Bella P.P.H. Kamil Smętek

Kraśnik

Opinie o Bella P.P.H. Kamil Smętek

sprawiedliwość

Nie zam większego Drania niż Kamil Smętek mam nadzieja ze życie wyrówna rachunki i otrzyma to na co zasługuje wraz z jego pomagierem piekło Panie Kamilu istnieje. Powodzenia w tym draństwie które Pan uprawia.

PAULINKA

Wiesz co może ktoś i ma tam umowę ale mało kto a zarobki nie bądz śmieszny .Wypłaty zaległe , zastanów się komu , skoro tak chwalisz tą firmę.A kto go okrada, jego pracownice ,za łatwo chcesz wszystkiego się dowiedzieć.Zrób remament jeszcze raz, ale tym razem pożądnie a dowiesz się.Bo ten ostatni był do bani,Z konkurencji nie jestem ale twoje pracownice znam i wiem co one wyprawiają.Ostatnio śmiały się że remament był beznadziejny bo i tak wyszło jak chciały.Czy ja musze mówić nazwiskami a co z tego będe miała.To wszystko jest śmieszne dla mnie ,[usunięte przez moderatora] wielki właściciel a porządku nie potrafi zrobić.Zmień ekipę na fabryce to dowiesz się jakie będą tego skutki...

nie wiem kto mógł taką opinie wystawić, chyba konkurencja, pracuję tam dłuższy czas zarabiam bardzo dobrze legalnie, jestem zadowolony z pracy, a jak faktycznie ktoś go okrada to czemu nie powiesz jemu chociażby anonimowo. /uważam, że szef jest naprawdę w porządku. Ciekawe dlaczego cały czas ktoś z innych piekarni chce się zatrudnić w tej firmie?? Takie gadanie na kogoś za plecami moim zdaniem jest żałosne

Szukasz pracy?

PALINKA

O TEJ FIRMIE TO AŻ STRACH SIĘ WYPOWIADAĆ..W TEJ FIRMIE PRACUJĄ SAMI ALKOHOLICY A TEN CAŁY SZEF TO TOLERUJE,PRACA JEST TAM NA CZARNO KŁANIA SIĘ INSPEKCJA PRACY,PIENIĄDZE Z 2 TYGODNIOWYM OPÓŻNIENIEM.A SZEFUNCIO SIĘ BAWI, A TO KRAKÓW A TO TAM JAKIEŚ WYSPY.JEGO SPRAWA ALE W TYM SAMYM CZASIE TAK ZWANI PRZYJACIELE GO OKRADAJĄ ,TOTALNY [usunięte przez moderatora] KTÓRY TEGO NIE WIDZI A ONI Z NIEGO ŚMIEJĄ SIĘ BO MAJĄ ZA CO IŚĆ NA IMPREZKE. TAK TAK PANIE SMĘTKU ZRÓB PORZĄDEK ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI W TEJ FIRMIE BO ODPŁYNIESZ Z TYM CAŁYM SWOIM NIBY BIZNESEM...MAM NA MYŚLI KOBIETY KTÓRE LUBIĄ SIĘ BAWIĆ TWOJE PRACOWNICE ...

Zostaw opinię o Bella P.P.H. Kamil Smętek - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bella P.P.H. Kamil Smętek