Opinie o Annex Sp. z o.o. w Kraśnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Annex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Annex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Annex Sp. z o.o. w Kraśnik

Krzy. Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś, i widzę po komentarzach że nic się nie zmienia. Jak było tak jest dalej. Ludzie opamiętajcie się, nie pracujcie u takich ludzi którzy was nie szanują!

Były pracownik Nowy wpis

No dobrze, czas na moją opinię firmy. Zacznijmy od początku. Firma zatrudnia pracowników do pracy na magazynie, jak i dostarczania ich materiałów do klienta na różnych trasach. Przy skierowaniu na badania do pracy na karcie widnieje funkcja "kierowca-magazynier" i wyszczególnione wszystkie szkodliwe warunki, podpisując umowę z firmą nie masz już funkcji "kierowca-magazynier" tylko "magazynier" Po zapytaniu dlaczego szef odpowiedział, że "u mnie nie ma funkcji kierowca-magazynier. Kombinowane, śmierdzi na kilometr... Jest 21 wiek i każdy magazyn z którym się spotkałem ma jakiś system, który ułatwia pracę i szybkie znalezienie jakiegoś towaru, niestety nie tutaj... Na magazynie jest 30 tys pozycji, musisz wiedzieć gdzie co leży, nikt Cię tego nie nauczy, jeśli sam nie zapamiętasz. Podejmując funkcję "kierowca magazynier" za którą dostajesz najniższą krajową musisz złożyć dane zamówienie według WZ, spakować, załadować i wnieść do klienta (niezależnie czy to 3/4 piętro, a windy brak) Ciężka chemia, papier xero, to wszystko bardzo źle działa na kręgosłup. Gdyby jeszcze pieniądze były większe, to rozumiem ale najniższa krajowa? Co może zrobić osoba za najniższą krajową? Przeżyć od 1 do 1 modląc się, żeby nie wyskoczyły jakieś nieprzewidziane wydatki ? Tutaj więcej nie zarobisz... Czasami wymuszone nadgodziny (niepłatne) (odbierasz w dniach wolnych lub możesz wcześniej zerwać się z pracy) bo np koniec miesiąca i muszą zgadzać się tabelki, nie zostaniesz to problem. Kablowanie jeden na drugiego. Tak robi zgrana ekipa w pracy ? Pomijając to wszystko przejdę trochę dalej. Bezpośrednio z klientem współpracują dziewczyny, które siedzą w biurze, one sprzedają i wypisują WZ. Wszystko było by w porządku, gdyby zaczęły bardziej szanować i zwracać uwagę na pracowników i dostawców i nie traktować ich przedmiotowo. Krzyk jedynej Pani o Imieniu Renata jest na porządku dziennym, ona nie potrafi się z nikim inaczej dogadać, Agnieszka i Agata mają Cię gdzieś, bo są członkami zarządu, do reszty nic nie mam. Ponadto na umowie widnieje "premia uznaniowa" o której rzadko kto słyszał i miał ją na koncie, a jeśli już tak to 150 zł. Żaden pracownik nie powinien oczekiwać premi świątecznej, bo to dobra wola pracodawcy ale 100 zł, bo jestem krótko a reszta po 200 zł, co to za faworyzowanie? Premia Świąteczna powinna być dawana każdemu po równo... Jeśli chodzi o auta to firma nie ma złych samochodów, bo starają się o nowe samochody, także tutaj na plus. Ponadto obowiązkowa sobota, raz na jakiś czas, oczywiście odbiór dnia wolnego, żeby nikt nikomu nie musiał płacić, a jak nie będzie dużo roboty to pójdziesz na wolne,a jak jest zapier**l to o wolne nie pytaj. Ogólnie duża rotacja pracownicza. Z wypłatami nie ma problemu, są na czas. Klienci nauczeni wygody, czyli "a może Pan ten papier postawić tam w rogu żeby nie przeszkadzało?" Żaden dostawca nie powinien tak robić... Dostawa tylko za drzwi, reszta leży po stronie nabywcy. Dostając świadectwo pracy, mimo tego że pracowałem jako kierowca dalej stanowisko "magazynier" ???? Sumując: Stres, mała płaca, wysiłek fizyczny, bałagan na magazynie. Jeśli masz większe priorytety to lepiej tam nie idź ????

