Opinie o Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach w Kłomnice Nieznanicka 57

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach w Kłomnice Nieznanicka 57

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Lidia Nowy wpis

Z tego, co piszecie to ta firma Waszym zdaniem to dramat. Podobno składają obietnice bez pokrycia. Może ktoś podać przykłady takich obietnic ?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam, Czy ktoś coś może napisać na temat pracy jaki handlowiec w tej firmie? Wiem że jest powiązana z X-kom i same superlatywy na rozmowie obiecują..... Dziękuje i pozdrawiam.

Kazik Nowy wpis

Nikomu nie życzę tam trafić do pracy. Każdy z pracowników jakby mógł to utopiłby drugiego w łyżce wody. Osoba decydująca w firmie prawie się nie pojawia, a jak już jest to po godzinach pracy pracowników. Wiele obietnic bez pokrycia z jego strony . Pracownicy produkcyjni ciągle mają pomniejszane wypłaty. Warunki ich pracy wołają o pomstę do nieba. W biurze wcale nie lepiej - bród, smród i myszy.

Darek Nowy wpis

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Energetyczny ds. OZE
Kłomnice
Columbus Elite S.A.
(137 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Robert81

Proszę napisać jakie są stawki na produkcji po zmianie prezesa. Warto spróbować tam pracować. I czy ogólnie jest ciężko?

anonymous
@Robert81

Takie tematy uzgadniane są indywidualnie i uzależnione od danego stanowiska na produkcji.

nika1577

DRAMAT!!! Rozpadająca się rudera bez szyldu i nawet bez nr.ulicy,niczym groza z głębokiego PRL-u,w środku smród i brud,sekretarka członka zarządu w wieku mojej babci,a "członek zarządu" biorę to w cudzysłów ponieważ prezencja jego to masakra starszy dziadzio, gumofilce sponie dziurawe na agrafkę polar brudny w kratę,i taki Pan przyjmuję kandydatów do pracy na kierownika,wspaniałe slogany wyczytane pewnie z internetu ,a rzeczywistość skrzeczy,szkoda czasu i pieniędzy na dojazd do tej "firemki".....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach - Kłomnice

Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. W Kłomnicach