Posto Sp. z o.o.
2 6 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Jakie wartości są cenione w Posto Sp. z o.o.?

Zainteresowany Nowy wpis

Firma normalnie działa? Jakiś powód tej ciszy jest?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Posto Sp. z o.o.? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

ania Nowy wpis

to chyba wszędzie powinno być standardem, nie ma czym się jarać. tym bardziej że skoro firma zajmuje się systemami bezpieczeństwa i artykułami bhp to sama powin na doskonale dbać o bezpieczeństwo na zakładzie. dyscyplina w takiej branży jest podstawą

Ranking
Prezes

Ty nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej świetność w życiu, jeżeli kogoś zwalnia się z pracy za picie alkoholu w pracy to najlepiej powiedzieć ,że prezes to alkoholik

P.M

Posto - zamordyzm, prezes (usunięte przez administratora)- chamski naciągacz. Może to trochę za mocne bo niektórzy są w porzadku. Jesli jednak dominujaca forma zatrudnienia to umowy czasowe i wypłaty pod stołem to mówi to samo za siebie. Żeby jescze było tanio, ale nie jest. W sprzedaży główne zwykła chińszczyzna za duże pieniądze i bez jakości.

Tak1Nie

Gos.

Na fatalną opinię dobrze sobie zasłużyli. Nie karmić potwora - nie kupować, bo zyski i tak nie trafiają do pracowmików.

M.

Czasy świetności daleko. Prezes Olejnik, nadużywajacy alkoholu i z swoimi kaprysami i zarozumialstwem nie nadaje się na szefa a pewnie i normalnego kontrahenta. Ktoś kto ma pieniądze (coraz mniej) nie musi mieć rozumu.

Tak4Nie

A.P.

Niestety zgadzam się z przedmówcą. Firma handlowa nie powinna zmuszać pracowników do nieuczciwości, zwłaszcza wobec klientów. Omijać dużym łukiem.

Tak1Nie

@A.P.

A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??

@A.P.

A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??

@A.P.

do jakiej nieuczciwości kiedykolwiek zostałeś zmuszony??

romek

Zewnętrzny wizerunek Posto to jedna wielka ściema, (usunięte przez administratora) za najniższą krajową:))

Zostaw opinię o Posto Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie