Siberic Polska Sp. z o.o.

Opinie o Siberic Polska Sp. z o.o.

Mań

Wiesz co, ja @maurycy akurat to wiem, ale te szkolenia to jest absolutny hit, jedna z najfajniejszch rzeczy jakie mozna sobie wymarzyć, po prostu sztosik, ja wiem że to się tak mówi, że powinny być wszedzie, ale mało firm to wprowadza, a Siberic Polska Sp. z o.o. tak

złotnik

Witam,co mogę powiedzieć o tej firmie,praca pffff zwykła ściema,idzie pospać po sobocie i (usunięte przez moderatora) niedzieli na komorach,a tak ogólnie to się kręci ,pozdrawiam\\\\\\\"złotnik\\\\\\\"

fabise

to że wszystcy mają laptopy w sibericu nie znaczy że umią pisać najlepszy jest (usunięte przez moderatora)

orzeł

nie jest tam tak cudnie są (usunięte przez moderatora) i reszta z woli którzy potrafią zniszczyc psyche pozdrawiam.

Zostaw opinię o Siberic Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siberic Polska Sp. z o.o.