Annex Sp. z o.o.

Kraśnik

Opinie o Annex Sp. z o.o.

Oceniacz

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Może sami nie potraficie dobrze pracować i stąd to niezadowoleni?

Andże

Szczerze odradzam ten (usunięte przez administratora). Przymusowe nadgodziny, szykany, atmosfera wzajemnego kablowania, kary finansowe itp. A i jeszcze nie wspomniałam o kierowniczce poje...nej!

Patrycja

Jakie są zmiany w Annex Sp. z o.o.? Czy w nocy też się pracuje? Jak to wygląda dokładnie? Mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto pracował w tej firmie i wyrazić także swoją opinię o pracodawcy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

Szukasz pracy?

nafgolq

hamid, odnośnie annexu warto się zastanowić czy nie ogarnąć jakiegoś stażu - jeżęli nie masz doświadczenia. Nie będzeisz związany z firmą a zawsze czegoś się człowiek nauczy. Chyba że potem zaproponują normalną pracę.

wie

Annex = jedna z najbardziej niekompetentnych firm zajmujących się zaopatrzeniem biur. Teraz po komentarzach widzę dlaczego. Gdy kierownictwo nie szanuje pracownika kończy się to niechęcią tegoż to pracownika do firmy, co odbija się to na firmie. Nie polecam współpracy z tą firmą i przestrzegam wszystkich przyszłych i obecnych kontrahentów przed tą firmą

andrzej_w

Kołczewski to swój chłop! W Annexie rządzi kierowniczka- Agata, która daje mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] On daje się jej manipulować. Chcesz stracić zdrowie psychofizyczne??? To idź do Annexu. Praca wygląda tak: harówka w mrozie przez 10 godzin dziennie nieraz, darmowe nadgodziny, dyżury nocne-bezalkoholowe na wypadek włączenia alarmu, odwożenie żony szefa po pracy do domu, weekend majowy pracujący (plewienie ogródka, sprzątanie, remanent), kierowniczka zostaje dłużej=wszyscy zostają=nie zostaniesz, to masz dywanik nazajurz. NIE IDŹCIE DO ANNEXU!!! To chora firma pełna intryg, układów i niedomówień+psie pieniądze.

Gol

Pracowałem tam kiedyś. Na szczęście mam to już za sobą. Nie polecam tego pracodawcy. No chyba, że interesuję Cię praca za ochłapy i to jeszcze w ciągłym stresie. Oczywiście darmowe nadgodziny i soboty, żebyś się nie zanudził w domu - ot taka pańszczyzna. A nad sobą masz samych "specjalistów" którzy nigdy się nie mylą.

ad

niestety to prawda.

grzechu

Praca w annexie jest podobna do pracy w cegielni. Idzie się tam, gdy nie ma się większego wyboru. Chociaż praca w cegielni nie męczy psychicznie. Pracowałem kiedyś w tej firmie. Jeśli ktoś szuka pracy i ma inne możliwości niż praca w tej firmie to proponuje skorzystać z innej propozycji pracy. Niestety takie coś jak premia czy zapłata za nadgodziny możemy pomarzyć. Człowiek jest wykorzystywany i niestety nie ma za to najmniejszego słowa dziękuję. Niestety nie miło wspominam prace w tej firmie.

Witek

Ja tam pracuję 4 miesiące i w pełni popieram!

Zostaw opinię o Annex Sp. z o.o. - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Annex Sp. z o.o.