charakterze równoważnym. Biuro i osoby, które maja charakter zadaniowy moga odbierac wypracowane nadgodziny ale nikt nad nikim nie stoi aby siedziec po godzinach...

Marzena
@nadgodziny

Czyli co, praca w nadgodzinach rzadko się raczej zdarza? Czy może jak już jest to dla chętnych?

Roman

Mógłby ktoś napisać rzetelną opinie o tej firmie? Tzn. jaka atmosfera w pracy, jakie rzeczywiste zarobki itp.

Betelguese.
@Roman

Po pierwsze wypłata tzw setek za nadgodziny to kłamstwo. Po drugie do operowana wózkami widłowymi są wyznaczani pracownicy bez uprawnień. Zwracałem na to uwagę przełożonemu, bez reakcji. Nawał godzin 240 miesięcznie. Atmoswera w pracy jest okropna, niechęć starszych operatorów do przekazywania wiedzy jest ogólnie na porządku dziennym. Nie polecam omijać szerokim łukiem. Mówię o oddziale Tarczyn.

Lol
@Roman

Atmosfera masakra. Wszysxy wszystkich obgadują za plecami. O umowę na stałe ciężko jeśli kadrowa (którą już dawno powinni wywalić) cie nie lubi.

Aleksander
@Lol

Fajnie że wspomniałeś coś o atmosferze. Jestem też ciekaw jak oceniasz warunki płacowe w Döhler. Ile się tu zarobi? Są jakieś premie i dodatki? :)

Cinek
@Lol

Przy tej atmosferze pracy to nawet ukraincy nie chca tam pracować. Ogłoszenia w gazecie Jabłonka nawet im nie pomogą.Jeszcze trochę to będą szukać pracowników wśród Czeczenów albo jakiś tam Pakistańców.

Bleble
@Roman

Roman, przecież ty wiesz najlepiej co i jak.

Pracuję w tej firmie
@Lol

Ale brednie - widać, że ktoś z konkurencji :-D Umowy to umowy o pracę. najpierw praodawca oferuje um. o pracę na czas próbny (3msc), potem na rok (umow na czas okreslony), a potem na czas nieokreślony. Wszystkie są umowami o pracę. Kto nie wierzy niech przyjedzie pod zakład i zapyta pierwszego lepszego pracownika :-D Widać, że niektórzy to by chcieli dostać za nic na start kupe kasy i umowe na czas nieokreslony. Tak to nawet w złotych czasach w USA nie było. Pozdrowienia

@Cinek

:-) Dziwne... ja widzę, że jest ich sporo i chcą tu pracować.

Nowy człek

Jak pracuje się w ksiegowości w Jasienicy? Niedawno była tam oferta, teraz znów się pojawiła

Dziobak

Mogę wypowiedzieć się o dziale finalnym . Starszy operator wykonuje cała robote za kierownika , który siedzi na telefonie i tylko słychać wystaw etykiety przyjmij beczki. Ogólnie nie polecam . Szukasz pracy to szukaj dalej . Niektórzy myślą ,że są największymi bosami w tej firmie a tak naprawdę dzieli cie tylko jedno stanowisko.

Jakie wartości są cenione w Döhler Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Odpowiem pełnym zdaniem:w Dohler nie są cenione żadne wartości pozytywne.

Hanna
@Odpowiedź

No dobra ale jak rozumieć to pojęcie? Bo to jest wszystko i nic.

Alan

Czy trzeba znać języki aby podjąć prace w tej firmie?

Fillli
@Alan

Nie musisz znać języków ludzie po szkole zasadniczej kierownikami są wiec luz. Ważne abyś umiał dobrze nadawac. Łapią wszystkich do roboty wiec jak masz szkołe podstawową to jesteś gość.

Jabol
@Alan

Znasz jezyk szoszonów i to tobie wystarczy. Polowa kadry to i tak Ukraincy ,ktora i tak ma lepiej od zatrudnionego na okres próbny. Nie polecam grupy tarczyńskiej. Godzin narobisz (usunięte przez administratora) zarobisz

Jak wygląda obecnie praca na magazynie z uprawnieniami na wózki w Döhler Tarczyn? Atmosfera, zarobki, godziny? Proszę o jakieś info. Dzięki.

Izabela

Wiem, że w oferują: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie: pensja zasadnicza + 15% premii motywacyjnej + premia absencyjna oraz fundusz socjalny dla każdego pracownika już od pierwszych dni pracy i wiele innych. Nic natomiast nie wiem o tamtejszej atmosferze. A czy już dostałeś od nich propozycję pracy?

Daj sobie spokój, atmosfera jak z (usunięte przez administratora). W tej firmie nikt nie wie co to motywacja, masz być posłuszny. Teraz jeszcze szaleją z korona-paranoją

Ktoś
@Izabela

Nie ma to jak samemu sobie zadać pytanie i szybciutko w godzinkę odpowiedzieć. Pogratulować intelektu, chociaż kto tam pracuje to wie, że góra inteligencją nie grzeszy

Borys
@Izabela

Nie polecam pracownik stały jest że starą stawka od 3lat żeby ściągnąć nowego stawka wyższa a potem stoi.Fundusz socjalny do bani ze świadczeniami socjalnymi.Niektórzy kierownicy nie mając pojęcia o produkcji wymagają kokosów.Obiecywane zarobki to gruszki na wierzbie a rzeczywistość jest inna.

@Piotr

Mówisz, że szaleją z korona-paranoją- co masz przez to na myśli? Czy Dohler wprowadziło jakieś środki bezpieczeństwa i czy osoba z wirusem może liczyć na wypłatę, jeżeli przebywa na chorobowym? Jak to jest?

@Borys

OK, rozumiem, że szanse otrzymania podwyżki w Dohler są marne, a wypłata stała. Ale może chociaż konkurująca na rynku pracy? Powiecie coś więcej na ten temat?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Döhler Sp. z o.o.?

Johnny

Preferowany to umowa o pracę

@Johnny

Napisałeś, że preferowana forma umowy w Dohler, to umowa o pracę, a w rzeczywistości? Bo z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że nie jest to takie proste, żeby taką otrzymać.

Wiktoria

Jakimi projektami będę się zajmować na stanowisku Automatyk w Dohlerze? Powiedzcie mi co sądzicie o przełożonym, z którym miałabym bezpośrednio pracować- jaki jest jego styl zarządzania?

Krzysiek

Chciałbym dowiedzieć się, tak szczerze jak wygląda praca na dziale technicznym (głównie stanowisko automatyka). Chodzi mi czy jest to praca zmianowa, jeśli tak to jakie są to zmiany 8/12h czy od poniedziałku do piątku, czy są nocki i czy weekendy też są obowiązkowe? Mam zamiar aplikować dlatego będę wdzięczny za odpowiedź ;)

HR
@Krzysiek

@Krzysiek zachęcamy do zadawania pytań pod nr tel. osoby rekrutującej na to stanowisko 721-413-100, bądź mailowo: rekrutacja@doehler.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Döhler Sp. z o.o.?

Wojtek

Bardzo prosto. Jak jesteś znajomym to ci tworzą stanowisko i jedziesz. Albo jak dobrze lejesz wodę to też dasz radę.

Tytus

Mam wrażenie, że jak firma zaczyna się rozwijać to konkurencja zaczyna inspirować do oczerniania?

mixx

Może ktoś napisać jak wygląda sytuacja teraz na produkcji zarobki i atmosfera.

AAAANULKA

Polecam firma solidna tylko jak ktoś leser nie chce mu się pracować to negatywy wystawia.Wysyłajcie cv są przyjęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Döhler Sp. z o.o. - Mogielnica

• Jak się pracuje w Döhler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Döhler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Döhler Sp. z o.o.?

Döhler Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kozietuły Nowe 66 J
    05-640 Mogielnica