Posto Sp. z o.o.

Opinie o Posto Sp. z o.o.

ania
użytkownik zarejestrowany

to chyba wszędzie powinno być standardem, nie ma czym się jarać. tym bardziej że skoro firma zajmuje się systemami bezpieczeństwa i artykułami bhp to sama powin na doskonale dbać o bezpieczeństwo na zakładzie. dyscyplina w takiej branży jest podstawą

Prezes

Ty nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej świetność w życiu, jeżeli kogoś zwalnia się z pracy za picie alkoholu w pracy to najlepiej powiedzieć ,że prezes to alkoholik

P.M

Posto - zamordyzm, prezes (usunięte przez administratora)- chamski naciągacz. Może to trochę za mocne bo niektórzy są w porzadku. Jesli jednak dominujaca forma zatrudnienia to umowy czasowe i wypłaty pod stołem to mówi to samo za siebie. Żeby jescze było tanio, ale nie jest. W sprzedaży główne zwykła chińszczyzna za duże pieniądze i bez jakości.

Gos.

Na fatalną opinię dobrze sobie zasłużyli. Nie karmić potwora - nie kupować, bo zyski i tak nie trafiają do pracowmików.

M.

Czasy świetności daleko. Prezes Olejnik, nadużywajacy alkoholu i z swoimi kaprysami i zarozumialstwem nie nadaje się na szefa a pewnie i normalnego kontrahenta. Ktoś kto ma pieniądze (coraz mniej) nie musi mieć rozumu.

A.P.

Niestety zgadzam się z przedmówcą. Firma handlowa nie powinna zmuszać pracowników do nieuczciwości, zwłaszcza wobec klientów. Omijać dużym łukiem.

@A.P. 30.09.2013, 00:44

A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??

@A.P. 30.09.2013, 00:44

do jakiej nieuczciwości kiedykolwiek zostałeś zmuszony??

romek

Zewnętrzny wizerunek Posto to jedna wielka ściema, (usunięte przez administratora) za najniższą krajową:))

Zostaw opinię o Posto Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posto Sp. z o.o.