Opinie o Florabo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Florabo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Florabo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Florabo Sp. z o.o. w Warszawa

były pracownik Nowy wpis

brak benefitów pozapłacowych - opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, szkoleń. wynagrodzenia bardzo często wypłacane z opóźnieniem. firma chaotyczna, brak odpowiedzialnej osoby zarządzającej. wszyscy robią wszystko, brak struktury organizacji.

były pracownik Nowy wpis

stanowczo nie polecam, brak płatnych nadgodzin, praca po kilkanaście godzin, brak przerwy na jedzenie, brak wypłaty na czas, stawka 18 zł nie jest adekwatna do ilości wykonywanej pracy ale na to się godziłem i ok, (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis
@były pracownik

Skoro nadgodziny niepłatne, to po co je robicie? ;p Admin niestety resztę Twojej opinii ukrył, możesz jeszcze raz w delikatniejszy sposób opisać co tam nastukałeś na klawiaturze? I serio brak przerw na jedzenie? To co, jecie podczas pracy tak?

Były pracownik 3 Nowy wpis
@Renata

Nadgodziny w tej "firmie" są dlatego że dostajesz ogrom zadań których nikt nie jest w stanie wykonać w czasie 8 godzin, jeśli tego nie zrobisz to robota się nawarstwia, jest wiecznie za mało pracowników.

Grzegorz

Cześć. Chcę dowiedzieć się, ile aktualnie w okresie, gdzie pandemia powoli się kończy można zarobić za pracę w firmie Florabo? Jest to dosyć istotna dla mnie informacja, dlatego chcę zachęcić do tego, aby mi odpowiedzieć. Liczę, że znajdę tu po prostu chętną na to osobę.

Flo
@Grzegorz

18 zł na umowę zlecenie. Nadgodziny jak najbardziej ????

Były pracownik 2

Zgadzam się z przedmówcami. Na pozór wszystko wygląda fajnie, a w rezultacie nie doceniają tylko wykorzystują ludzi. Dużo obiecują i na tym się kończy. Słowa bez pokrycia. Mnóstwo pracy i brak wynagrodzenia za nadgodziny. Przynieś, podaj, pozamiataj i podziękuj.

Flo
@Były pracownik 2

Całkiem się zgadzam!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Florabo Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Serwisant roślinności?

Ogolem praca jak praca. Bez szalu. Zdarzalo sie pracowac w lepszych i w gorszych warunkach. Wynagrodzenie przecietne, brak platnych nadgodzin, problemy z odbieraniem wolnego. Umowa o prace to marzenie scietej glowy. Ale za to sporo mozna bylo sie nauczyc i ekipa znosna

@.

Mówisz, że można się tu sporo nauczyć. Jakie kursy i szkolenia są oferowane pracownikom Florabo? Powiedz coś więcej na ten temat, ciekawi mnie ta sprawa.

Nie polecam tej firmy( jeżeli tak to można nazwać). Szkoda czasu i energii.

Miliony Escobara

Olimp się sypie. Szukają kolejnych naiwnych do pracy. Szanowni Państwo(usunięte przez administratora) Jaki rozwój? Jaka grupa fajnych ludzi? Tych fajnych to już nie ma. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Florabo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Florabo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Florabo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Florabo Sp. z o.o.?

Florabo Sp. z o.o.
  • Ludwika Rydygiera 8 lok. 6B