Coneco-Bce Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Coneco-Bce Sp. z o.o.

GOBIRED

Firma jest do bani.Bylem wiertaczem,a szczegulnie pan ( usunięte przez administratora )

Geolog

Nie ma ofert pracy, bo zlecają prywatnym osobą, a potem im nie płacą. Zlecają e-mailem, nie chcą pisać umowy. A potem wypłaty brak. Po wykonanej pracy osoba do kontaktu zmienia numer telefonu, a sekretarka w biurze odkłada telefon jak ktoś pyta o pieniądze.

Geolog

UWAGA, oszuści, nie płacą za wykonaną pracę. Brak kontaktu od roku! Pan prezes nie odbiera telefonów, odkłada słychawkę w przypadku próby kontaktu.

Zostaw opinię o Coneco-Bce Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coneco-Bce Sp. z o.o.