Asko-Tech Sp. z o.o.

Opinie o Asko-Tech Sp. z o.o.

Wrocławiak

Pracowałem w oddziale i jest OK. Rodzinna firma z centralą w Szczecinie, uczciwe traktowanie pracownika, wszystko zgodnie z przepisami i kodeksem pracy, wynagrodzenie zawsze na czas i czasami coś extra. Właściciele bardzo uczciwi.

były pracownik

Pracowałem kilka dobrych lat temu w tej firmie. Pamiętam, że było dwóch współwłaścicieli. Jeden starszy Pan z klasą, kulturalny. A drugi burak, prostak, nie wiem czy nawet z wyższym wykształceniem. Pracownicy w centrali chamscy wobec "kolegów" z oddziałów. Podlizywali się szefom na każdym kroku. Totalna żenada. Zero pomocy. Ale tak to jest jak jesteś szefem i ktoś ci wchodzi du.., to czujesz się lepiej. Może o to chodzi. Nie wiem. A kierownicy w oddziałach. Cóż, dla uratowania własnego tyłka byli w stanie oczerniać swoich podwładnych. Generalnie chora firma. Ale ryba wiadomo od czego się psuje. Zły przykład z góry. Przykre musi być to, że ci ludzie to chamskie zachowanie przenoszą na grunt prywatny. Na szczęście to nie jest moja sprawa ;) A bym zapomniał, księgowa starsza Pani była okej. Zdecydowanie nie polecam!

SAMO11

Jeśli chodzi o tego pracodawcę to oceniam jako dobrego ale jeśli chodzi o pracę w centrali jest fajnie, miła atmosfera, kasa na czas od czasu do czasu jakaś podwyżka. Można powiedzieć że do emerytury śmiało można wytrzymać.Ale słyszałem bardzo złe rzeczy o oddziałach ludzie zmienią się tam bardzo często. Szefowie mają z nimi jakiś problem głównie z kierownikami. Może panowie czas na zmiany!

Zostaw opinię o Asko-Tech Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asko-Tech Sp. z o.o.