Arte-Metal Style Polska Sp. z o.o.

Arte-Metal Style Polska Sp. z o.o.

Opinie o Arte-Metal Style Polska Sp. z o.o.

Czy atmosfera w firmie Arte Metal Style Polska Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

BedoLdoY
@admin 10.08.2015 06:57

Pieniadze jakie oferuje ta firma sa super.Szef stary Włoch nie jest chytry. Jesli chodzi o atmosfere....Tragedia Niby Cie lubia niby pomagaja,ale kazdy Twoj blad jestjest szeroko komentowany w obecnosci szefa. Wiekszosc ludzi pracujacych w tej firmie ma staz +15lat.Naprawde znaja sie na tym co robia,ale od nowego pracownika oczekuja chyba tego samego.przy ilosci tego asortymentu sie nie da Odradzam Wielki -

Zostaw opinię o Arte-Metal Style Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arte-Metal Style Polska Sp. z o.o.