Norbert Dentressangle - ND Logistics

Rzeszów

Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics

Bartosz

Czy coś dzieje się w firmie? Zupełnie nie piszecie bo jest tak dobrze i nie ma powodu? Może warto aplikować do firmy? Słyszałem sporo dobrego o nich.

Dom

Cześć jak tutaj mają się sprawy z ogłoszeniami o pracę?

piotruś

na razie ja nie widziałem od nich ciekawych ogłoszeń, wiec nie wiem moze coś Cię zainteresuje na co ja nawet nie spojrze, różnie to wygląda moim zdaniem, wiec też dobrze by było jakbyście napisali na jakie stanowisko byście aplikowali to by bardzo pomogło, bo firma ogólnie działą w branzy logistycznej.

mops

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Norbert Polska Sp. z o.o. i warto zajrzeć. Firma ND Polska, należy do Grupy NORBERT DENTRESSANGLE – to europejski lider w branży logistyki i transportu. Ś... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5727690?keywords=&region=

gość

jak wygląda proces rekrutacji? można się np. dostać bez doświadczenia?

Snajper

Omijajcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka! Nic dobrego was tu nie zastanie, kariery też tu nie zrobicie jeśli nie macie nikogo znajomego. Banda nieudaczników kurczowo trzymających się swoich zapierdziałych stołków. Każdy patrzy żeby kogoś podpieprzyć i zdobyć szacunek u swojego (dyrektora). Konfidencja na najwyższym poziomie.

xxx

Jak masz jakiegoś znajomego który cię poleci to na maszynę może cię przyjmą, na wyższe stanowiska to tylko i wyłącznie z polecenia dyrektorów... Ogólnie praca spokojna i atmosfera też nawet ok

ian

Nie wiece na jakie stanowiska szuka Norbert Polska do pracy, bo na stronie maja formularz aplikacyjny, ale ofert brak.

Kręcina

A co to za jakaś opcja z 50 wpisami? Czyżby właściciel własnoręcznie podbijał sobie gwiazdki na goworku?

kob

Beznadzieja. Wszystkim i wszystkimi rządzi Ryszard M. ma ich w swojej wielkiej garści.

laluhaha - 2011-08-16 05:52:04 Jaka cisza nikt nie ma nic do powiedzenia czy ta firma jeszcze działa??? Czy już wszyscy się ewakuowali. cisza przed podwyszkami... heee JAKOŚĆ puki nie pilne! ale gdzie tak niejest!!!!

laluhaha

A bardziej szczegółowo to mowa o ankiecie którą uzupełnił 50razy ( usunięte przez administratora ) czyżby bał się prawdziwych wyników a one nie były najlepsze!!!! Prawda boli :)

matematyk

No jasne a teraz magiczene 50 wpisów. Oczywiście same superlatywy. Dla wtajemniczonych cyfra 50 nie będzie żadnym zaskoczeniem..

przemo

A co wy tam wiecie, wcale nie jest tak źle. Marudzić tylko potraficie weździe się ludzie do roboty a nie tylko glupoty po forach wypisujcie.Eusebius burge

pracuś

wujek
@pracuś 24.02.2011 06:26
Ale się ubawiłem, w końcu ktoś prawde o firmie napisał polece strone swoim kolegą w pracy. Teraz to się zaczną jaja....

Kolego, w tym przypadku nie mówi się 'kolegą' tylko 'kolegom'.

wskowiec

Kiedyś na początku staralem się do tej firmy. Niestety - stety nie udało się, jestem nadal tu dzie jestem i dziękuję ..... wiadomo komu. Jak teraz słyszę co sie dzieje w tej firmie to rece opadają. Ale może to tylko plotki. Choć w każdej plotce trochę prawdy. Coś mi się wydaje, że po hucznym początku może być cichy koniec. Mimo wszystko życzę wszystkim pracownikom NP dużo szczęścia. Ja zostaję w swojej firmie - może i moloch ale pewny.

nico

A ja wam mówię z daleka ( usunięte przez administratora )

Nie narzekajcie wszędzie są pseudo kierownicy nie tylko uwas. Ale swoje wiem i zostaje tu gdzie jestem bo u was nikt nie zna dnia ani godziny.

Zostaw opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics