Rona Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Rona Polska Sp. z o.o.

Paulina

Widzę. że @zainteresowany nie chciał uczestniczyć w dyskusji na temat procesu rekrutacyjnego. Czy w takim razie może ktoś odnieść się do tego tematu? Na czym powinien skupić się potencjalny pracownik Rona Polska podczas przygotowania do rozmowy o pracę?

Paulina

@Zainteresowany, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Kioskarz który ma go dość

Dlaczego vanseler co pracuje w ronie i jeżdzi po nowej hucie w krakowie sprzedaje fajki konkurencji barton i inne z auta , auta sa firmy rona ! Gość jest tak beszczelny że wciska towar konkurencji bo mu chyba wiecej placa ! A gdzie jest kadra kierownicza firmy rona ???? że nie sprawdzają co dany delikwent ma na aucie !! to rozkłada firmę od środka !!

ajajaj

Świetnie, że jest umowa o pracę @ofend, ale skoro dorzucają odpowiednie prowizje do zarobków, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Przecież o dobre stawki teraz trudno, a i tak jest na pewno szansa na odpowiednie benefity socjalne.

Zainteresowany

Dzięki, dobrze że ktoś szybko w miarę odpowiedział. A wiadomo mniej więcej jakieś wysokości wynagrodzenie?, pytali się ile ja bym oczekiwał, a nie ile oni oferuję. I czy oni mają vansellerów czy tez przedstawicieli jak inne firmy tytoniowe że mają auto osobowe kombi i "dbają" o wizerunek produktó na punktahc sprzedaży itp?

Zainteresowany

Byłem na rozmowie o pracę, po wcześniejszym opiniach mogę stwierdzić że firma rozwojowa, umowa o pracę i samochód służbowy tylko że coś typu Ducato, czy ktoś już zaczął u nich pracę czy po prostu oni startują od zera na tego typu pracy jak BAT?

dghg
@Zainteresowany 13.11.2015 21:29

vanselling od zera

dobry

pracuje się dobrze. jeśli wykonujesz swoje obowiązki, to po odliczeniu kosztów masz jakieś 3500 na rękę (na działalności)

osoba zainteresowana

[usunięte przez moderatora]Jeżeli ktoś narzeka na pracę w tej firmie to chyba nie wie co mówi. Dla tych co piszą o złych warunkach i umowach - chyba nie zrozumieliście znaczenia słowa szacunek.Nie chce powiedzieć ,że firma jest ideałem - w każdej firmie są plusy i minusy.

do wydojenia

powiem tak zarobic to tam (posredniczy w zatrudnieniu Respect) najlepiej mozna na miesiecznym wypowiedzeniu :) jako ze placa 14 netto od wizyty a w umowie nie ma slowa (pewnie juz jest jak ich wydoilem z kasy) o max ilosci wizyt dziennie (co probowali wymusic jak i wiele innych rzeczy) - to sobie policzcie ile za 30 wizyt x 14 netto x 20 dni mozna bylo od jeleni wyrwac :) najlepsza forma to umowa zlecenie z nimi (ale kategorycznie zazyczcie sobie dokladny teren dzialania na umowie - tym bardziej ze paliwo to tylko twoj koszt ) gdyz jak chesz przejsc na dzialalnosc to nagle zycza sobie zebys wszedl na vat (o czym tez nie bylo mowy wczesniej) - ale chodzi zapewne o to zebys przypadkiem nie zarabial wiecej niz twoj przelozony lub starzy pracownicy :) reasumujac standardy takie jak ludzie tam zatrudnieni (odpady z nieistniejacych juz firm tytowniowych) - na poczatku w miare ale za chwile juz sie zaczyna kombinacja jak cie na kase wykrecic (na szczescie umowa nieprecyzyjna - pisana jak przez dziecko - wiec mieli male szanse), [usunięte przez moderatora] zenada na maxa

niedoceniony

słuchaj gosciu nie wiem na jakim terenie pracowałes i kto toba zarzadzal powiem tylko tyle ze chyba nigdy nie pracowałes w normalnej firmie to co proponuje rona to jest k.... smiech na sali wlasny zus wlasne paliwo i walsny podatek zeby sprzedawac taki lipny towar? zacznij sie szanowac kolego To jest dobra rada

Andrewem

[usunięte przez moderatora] Atmosfera pracy jest fenomenalna, zespół zgrany i wynagrodzenia adekwatne do włożonego wysiłku. Jeśli ktoś ściemnia to niech się nie dziwi, że wylatuje. Zdecydowanie polecam firmę i wierzę, że dalej będzie się tak intensywnie rozwijać.

bez sznas

to nic innego tylko vanseling. wlasna dzialanosc, wlasny samochod i [usunięte przez moderatora] kilkanascie godzin. pilnuja na kazdym kroku

przemo

w ronie pracuja ci którzy poodpadali z innych firm tytoniowych. ale jest tak samo jak wszedzie, na poczatku fajnie a potem syfff. nie polecam pracy w firmie tytoniowej

Zostaw opinię o Rona Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rona Polska Sp. z o.o.