Lidia Nowy wpis

Co do tej pensji to pewnie jest to wiadomo już na rozmowie kwalifikacyjnej że taka oferują - dobrze myślę? Czy w takim razie jeśli nie odpowiada ona jest możliwość negocjowania stawki? Czy każdy ma taką samą?

były pracownik Nowy wpis
@Lidia

Dokładnie nie wiem, czy jest możliwość negocjacji stawki, raczej nie. Chyba, że pracodawcy zależy na Tobie, to wtedy. Ale tutaj nikomu na pracowniku nie zależy.

Karol

Jakie są pozytywne strony tej firmy ?

@Karol

Nie ma

Julia

A co jeśli tych przymusowych nadgodzin o których piszecie się nie może robić? Trzeba się pożegnać z pracą czy jak już ktoś faktycznie nie może to są w stanie zrozumieć?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Annex Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Andże

Szczerze odradzam ten (usunięte przez administratora). Przymusowe nadgodziny, szykany, atmosfera wzajemnego kablowania, kary finansowe itp. A i jeszcze nie wspomniałam o kierowniczce poje...nej!

Patrycja

Jakie są zmiany w Annex Sp. z o.o.? Czy w nocy też się pracuje? Jak to wygląda dokładnie? Mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto pracował w tej firmie i wyrazić także swoją opinię o pracodawcy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

nafgolq

hamid, odnośnie annexu warto się zastanowić czy nie ogarnąć jakiegoś stażu - jeżęli nie masz doświadczenia. Nie będzeisz związany z firmą a zawsze czegoś się człowiek nauczy. Chyba że potem zaproponują normalną pracę.

wie

Annex = jedna z najbardziej niekompetentnych firm zajmujących się zaopatrzeniem biur. Teraz po komentarzach widzę dlaczego. Gdy kierownictwo nie szanuje pracownika kończy się to niechęcią tegoż to pracownika do firmy, co odbija się to na firmie. Nie polecam współpracy z tą firmą i przestrzegam wszystkich przyszłych i obecnych kontrahentów przed tą firmą

andrzej_w

Kołczewski to swój chłop! W Annexie rządzi kierowniczka- Agata, która daje mu (usunięte przez administratora) On daje się jej manipulować. Chcesz stracić zdrowie psychofizyczne??? To idź do Annexu. Praca wygląda tak: harówka w mrozie przez 10 godzin dziennie nieraz, darmowe nadgodziny, dyżury nocne-bezalkoholowe na wypadek włączenia alarmu, odwożenie żony szefa po pracy do domu, weekend majowy pracujący (plewienie ogródka, sprzątanie, remanent), kierowniczka zostaje dłużej=wszyscy zostają=nie zostaniesz, to masz dywanik nazajurz. NIE IDŹCIE DO ANNEXU!!! To chora firma pełna intryg, układów i niedomówień+psie pieniądze.

Gol

Pracowałem tam kiedyś. Na szczęście mam to już za sobą. Nie polecam tego pracodawcy. No chyba, że interesuję Cię praca za ochłapy i to jeszcze w ciągłym stresie. Oczywiście darmowe nadgodziny i soboty, żebyś się nie zanudził w domu - ot taka pańszczyzna. A nad sobą masz samych "specjalistów" którzy nigdy się nie mylą.

ad

niestety to prawda.

grzechu

Praca w annexie jest podobna do pracy w cegielni. Idzie się tam, gdy nie ma się większego wyboru. Chociaż praca w cegielni nie męczy psychicznie. Pracowałem kiedyś w tej firmie. Jeśli ktoś szuka pracy i ma inne możliwości niż praca w tej firmie to proponuje skorzystać z innej propozycji pracy. Niestety takie coś jak premia czy zapłata za nadgodziny możemy pomarzyć. Człowiek jest wykorzystywany i niestety nie ma za to najmniejszego słowa dziękuję. Niestety nie miło wspominam prace w tej firmie.

Witek

Ja tam pracuję 4 miesiące i w pełni popieram!

Zostaw merytoryczną opinię o Annex Sp. z o.o. - Kraśnik

• Jak się pracuje w Annex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Annex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Annex Sp. z o.o.?

Annex Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Piaskowa 28 lok. 118
    23-200 Kraśnik