Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o.

Kłomnice

Opinie o Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o.

nika1577

DRAMAT!!! Rozpadająca się rudera bez szyldu i nawet bez nr.ulicy,niczym groza z głębokiego PRL-u,w środku smród i brud,sekretarka członka zarządu w wieku mojej babci,a "członek zarządu" biorę to w cudzysłów ponieważ prezencja jego to masakra starszy dziadzio, gumofilce sponie dziurawe na agrafkę polar brudny w kratę,i taki Pan przyjmuję kandydatów do pracy na kierownika,wspaniałe slogany wyczytane pewnie z internetu ,a rzeczywistość skrzeczy,szkoda czasu i pieniędzy na dojazd do tej "firemki".....

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. - Kłomnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o.