Döhler Polska Sp. z o.o.

Kozietuły Nowe

Opinie o Döhler Polska Sp. z o.o.

Jabłko wiśnia truskawka

Praca nie jest zła.Troche konfidentów robiących zdjęcia ale ogólnie da się pracować.Zarobki średnie ale do warszawskich jeszcze daleko..Minimalna pensja 2500 brutto.Przy dobrych znajomościach można zarobić ponad 4000 netto na produk .Po znajomości można zagrzać dobrą posadke jak większość ludzi lepiej zarabiających w tej firmie.

Anonim

Super praca super ludzie, polecam

Jak wyglądają benefity w firmie Döhler Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Döhler Polska Sp. z o.o. - Kozietuły Nowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Döhler Polska Sp. z o.o.