Opinie o Alcor Business Partner Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alcor Business Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alcor Business Partner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alcor Business Partner Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Alcor Business Partner Sp. z o.o.?

Michal Nowy wpis

Polecam. Super firma

Aluś Nowy wpis

Nie polecam i przestrzegam każdego kto będzie chciał aplikować do tej firemki. Wynagrodzenia są śmiesznie małe, ustalenia z właścicielem co do jakiejkolwiek ścieżki kariery nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości. Poza tym firma ma poważne problemy finansowe wiec ciekawy jestem ile jeszcze wytrwa na rynku.

Daria Nowy wpis

@michal to dlaczego zrezygnowales?

Aplikowałeś do firmy Alcor Business Partner Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Michal

Polecam to miejsce, nie pracuje już ponad 2 lata w Alcorze, ale szczerze żałuję że postanowiłem odejść. Atmosfera była super w porównaniu do tego co teraz mam w robocie. No i co najważniejsze kasą zawsze była na czas i nigdy nie było problemu z urlopem. Trochę dziwią mnie inne opinie zamiesszone na forum.

Igor

Jest tak dobrze w firmie, że nie chce się nikomu pisać? Mam nadzieję, że uda mi się dostać do pracy? Teraz firmy szukają fachowców a ja mam doświadczenie.

Magdalena

Musze sie nie zgodzic z poprzednikami akurat wspaniala firma. Dzieki personelowi ktory zasuwa za male pieniadze 1800zl to malo w porowaniu do obrotow. Mi osobiscie dana dodatkowe obowiazki bo grafik poszedl na urlop wieczny. Tzn odszedl i po kilku zwolnieniach nie powrocil. Za to ja musialam zasuwac na wysylce, na allegro, na obsludze i miec wygorowany plan sprzedazy w porownaniu do leni ktorzy woleli siedziec w necie lub czytac ksiazki i mieli wszystko gdzie bo prace otrzymali po znajomosci. To sa znajomi z jednego podworka z Bemowa. Nie pracowalo mi sie milo. Przyszla depresja wiec odeszlam. Ale moje pierwsze zwolnienie odrazu zaprowadzilo mnie na komisje lekarska bo pracodawca watpil w prawdziwosc zwolnienia. Moja psychitra znana i szanowana z 15 letnim stazem powiedziala ze pierwszy raz sie zdazylo zeby odrazu pierwsze zwolnienie bylo podwazane. A tak naprawde nie uplynelo 10 dni z 14 na zwolnieniu a ja juz mialam list z Zus. Oczywiscie komisja lekarska uznala zasadnosc mojego zwolnienia. Dlatego pozostaje sie zastanowic bo wiele osob nie zostawia opinii a napewno ja podziela jako firme w ktorej trzeba miec mocne jaja. Duzo kobiet pracuje. Czy sa dobre czy nie to nie mi oceniac. Mnie zaskakiwalo brak taktu z obu stron wlascicieli. Poniewaz ja mam prawo sie mylic i nie wiedziec ale oni nie. Poza tym presja donoszenia na innych. Dziwne insynuacje i podwazanie kompetencji. Bylam zalewana iloscia maili ktore nic nie wprowadzaly a ze nie naleze do osob ktore dostosowuja sie do presji to bylam na dywaniku. Maile pan Alek wysylam nawet o 6 rano w niedziele. Zaskakiwalo mnie ze mlode roczne moze malzenstwo nie cieszy sie soba ale pracuje w tym czasie. Oczywiscie osoby pracujace w oddzialach mily spokoj bo zrobili co mieli i mogli siedziec w necie. A ja biedny rzuczek nauczylam sie ogladajac strony o motornizacji i sluchajac klientow. To wspominam dobrze. Wzbogacilam swoja wiedze. Mam nadzieje ze znajda sie idealnie pracownicy ktorzy spelnia wymagania firmy i moze cos ulepsza. Bo strona internetowa nie zmienila sie od 10 lat. Z drugiej po co zmieniac cos jak dziala. Wiem ze Pan prezes posiada ojca o wyjatkowej sknerosci (ktory ma male biuro podrozy dla szkol) dlatego widac takie postepowanie w soso7nku z podwadnymi. Przeniesiony model. Zycze im duza pieniadzy aby mogli wyjechac na odludna wyspe i relaxowac sie. Tak aby sie nie meczyli i innych w pracy.

ala

Popieram w 100% w takich sprawach nie powinno być przyzwolenia na takie traktowanie! Każdy ma równie prawa i kobiety powinny dostać takie samo wynagrodzenie jak mężczyźni mam nadzieje, że pilnuje się tego tutaj

sama prawda

ten cały olus to niezły cwaniaczek hehe

marcin

Nie polecam. Pracowałem tam przez pewien czas. Zero możliwości rozwoju i bardzo słabe zarobki w porównaniu do obowiązków.

iiii

Nie to żebym się w jakiś sposób czepiał, ale bardziej chętnie widziani są mężczyźni przy tego typu pracach nie sądzicie? W żaden sposób nie chcę być szowinistą ale czasami ludzie na panienki w serwisach patrzą z wielkim politowaniem i informacje jakie od nich otrzymują bardzo często biorą z przymrużeniem oka.

kobieta=człowiek
@iiii

Co to znaczy: "bardziej chętnie widziani są mężczyźni przy tego typu pracach". Może raczej osobnicy o wybitnie stereotypowych poglądach wierzą, że tylko mężczyzna może znać się na olejach? Kiedyś wierzono, że kobieta nie może studiować, prowadzić samochodu, firmy, zostać lekarzem, prawnikiem czy profesorem uniwersyteckim. I co? Jakoś może. Tym bardziej może się znać na olejach! Już sam fakt, że piszesz: "panienki w serwisach". Piszesz też "chłopaczki w serwisach"? Może nie chcesz być szowinistą, ale jesteś. Oby Twojej córki/żony/matki/siostry nigdy nikt nie potraktował tak, jak ty traktujesz kobiety.

alek

Szefowa a raczej dziewczynka ze wsi która przyjechała do Warszawy, obecnie zona właściciela (jest od niego o 10 lat młodsza :) ) nie ma ani trochę szacunku do ludzi nawet od 30 lat od siebie starszych. nie polecam tej firmy!

Maciek

Nie polecam tej firmy zarobki beznadziejne i brak szacunku ze strony wlasciciela.

mmmmiii

powiem tylko tyle, kończąc "piekna współpracę" zostawiłam tu swój wpis-który dziwnym zbiegiem okoliczności zniknął stąd..jesli nic się nie zmieniło to fimry nie polceam, kiepskie zarobki,atmosfera na Okęciu beznadziejna przynajmniej w "siedzibie"..Pani szefowa powinna duużo się nauczyc o szacunku

głucho

no widzę, że to co napisał korok nie wywołało jakiegoś wielkiego odzewu powiem wam szczerze, ze chcialbym miec cos konkretniejszego tutaj napisane nim sie zdecyduje napisac do firmy i jakos uda sie mi na tym zyskac - mam ostatnio takiego peszka z tym wszystkim . nie wiem co zrobic zeby zarobic wreszcie jakies godziwe pieniadze

Maja

Zadziwiające, że negatywne komentarza są stale usuwane. Brakuje wielu wpisów. Czyżby Pani M maczała w tym palce.

Mroźny MIś

Żenada to słowo ciśnie mi się na usta - najlepszą rekomendacja dla tej firemki, jest rotacja wśród pracowników :).

ET TEQUITO

Nie polecam tej firmy. Marne zarobki a atmosfera jeszcze gorsza.

Alek

Marne, jak na obroty.

marta

a jakie zarobki????ide tam na rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac?

Zostaw merytoryczną opinię o Alcor Business Partner Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alcor Business Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alcor Business Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alcor Business Partner Sp. z o.o.?

Alcor Business Partner Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Strzykulska 8
    05-850 Warszawa
  • NIP: 5222900965 KRS: 0000312011

Alcor Business Partner Sp. z o.o.